
- Winrate
- 50.3%
- Pick rate
- 6.5%
- Ban rate
- 2.5%
Kai'Sa Matchupy
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 8 468
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 12. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
Data o matchupech postavy Kai'Sa pro League of Legends, patch 26.20. Winraty, statistiky výkonu a nejlepší buildy pro každý matchup postavy Kai'Sa. Zjisti, koho Kai'Sa v lajně poráží a komu podléhá.
Rozbor matchupu: Kai'Sa
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podívej se, jak si Kai'Sa proti němu vede. Uvidíš winrate z přímých soubojů, statistiky laningu, nejlepší build a runy pro tento matchup a rozbor early a late game, to vše na základě reálných dat z ranked.

Naplánuj draft za Kai'Sa v Draft Labu
Draft Lab rozloží oba týmy lajnu po lajně s živým winrate matchupů, profily poškození a sklonem podle fáze hry a z aktuálních dat mety navrhne picky a bany.
- Celý draftový board 5v5
- Winrate matchupů v lajnách
- Tipy na pick a ban

Data o matchupech Kai'Sa pro League of Legends patch 26.20. Tabulka níže ukazuje winrate, rozdíl ve zlatě a výkonnostní statistiky Kai'Sa proti každému šampionovi v aktuální metě. Klikni na jméno šampiona a zobrazí se podrobný rozbor přímého souboje včetně nejlepšího buildu Kai'Sa, run, statistik lajny a analýzy early vs late game pro konkrétní matchup.
Soupeř | Winrate | Zápasy | CS/min | DMG/min | Gold/hra | Early WR | Late WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 47.50% | 800 | 6.9 | 865 | 13 775 | 48.4% | 46.5% | |
| 50.20% | 739 | 6.9 | 866 | 14 069 | 49.4% | 50.9% | |
| 51.16% | 690 | 6.8 | 851 | 14 373 | 51.7% | 50.7% | |
| 48.10% | 501 | 6.6 | 887 | 14 453 | 47.4% | 48.5% | |
| 47.45% | 491 | 7.0 | 882 | 13 893 | 46.9% | 48.1% | |
| 57.68% | 449 | 7.1 | 976 | 14 773 | 57.4% | 57.9% | |
| 46.02% | 415 | 7.1 | 893 | 14 021 | 45.9% | 46.2% | |
| 51.91% | 366 | 6.8 | 885 | 14 053 | 52.9% | 51.0% | |
| 56.58% | 304 | 7.0 | 923 | 14 319 | 56.6% | 56.6% | |
| 54.61% | 293 | 7.0 | 930 | 14 375 | 60.5% | 49.7% | |
| 54.01% | 274 | 7.0 | 884 | 14 469 | 62.4% | 47.0% | |
| 51.15% | 262 | 6.7 | 870 | 14 080 | 61.9% | 42.4% | |
| 50.19% | 259 | 7.1 | 855 | 13 289 | 49.6% | 50.8% | |
| 54.90% | 255 | 7.0 | 904 | 14 495 | 56.1% | 53.8% | |
| 47.09% | 189 | 6.7 | 915 | 13 692 | 48.1% | 45.9% | |
| 50.92% | 163 | 7.3 | 866 | 14 022 | 59.5% | 41.8% | |
| 48.65% | 148 | 6.7 | 877 | 13 787 | 46.0% | 51.4% | |
| 50.68% | 146 | 7.0 | 933 | 14 751 | 48.0% | 53.5% | |
| 56.56% | 122 | 7.2 | 955 | 14 126 | 67.1% | 42.3% | |
| 43.80% | 121 | 6.8 | 866 | 14 073 | 40.0% | 47.0% | |
| 57.52% | 113 | 6.7 | 901 | 14 821 | 57.5% | 57.6% | |
| 39.81% | 103 | 6.6 | 897 | 14 146 | 40.0% | 39.6% | |
| 40.74% | 81 | 6.8 | 927 | 14 156 | 29.7% | 50.0% | |
| 59.15% | 71 | 7.0 | 911 | 14 824 | 58.1% | 60.0% | |
| 40.68% | 59 | 7.0 | 989 | 14 949 | 31.8% | 46.0% | |
| 47.27% | 55 | 7.2 | 915 | 14 080 | 45.2% | 50.0% | |
| 62.96% | 54 | 7.2 | 945 | 14 855 | 66.7% | 60.6% | |
| 57.69% | 52 | 7.2 | 951 | 14 117 | 65.4% | 50.0% | |
| 46.94% | 49 | 7.1 | 935 | 14 683 | 38.5% | 56.5% | |
| 45.83% | 48 | 7.0 | 824 | 13 266 | 40.0% | 52.2% | |
| 47.73% | 44 | 6.7 | 1 081 | 14 567 | 57.9% | 40.0% | |
| 48.65% | 37 | 6.9 | 990 | 14 331 | 61.1% | 36.8% | |
| 41.18% | 34 | 6.8 | 970 | 14 137 | 50.0% | 37.5% | |
| 39.39% | 33 | 6.9 | 866 | 14 458 | 33.3% | 42.9% | |
| 67.74% | 31 | 6.9 | 874 | 13 458 | 64.3% | 70.6% | |
| 50.00% | 30 | 7.2 | 956 | 14 603 | 50.0% | 50.0% | |
| 42.86% | 28 | 6.8 | 950 | 14 795 | 33.3% | 50.0% | |
| 61.54% | 26 | 7.3 | 920 | 15 334 | 55.6% | 64.7% | |
| 69.23% | 26 | 7.0 | 949 | 14 789 | 80.0% | 62.5% | |
| 27.27% | 22 | 6.5 | 958 | 15 573 | 25.0% | 28.6% | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Matchupy Kai'Sa - Často kladené otázky
Jaké jsou nejlepší matchupy Kai'Sa v League of Legends?
Nejlepší matchupy Kai'Sa v patchi 26.20 zahrnují Jinx, Jhin, and Caitlyn. Kai'Sa má proti těmto šampionům nejvyšší winrate a může na lajně dominovat. Vyber libovolného soupeře z tabulky matchupů a zobrazí se podrobné statistiky.
Jaké jsou nejhorší matchupy Kai'Sa?
Nejhorší matchupy Kai'Sa zahrnují Garen, Singed, and Vex. Tito šampioni mají proti Kai'Sa výhodný winrate a dokážou na lajně využít jeho slabiny. Kliknutím na jméno šampiona v tabulce zobrazíš úplný rozbor matchupu.
Jak zjistím data o matchupech Kai'Sa?
Data o matchupech Kai'Sa si můžeš zkontrolovat přímo na této stránce. Tabulka matchupů ukazuje winrate a statistiky proti každému šampionovi. Kliknutím na jméno šampiona zobrazíš podrobný rozbor včetně nejlepšího buildu, run, lajnových statistik a analýzy early a late game pro daný matchup Kai'Sa.
Koho kontruje Kai'Sa v League of Legends?
Kai'Sa v patchi 26.20 kontruje Jinx, Jhin, and Caitlyn. To jsou nejvýhodnější matchupy Kai'Sa, kde má nejvyšší winrate a nejsilnější výkon na lajně. Pomocí výběru matchupů výše si můžeš podrobně prohlédnout libovolný matchup Kai'Sa.
Kdo kontruje Kai'Sa na lajně?
V patchi 26.20 na lajně Kai'Sa kontrují Garen, Singed, and Vex. Tito šampioni mají proti Kai'Sa nejlepší winrate. Podívej se na záložku kontr nebo klikni na šampiona v tabulce, kde najdeš podrobné strategie matchupů a doporučené buildy.