
- Winrate
- 49.3%
- Pick rate
- 1.3%
- Ban rate
- 1.8%
Evelynn Matchupy
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 2 271
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 16. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
Data o matchupech postavy Evelynn pro League of Legends, patch 26.20. Winraty, statistiky výkonu a nejlepší buildy pro každý matchup postavy Evelynn. Zjisti, koho Evelynn v lajně poráží a komu podléhá.
Rozbor matchupu: Evelynn
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podívej se, jak si Evelynn proti němu vede. Uvidíš winrate z přímých soubojů, statistiky laningu, nejlepší build a runy pro tento matchup a rozbor early a late game, to vše na základě reálných dat z ranked.

Naplánuj draft za Evelynn v Draft Labu
Draft Lab rozloží oba týmy lajnu po lajně s živým winrate matchupů, profily poškození a sklonem podle fáze hry a z aktuálních dat mety navrhne picky a bany.
- Celý draftový board 5v5
- Winrate matchupů v lajnách
- Tipy na pick a ban

Data o matchupech Evelynn pro League of Legends patch 26.20. Tabulka níže ukazuje winrate, rozdíl ve zlatě a výkonnostní statistiky Evelynn proti každému šampionovi v aktuální metě. Klikni na jméno šampiona a zobrazí se podrobný rozbor přímého souboje včetně nejlepšího buildu Evelynn, run, statistik lajny a analýzy early vs late game pro konkrétní matchup.
Soupeř | Winrate | Zápasy | CS/min | DMG/min | Gold/hra | Early WR | Late WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 42.18% | 147 | 0.6 | 795 | 12 527 | 36.7% | 46.0% | |
| 47.27% | 110 | 0.7 | 791 | 12 611 | 49.0% | 45.8% | |
| 52.04% | 98 | 0.7 | 832 | 12 674 | 55.8% | 49.1% | |
| 37.21% | 86 | 0.7 | 842 | 12 314 | 37.5% | 37.0% | |
| 47.56% | 82 | 0.6 | 825 | 12 945 | 52.6% | 43.2% | |
| 57.33% | 75 | 0.6 | 827 | 12 846 | 47.1% | 65.8% | |
| 53.52% | 71 | 0.7 | 772 | 13 149 | 42.3% | 60.0% | |
| 49.28% | 69 | 0.6 | 813 | 12 961 | 44.8% | 52.5% | |
| 43.75% | 64 | 0.7 | 719 | 12 187 | 48.3% | 40.0% | |
| 58.06% | 62 | 0.6 | 742 | 11 851 | 56.3% | 60.0% | |
| 48.33% | 60 | 0.6 | 820 | 12 766 | 61.9% | 41.0% | |
| 64.91% | 57 | 0.5 | 785 | 12 688 | 60.7% | 69.0% | |
| 40.35% | 57 | 0.7 | 865 | 12 940 | 30.8% | 48.4% | |
| 42.11% | 57 | 0.6 | 823 | 12 619 | 28.0% | 53.1% | |
| 53.70% | 54 | 0.8 | 745 | 12 089 | 40.0% | 61.8% | |
| 38.89% | 54 | 0.9 | 913 | 12 420 | 40.9% | 37.5% | |
| 56.52% | 46 | 0.5 | 708 | 11 895 | 50.0% | 61.5% | |
| 37.21% | 43 | 0.6 | 821 | 13 589 | 43.8% | 33.3% | |
| 54.76% | 42 | 0.6 | 784 | 12 426 | 47.1% | 60.0% | |
| 46.15% | 39 | 0.7 | 744 | 12 376 | 50.0% | 42.9% | |
| 51.35% | 37 | 0.6 | 828 | 13 279 | 57.1% | 47.8% | |
| 51.43% | 35 | 1.0 | 863 | 12 154 | 42.1% | 62.5% | |
| 54.29% | 35 | 0.6 | 676 | 11 709 | 66.7% | 35.7% | |
| 40.00% | 35 | 0.6 | 814 | 12 748 | 41.7% | 39.1% | |
| 31.43% | 35 | 0.7 | 771 | 12 356 | 20.0% | 40.0% | |
| 47.06% | 34 | 0.7 | 736 | 11 724 | 47.4% | 46.7% | |
| 64.71% | 34 | 0.8 | 891 | 13 069 | 54.5% | 69.6% | |
| 38.24% | 34 | 0.6 | 686 | 11 841 | 33.3% | 42.1% | |
| 40.63% | 32 | 0.7 | 909 | 12 390 | 28.6% | 50.0% | |
| 40.63% | 32 | 0.6 | 810 | 12 322 | 46.7% | 35.3% | |
| 50.00% | 30 | 0.7 | 832 | 13 768 | 44.4% | 52.4% | |
| 40.74% | 27 | 0.5 | 765 | 11 755 | 33.3% | 46.7% | |
| 70.37% | 27 | 0.8 | 1 050 | 14 989 | 66.7% | 72.2% | |
| 57.69% | 26 | 0.6 | 810 | 12 869 | 60.0% | 54.5% | |
| 52.17% | 23 | 0.8 | 821 | 12 779 | 35.7% | 77.8% | |
| 60.87% | 23 | 0.7 | 831 | 13 737 | 71.4% | 56.3% | |
| 57.14% | 21 | 0.6 | 889 | 14 349 | 33.3% | 66.7% | |
| 72.22% | 18 | 0.7 | 804 | 12 970 | 75.0% | 66.7% | |
| 41.18% | 17 | 0.6 | 685 | 12 198 | 57.1% | 30.0% | |
| 70.59% | 17 | 0.8 | 923 | 13 050 | 66.7% | 72.7% | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Matchupy Evelynn - Často kladené otázky
Jaké jsou nejlepší matchupy Evelynn v League of Legends?
Nejlepší matchupy Evelynn v patchi 26.20 zahrnují Kayn, Mistr Yi, and Viego. Evelynn má proti těmto šampionům nejvyšší winrate a může na lajně dominovat. Vyber libovolného soupeře z tabulky matchupů a zobrazí se podrobné statistiky.
Jaké jsou nejhorší matchupy Evelynn?
Nejhorší matchupy Evelynn zahrnují Quinn, Dr. Mundo, and Udyr. Tito šampioni mají proti Evelynn výhodný winrate a dokážou na lajně využít jeho slabiny. Kliknutím na jméno šampiona v tabulce zobrazíš úplný rozbor matchupu.
Jak zjistím data o matchupech Evelynn?
Data o matchupech Evelynn si můžeš zkontrolovat přímo na této stránce. Tabulka matchupů ukazuje winrate a statistiky proti každému šampionovi. Kliknutím na jméno šampiona zobrazíš podrobný rozbor včetně nejlepšího buildu, run, lajnových statistik a analýzy early a late game pro daný matchup Evelynn.
Koho kontruje Evelynn v League of Legends?
Evelynn v patchi 26.20 kontruje Kayn, Mistr Yi, and Viego. To jsou nejvýhodnější matchupy Evelynn, kde má nejvyšší winrate a nejsilnější výkon na lajně. Pomocí výběru matchupů výše si můžeš podrobně prohlédnout libovolný matchup Evelynn.
Kdo kontruje Evelynn na lajně?
V patchi 26.20 na lajně Evelynn kontrují Quinn, Dr. Mundo, and Udyr. Tito šampioni mají proti Evelynn nejlepší winrate. Podívej se na záložku kontr nebo klikni na šampiona v tabulce, kde najdeš podrobné strategie matchupů a doporučené buildy.