
- Winrate
- 49.4%
- Pick rate
- 3.5%
- Ban rate
- 9.1%
Irelia Synergie a nejlepší spoluhráči
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 7 054
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 17. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
S kým Irelia v patchi 26.20 vyhrává: každý spoluhráč v každé roli, změřený vůči tomu, kolik oba šampioni vyhrávají sami, takže silná dvojice znamená skutečnou synergii, a ne jen dva silné šampiony.
- Nejlepší džunglař
- Mistr Yi59,6% · her: 136
- Nejlepší support
- Nami60,2% · her: 181
- Nejlepší mid lajner
- Yasuo60,7% · her: 191
- Nejlepší ADC
- Lucian56,0% · her: 125
Synergie Irelia - patch 26.20
Změřené dvojice spoluhráčů: 109Irelia (Top) nejvíc vyhrává s Yasuo jako mid lajner (60,7%, +9,6 nad očekávání) a Nami jako support (60,2%, +9,2). Nejslabší dvojice je Ashe jako ADC s 41,6%, o 6,7 p. b. pod očekáváním.
Nejlepší džunglaři pro Irelia
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 59.6% | +8.1 | 136 | |
| 61.6% | +10.1 | 86 | |
| 65.0% | +14.6 | 40 | |
| 62.5% | +12.4 | 48 | |
| 58.2% | +9.4 | 79 | |
| 56.7% | +10.3 | 60 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší supporti pro Irelia
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 60.2% | +9.2 | 181 | |
| 60.4% | +10.6 | 48 | |
| 55.3% | +4.7 | 123 | |
| 51.9% | +2.3 | 208 | |
| 51.7% | +1.7 | 178 | |
| 51.8% | +0.2 | 193 |
Nejslabší dvojice
Nejsilnější a nejslabší dvojice s Irelia
Irelia (Mid) nejvíc vyhrává s Malphite jako top lajner (60,7%, +10,1 nad očekávání) a Diana jako džunglař (58,3%, +11,0). Nejslabší dvojice je Jax jako top lajner s 38,9%, o 10,5 p. b. pod očekáváním.
Nejlepší džunglaři pro Irelia
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 58.3% | +11.0 | 84 | |
| 54.9% | +10.8 | 71 | |
| 59.8% | +9.0 | 97 | |
| 55.8% | +6.6 | 138 | |
| 53.2% | +6.2 | 62 | |
| 49.5% | +0.1 | 222 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší supporti pro Irelia
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 55.7% | +5.5 | 203 | |
| 54.6% | +5.0 | 119 | |
| 51.4% | +3.7 | 138 | |
| 55.4% | +3.8 | 112 | |
| 53.8% | +2.5 | 119 | |
| 56.3% | +7.3 | 48 |
Nejslabší dvojice
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 26.7% | −20.6 | 45 | |
| 35.6% | −12.8 | 45 | |
| 45.1% | −4.5 | 175 |
Nejsilnější a nejslabší dvojice s Irelia
Synergie je winrate s daným spoluhráčem minus winrate, který bychom od těchto dvou šampionů společně očekávali z jejich vlastních winratů v jejich rolích (log5). Seznamy jsou řazeny podle dolní hranice 95% intervalu každé synergie, takže malý vzorek nemůže vést seznam jen díky štěstí.
Kontrola týmové synergie pro Irelia
Vyber své spoluhráče
Vyber spoluhráče a uvidíš, jak každý z nich mění winrate Irelia jako Top, a také odhad pro celý tým.
Jde o odhad: sčítá změřenou synergii každé dvojice na škále šancí a předpokládá, že dvojice jsou nezávislé. Skutečné týmy závisí i na nepřátelském draftu a hráčích.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Synergie Irelia - FAQ - patch 26.20
Kdo je nejlepší džunglař pro Irelia?
Mistr Yi. Irelia (Top) vyhrává 59,6% z 136 rankových her s Mistr Yi jako džunglař, o 8,1 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Briar, Diana.
Kdo je nejlepší support pro Irelia?
Nami. Irelia (Top) vyhrává 60,2% z 181 rankových her s Nami jako support, o 9,2 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Morgana, Lux.
Kdo je nejlepší mid lajner pro Irelia?
Yasuo. Irelia (Top) vyhrává 60,7% z 191 rankových her s Yasuo jako mid lajner, o 9,6 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Akali, Syndra.
S kterými šampiony má Irelia synergii?
V tomto patchi získává Irelia (Top) největší posílení od Yasuo (mid lajner, 60,7%), Nami (support, 60,2%), Lucian (ADC, 56,0%).
Kteří spoluhráči s Irelia nefungují?
Irelia (Top) si vede nejhůř vedle Ashe (ADC, 41,6%), Vayne (ADC, 41,3%), Kayn (džunglař, 45,8%) — vždy pod tím, co oba šampioni vyhrávají samostatně.
Jak se počítá synergie?
Z rankových her solo a flex v tomto patchi: winrate, když jsou oba šampioni ve stejném týmu, minus winrate očekávaný z vlastního winratu každého šampiona v jeho roli. Kladné číslo znamená, že dvojice vyhrává společně častěji, než vysvětluje jejich individuální síla. Do seznamu se dvojice dostanou od 40 her.