
- Winrate
- 49.5%
- Pick rate
- 2.1%
- Ban rate
- 2.9%
Braum Synergie a nejlepší spoluhráči
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 4 252
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 17. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
S kým Braum v patchi 26.20 vyhrává: každý spoluhráč v každé roli, změřený vůči tomu, kolik oba šampioni vyhrávají sami, takže silná dvojice znamená skutečnou synergii, a ne jen dva silné šampiony.
- Nejlepší ADC
- Jinx59,3% · her: 413
- Nejlepší džunglař
- Kayn56,9% · her: 260
- Nejlepší mid lajner
- Malzahar59,9% · her: 167
Synergie Braum - patch 26.20
Změřené dvojice spoluhráčů: 130Braum (Support) nejvíc vyhrává s Jinx jako ADC (59,3%, +7,5 nad očekávání) a Malzahar jako mid lajner (59,9%, +8,6). Nejslabší dvojice je Yone jako mid lajner s 42,5%, o 9,1 p. b. pod očekáváním. Nejčastější partner v lajně je Jinx, v 10,2% her za Braum.
Nejlepší ADC pro Braum
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 59.3% | +7.5 | 413 | |
| 56.5% | +7.3 | 177 | |
| 56.2% | +8.8 | 73 | |
| 48.8% | +1.8 | 381 | |
| 56.5% | +8.1 | 62 | |
| 51.7% | +1.1 | 174 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší džunglaři pro Braum
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 56.9% | +6.3 | 260 | |
| 60.4% | +10.8 | 48 | |
| 47.4% | +1.6 | 209 | |
| 54.0% | +2.3 | 139 | |
| 48.8% | +0.4 | 162 | |
| 51.7% | +1.4 | 118 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší mid lajneři s Braum
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 59.9% | +8.6 | 167 | |
| 62.1% | +11.7 | 66 | |
| 57.5% | +7.7 | 120 | |
| 55.6% | +4.8 | 243 | |
| 61.1% | +8.6 | 54 | |
| 53.6% | +2.1 | 181 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší top lajneři s Braum
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 69.0% | +18.8 | 42 | |
| 64.7% | +14.8 | 51 | |
| 56.4% | +7.6 | 94 | |
| 53.9% | +2.2 | 217 | |
| 53.0% | +2.1 | 183 | |
| 52.3% | +3.8 | 109 |
Nejslabší dvojice
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 39.4% | −11.4 | 94 | |
| 38.6% | −12.2 | 70 | |
| 37.3% | −12.7 | 51 |
Nejsilnější a nejslabší dvojice s Braum
Synergie je winrate s daným spoluhráčem minus winrate, který bychom od těchto dvou šampionů společně očekávali z jejich vlastních winratů v jejich rolích (log5). Seznamy jsou řazeny podle dolní hranice 95% intervalu každé synergie, takže malý vzorek nemůže vést seznam jen díky štěstí.
Kontrola týmové synergie pro Braum
Vyber své spoluhráče
Vyber spoluhráče a uvidíš, jak každý z nich mění winrate Braum jako Support, a také odhad pro celý tým.
Jde o odhad: sčítá změřenou synergii každé dvojice na škále šancí a předpokládá, že dvojice jsou nezávislé. Skutečné týmy závisí i na nepřátelském draftu a hráčích.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Synergie Braum - FAQ - patch 26.20
Kdo je nejlepší ADC pro Braum?
Jinx. Braum (Support) vyhrává 59,3% z 413 rankových her s Jinx jako ADC, o 7,5 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Yunara, Draven.
Kdo je nejlepší džunglař pro Braum?
Kayn. Braum (Support) vyhrává 56,9% z 260 rankových her s Kayn jako džunglař, o 6,3 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Lee Sin, Warwick.
Kdo je nejlepší mid lajner pro Braum?
Malzahar. Braum (Support) vyhrává 59,9% z 167 rankových her s Malzahar jako mid lajner, o 8,6 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Hwei, Katarina.
S kterými šampiony má Braum synergii?
V tomto patchi získává Braum (Support) největší posílení od Jinx (ADC, 59,3%), Malzahar (mid lajner, 59,9%), Kayn (džunglař, 56,9%).
Kteří spoluhráči s Braum nefungují?
Braum (Support) si vede nejhůř vedle Yone (mid lajner, 42,5%), Illaoi (top lajner, 39,4%), Vladimir (mid lajner, 41,0%) — vždy pod tím, co oba šampioni vyhrávají samostatně.
Jak se počítá synergie?
Z rankových her solo a flex v tomto patchi: winrate, když jsou oba šampioni ve stejném týmu, minus winrate očekávaný z vlastního winratu každého šampiona v jeho roli. Kladné číslo znamená, že dvojice vyhrává společně častěji, než vysvětluje jejich individuální síla. Do seznamu se dvojice dostanou od 40 her.