
- Winrate
- 49.5%
- Pick rate
- 1.3%
- Ban rate
- 1.8%
Evelynn Matchupy
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 1 649
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 15. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
Data o matchupech postavy Evelynn pro League of Legends, patch 26.20. Winraty, statistiky výkonu a nejlepší buildy pro každý matchup postavy Evelynn. Zjisti, koho Evelynn v lajně poráží a komu podléhá.
Rozbor matchupu: Evelynn
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podívej se, jak si Evelynn proti němu vede. Uvidíš winrate z přímých soubojů, statistiky laningu, nejlepší build a runy pro tento matchup a rozbor early a late game, to vše na základě reálných dat z ranked.

Naplánuj draft za Evelynn v Draft Labu
Draft Lab rozloží oba týmy lajnu po lajně s živým winrate matchupů, profily poškození a sklonem podle fáze hry a z aktuálních dat mety navrhne picky a bany.
- Celý draftový board 5v5
- Winrate matchupů v lajnách
- Tipy na pick a ban

Data o matchupech Evelynn pro League of Legends patch 26.20. Tabulka níže ukazuje winrate, rozdíl ve zlatě a výkonnostní statistiky Evelynn proti každému šampionovi v aktuální metě. Klikni na jméno šampiona a zobrazí se podrobný rozbor přímého souboje včetně nejlepšího buildu Evelynn, run, statistik lajny a analýzy early vs late game pro konkrétní matchup.
Soupeř | Winrate | Zápasy | CS/min | DMG/min | Gold/hra | Early WR | Late WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 39.60% | 101 | 0.6 | 769 | 12 383 | 28.2% | 46.8% | |
| 51.19% | 84 | 0.7 | 828 | 13 244 | 58.8% | 46.0% | |
| 50.75% | 67 | 0.7 | 859 | 12 837 | 50.0% | 51.4% | |
| 46.88% | 64 | 0.6 | 839 | 12 835 | 48.3% | 45.7% | |
| 31.25% | 64 | 0.7 | 828 | 12 496 | 27.3% | 33.3% | |
| 54.55% | 55 | 0.6 | 840 | 12 815 | 38.5% | 69.0% | |
| 50.00% | 52 | 0.6 | 794 | 12 746 | 50.0% | 50.0% | |
| 58.00% | 50 | 0.7 | 802 | 13 317 | 41.2% | 66.7% | |
| 44.90% | 49 | 0.6 | 836 | 13 183 | 56.3% | 39.4% | |
| 45.65% | 46 | 0.7 | 871 | 13 103 | 36.8% | 51.9% | |
| 50.00% | 46 | 0.7 | 701 | 12 070 | 55.0% | 46.1% | |
| 40.48% | 42 | 0.6 | 786 | 12 339 | 22.2% | 54.2% | |
| 66.67% | 42 | 0.5 | 803 | 13 105 | 66.7% | 66.7% | |
| 55.00% | 40 | 0.7 | 784 | 12 393 | 42.9% | 61.5% | |
| 37.50% | 40 | 0.7 | 875 | 12 041 | 38.9% | 36.4% | |
| 57.14% | 35 | 0.6 | 720 | 11 778 | 50.0% | 66.7% | |
| 57.58% | 33 | 0.5 | 703 | 11 984 | 45.5% | 63.6% | |
| 56.25% | 32 | 0.6 | 677 | 11 747 | 70.0% | 33.3% | |
| 43.75% | 32 | 0.6 | 850 | 14 082 | 63.6% | 33.3% | |
| 46.67% | 30 | 0.7 | 716 | 11 958 | 50.0% | 42.9% | |
| 33.33% | 27 | 0.7 | 814 | 12 725 | 25.0% | 40.0% | |
| 51.85% | 27 | 0.7 | 745 | 12 123 | 53.3% | 50.0% | |
| 48.15% | 27 | 0.7 | 826 | 12 473 | 38.5% | 57.1% | |
| 41.67% | 24 | 0.6 | 744 | 12 204 | 44.4% | 40.0% | |
| 41.67% | 24 | 0.7 | 719 | 11 905 | 36.4% | 46.1% | |
| 50.00% | 24 | 0.6 | 876 | 13 721 | 71.4% | 41.2% | |
| 52.17% | 23 | 1.1 | 905 | 12 498 | 33.3% | 72.7% | |
| 69.57% | 23 | 0.6 | 974 | 13 493 | 50.0% | 80.0% | |
| 77.27% | 22 | 0.8 | 1 037 | 14 858 | 62.5% | 85.7% | |
| 52.38% | 21 | 0.7 | 819 | 13 701 | 33.3% | 60.0% | |
| 35.00% | 20 | 0.5 | 828 | 12 615 | 40.0% | 30.0% | |
| 42.11% | 19 | 0.7 | 912 | 11 996 | 30.0% | 55.6% | |
| 36.84% | 19 | 0.6 | 748 | 11 245 | 33.3% | 40.0% | |
| 63.16% | 19 | 0.7 | 842 | 13 922 | 80.0% | 57.1% | |
| 52.63% | 19 | 0.7 | 759 | 12 543 | 63.6% | 37.5% | |
| 53.33% | 15 | 0.6 | 854 | 13 360 | 37.5% | 71.4% | |
| 28.57% | 14 | 0.6 | 920 | 14 588 | 0.0% | 33.3% | |
| 46.15% | 13 | 0.5 | 886 | 14 189 | 0.0% | 60.0% | |
| 76.92% | 13 | 0.8 | 964 | 14 253 | 75.0% | 77.8% | |
| 63.64% | 11 | 0.8 | 674 | 10 552 | 50.0% | 80.0% | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Matchupy Evelynn - Často kladené otázky
Jaké jsou nejlepší matchupy Evelynn v League of Legends?
Nejlepší matchupy Evelynn v patchi 26.20 zahrnují Kayn, Mistr Yi, and Viego. Evelynn má proti těmto šampionům nejvyšší winrate a může na lajně dominovat. Vyber libovolného soupeře z tabulky matchupů a zobrazí se podrobné statistiky.
Jaké jsou nejhorší matchupy Evelynn?
Nejhorší matchupy Evelynn zahrnují Gwen, Dr. Mundo, and Gragas. Tito šampioni mají proti Evelynn výhodný winrate a dokážou na lajně využít jeho slabiny. Kliknutím na jméno šampiona v tabulce zobrazíš úplný rozbor matchupu.
Jak zjistím data o matchupech Evelynn?
Data o matchupech Evelynn si můžeš zkontrolovat přímo na této stránce. Tabulka matchupů ukazuje winrate a statistiky proti každému šampionovi. Kliknutím na jméno šampiona zobrazíš podrobný rozbor včetně nejlepšího buildu, run, lajnových statistik a analýzy early a late game pro daný matchup Evelynn.
Koho kontruje Evelynn v League of Legends?
Evelynn v patchi 26.20 kontruje Kayn, Mistr Yi, and Viego. To jsou nejvýhodnější matchupy Evelynn, kde má nejvyšší winrate a nejsilnější výkon na lajně. Pomocí výběru matchupů výše si můžeš podrobně prohlédnout libovolný matchup Evelynn.
Kdo kontruje Evelynn na lajně?
V patchi 26.20 na lajně Evelynn kontrují Gwen, Dr. Mundo, and Gragas. Tito šampioni mají proti Evelynn nejlepší winrate. Podívej se na záložku kontr nebo klikni na šampiona v tabulce, kde najdeš podrobné strategie matchupů a doporučené buildy.