
- Winrate
- 50.6%
- Pick rate
- 8.1%
- Ban rate
- 11.1%
Kayn Synergie a nejlepší spoluhráči
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 16 121
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 17. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
S kým Kayn v patchi 26.20 vyhrává: každý spoluhráč v každé roli, změřený vůči tomu, kolik oba šampioni vyhrávají sami, takže silná dvojice znamená skutečnou synergii, a ne jen dva silné šampiony.
- Nejlepší mid lajner
- Veigar56,5% · her: 612
- Nejlepší top lajner
- Dr. Mundo60,5% · her: 223
- Nejlepší support
- Braum56,9% · her: 260
- Nejlepší ADC
- Mel59,8% · her: 82
Synergie Kayn - patch 26.20
Změřené dvojice spoluhráčů: 188Kayn (Jungle) nejvíc vyhrává s Dr. Mundo jako top lajner (60,5%, +9,3 nad očekávání) a Mel jako ADC (59,8%, +11,2). Nejslabší dvojice je Gnar jako top lajner s 42,1%, o 7,1 p. b. pod očekáváním.
Nejlepší mid lajneři s Kayn
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 65.0% | +15.2 | 40 | |
| 56.5% | +4.0 | 612 | |
| 55.1% | +5.2 | 294 | |
| 56.7% | +3.1 | 501 | |
| 52.4% | +5.3 | 191 | |
| 54.4% | +3.6 | 252 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší top lajneři s Kayn
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 60.5% | +9.3 | 223 | |
| 55.7% | +2.8 | 696 | |
| 53.7% | +2.8 | 602 | |
| 58.7% | +7.1 | 126 | |
| 53.8% | +4.0 | 314 | |
| 54.9% | +1.9 | 483 |
Nejslabší dvojice
Nejsilnější a nejslabší dvojice s Kayn
Kayn (Top) nejvíc vyhrává s Caitlyn jako ADC: 49,5%, +1,6 nad očekávání. Nejslabší dvojice je Jinx jako ADC s 49,5%, o 0,7 p. b. pod očekáváním.
Nejlepší džunglaři pro Kayn
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 58.2% | +8.8 | 55 | |
| 58.5% | +9.0 | 41 | |
| 46.7% | +2.6 | 45 | |
| 50.0% | ±0.0 | 48 |
Nejslabší dvojice
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 34.0% | −12.6 | 47 |
Nejlepší supporti pro Kayn
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 62.5% | +13.9 | 40 | |
| 60.5% | +13.2 | 43 | |
| 56.3% | +7.1 | 48 | |
| 54.2% | +4.6 | 59 |
Nejslabší dvojice
Synergie je winrate s daným spoluhráčem minus winrate, který bychom od těchto dvou šampionů společně očekávali z jejich vlastních winratů v jejich rolích (log5). Seznamy jsou řazeny podle dolní hranice 95% intervalu každé synergie, takže malý vzorek nemůže vést seznam jen díky štěstí.
Kontrola týmové synergie pro Kayn
Vyber své spoluhráče
Vyber spoluhráče a uvidíš, jak každý z nich mění winrate Kayn jako Jungle, a také odhad pro celý tým.
Jde o odhad: sčítá změřenou synergii každé dvojice na škále šancí a předpokládá, že dvojice jsou nezávislé. Skutečné týmy závisí i na nepřátelském draftu a hráčích.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Synergie Kayn - FAQ - patch 26.20
Kdo je nejlepší mid lajner pro Kayn?
Veigar. Kayn (Jungle) vyhrává 56,5% z 612 rankových her s Veigar jako mid lajner, o 4,0 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: LeBlanc, Lux.
Kdo je nejlepší top lajner pro Kayn?
Dr. Mundo. Kayn (Jungle) vyhrává 60,5% z 223 rankových her s Dr. Mundo jako top lajner, o 9,3 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Mordekaiser, Volibear.
Kdo je nejlepší support pro Kayn?
Braum. Kayn (Jungle) vyhrává 56,9% z 260 rankových her s Braum jako support, o 6,3 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Rakan, Taric.
S kterými šampiony má Kayn synergii?
V tomto patchi získává Kayn (Jungle) největší posílení od Dr. Mundo (top lajner, 60,5%), Mel (ADC, 59,8%), Braum (support, 56,9%).
Kteří spoluhráči s Kayn nefungují?
Kayn (Jungle) si vede nejhůř vedle Gnar (top lajner, 42,1%), Swain (support, 44,8%), Vayne (ADC, 45,4%) — vždy pod tím, co oba šampioni vyhrávají samostatně.
Jak se počítá synergie?
Z rankových her solo a flex v tomto patchi: winrate, když jsou oba šampioni ve stejném týmu, minus winrate očekávaný z vlastního winratu každého šampiona v jeho roli. Kladné číslo znamená, že dvojice vyhrává společně častěji, než vysvětluje jejich individuální síla. Do seznamu se dvojice dostanou od 40 her.