
- Winrate
- 50.5%
- Pick rate
- 2.0%
- Ban rate
- 2.2%
Lissandra vs Talon
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 2 656
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 12. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
Lissandra vs Talon je rozhodující matchup v LoL patchi 26.20. Talon vyhrává s winratem 57.1 % (+14.3 %) nad Lissandra na základě 21 her. Lissandra vyhrává early fázi na lajně, zatímco Talon lépe škáluje do late game. Níže najdeš nejlepší build postavy Lissandra, runy, statistiky lajny a strategie pro matchup Lissandra vs Talon.
Rozbor matchupu: Lissandra
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podívej se, jak si Lissandra proti němu vede. Uvidíš winrate z přímých soubojů, statistiky laningu, nejlepší build a runy pro tento matchup a rozbor early a late game, to vše na základě reálných dat z ranked.


Kdo vyhrává Lissandra vs Talon?
Lissandra vyhrává 40.0 % těchto her. S tímto počtem her je skutečný winrate nejspíš mezi 21.9 % a 61.3 % (95% rozmezí).
- Očekávaný
- 50.9% Z celkových winratů obou šampionů na roli Mid
- Efekt matchupu
- −10.9 b. Skutečnost minus očekávání
- Vzorek
- Počet her: 20 Lajna: Mid
- vs patch 26.19
- — Nedostatek her na obou patchích
Lajna: Mid · Ranked Solo/Duo a Flex · Server Severní Amerika · Všechny ranky · Patch 26.20 · 10. 10. – 11. 10.
Hlavní poznatky
- Současná data mírně nahrávají Talon, ale vzorek je příliš omezený na silný závěr: Lissandra vyhrává 40.0 % z 20 her (95% rozmezí 21.9–61.3 %).
- Celkové winraty obou šampionů na roli Mid předpovídají pro Lissandra 50.9 %; výsledek je v rámci odchylky, takže tento matchup převážně odráží obecnou sílu obou šampionů.
- Hráči Lissandra berou Doranův prsten + Léčivý lektvar + Léčivý lektvar + Neviditelný totem proti Talon mnohem méně často: 49.2% jejich ostatních her na roli Mid, tady 25.0%.
Jak to počítáme
Hry: rankedové Solo/Duo a Flex na serveru Severní Amerika z uvedeného patche. Remaky (hry kratší než 5 minut) jsou vyloučeny.
Hra se počítá, jen když Lissandra a Talon hráli stejnou pozici v opačných týmech, takže roaming, prohození lajn v rámci týmu nebo pouhá přítomnost šampiona ve stejné hře se jako tento matchup nikdy nepočítají.
95% rozmezí je Wilsonův intervalový odhad. Jistota vychází z šířky tohoto rozmezí: do ±3 body je velmi vysoká, ±5 vysoká, ±8 střední, širší nízká. Pod 20 her se matchup vůbec neklasifikuje.
Očekávaný winrate kombinuje winraty obou šampionů v této lajně (stejné hry a filtry) podle vzorce log5: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Efekt matchupu = skutečnost − očekávání.
„Co se mění“ porovnává volby Lissandra v tomto matchupu s ostatními hrami stejného šampiona ve stejné lajně a uvádí změnu, jen když je alespoň 3 body a statisticky významná (z-test dvou podílů, |z| ≥ 2, 20+ her).
Výsledky nejsou rozděleny podle ranku: vzorek na jeden rank je příliš malý na poctivá čísla matchupu pro každý rank.
Statistiky lajny Lissandra vs Talon
Snímek v 15. minutě má zatím jen 20 her; čísla z fáze lajny se zobrazí od 30.
Průměry za celou hru
Winrate Lissandra vs Talon podle délky hry
Winrate Lissandra proti Talon podle délky hry. Tečka je winrate, úsečka jeho 95% rozmezí a přerušovaná čára obvyklý winrate šampiona v dané délce. Délky s méně než 25 hrami jsou prázdné.
Žádná délka hry nevybočuje: výsledky Lissandra proti Talon v krátkých a dlouhých hrách se od sebe liší v rámci odchylky.
Power spiky Lissandra vs Talon
Kdo je v jednotlivých fázích napřed, měřeno z těchto her. Fáze je označena „Vyrovnáno“, když je rozdíl v rámci odchylky, a „Nedostatek dat“, když je her příliš málo na posouzení.
- Lajna (15 min)Nedostatek dat
- První předmětNedostatek dat
- Hry pod 20 minNedostatek dat
- Hry 20–30 minNedostatek dat
- Hry 30+ minNedostatek dat
Co Lissandra mění proti Talon
Volby, které hráči Lissandra v tomto matchupu dělají znatelně častěji nebo méně často než v ostatních hrách na roli Mid.



Doranův prsten + Léčivý lektvar + Léčivý lektvar + Neviditelný totemStartovní předmětyObvykle49.2%vs Talon25.0%−24.2 b.
Obvykle80.7%vs Talon60.0%−20.7 b.
Obvykle6.9%vs Talon20.0%+13.1 b.
PovzbuzeníSekundární stromObvykle7.8%vs Talon20.0%+12.2 b.
PodseknutíRunaObvykle1.3%vs Talon10.0%+8.7 b.



Doranův prsten + Léčivý lektvar + Léčivý lektvar + Léčivý lektvar + Léčivý lektvarStartovní předmětyObvyklepod 0,5 %vs Talon5.0%+5.0 b.



Doranův prsten + Léčivý lektvar + Léčivý lektvar + Doplnitelný lektvar + Ovládací totemStartovní předmětyObvyklepod 0,5 %vs Talon5.0%+5.0 b.
Vyvolat AeryKlíčová runaObvykle0.6%vs Talon5.0%+4.4 b.
Nejlepší build Lissandra proti Talon
Obvyklý build Lissandra (Mid)
Winrate 83.3 % · her: 12
Proti Talon
Není dost dat o buildech specifických pro matchup: kompletní build mělo jen 4 z 9 her Lissandra proti Talon, což je málo na doporučení cesty předmětů. Použij raději standardní build Lissandra.
- Priorita schopností: Q > W > E – stejná jako obvykle.
Buildy jsou řazeny podle spodní hranice rozmezí winrate, ne podle surového winrate, takže build viděný v hrstce výher nikdy nepředstihne osvědčený.
Nejlepší runy Lissandra proti Talon
Naplánuj draft za Lissandra v Draft Labu
Draft Lab rozloží oba týmy lajnu po lajně s živým winrate matchupů, profily poškození a sklonem podle fáze hry a z aktuálních dat mety navrhne picky a bany.
- Celý draftový board 5v5
- Winrate matchupů v lajnách
- Tipy na pick a ban

Data o matchupech Lissandra pro League of Legends patch 26.20. Tabulka níže ukazuje winrate, rozdíl ve zlatě a výkonnostní statistiky Lissandra proti každému šampionovi v aktuální metě. Klikni na jméno šampiona a zobrazí se podrobný rozbor přímého souboje včetně nejlepšího buildu Lissandra, run, statistik lajny a analýzy early vs late game pro konkrétní matchup.
Další matchupy Lissandra
Nejtěžší pro Lissandra
Nejsnazší pro Lissandra
Winrate a počet her pro každý matchup. Seznamy jsou řazeny podle hranice 95% rozmezí, aby je nemohly vést malé vzorky; jen matchupy s alespoň 50 hrami.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Lissandra vs Talon FAQ - patch 26.20
Kdo vyhrává Lissandra vs Talon?
Současná data mírně nahrávají Talon, ale vzorek je příliš omezený na silný závěr: Lissandra vyhrává 40.0 % z 20 her (95% rozmezí 21.9–61.3 %).
Jaký je winrate Lissandra proti Talon?
Lissandra vyhrává 40.0 % z 20 her na roli Mid proti Talon na patchi 26.20 (95% rozmezí 21.9–61.3 %). Na základě celkových winratů obou šampionů na roli Mid by se dalo očekávat 50.9 %.
Kontruje Lissandra šampiona Talon?
Nejednoznačně. Lissandra vyhrává 40.0 % z 20 her proti Talon a 95% rozmezí (21.9–61.3 %) zahrnuje 50 %, takže podle současných dat žádný ze šampionů toho druhého spolehlivě nekontruje.
Kdo vyhrává lajnu, Lissandra, nebo Talon?
Her se snímkem v 15. minutě je zatím málo (20) na to, abychom řekli, kdo vyhrává lajnu.
Je Lissandra v late game silnější než Talon?
Her každé délky je zatím příliš málo na to, abychom to poznali.
Kdy je Talon proti Lissandra nejsilnější?
Podle současných dat neexistuje fáze hry, ve které by Talon byl před Lissandra nad rámec odchylky.
Co by měl Lissandra stavět proti Talon?
Není dost her na core specifický pro matchup, použij proto obvyklý core Lissandra na roli Mid: Stínový plamen, Zhonyiny přesýpací hodiny, Magitechnický raketový pás. Největší změna proti Talon: Doranův prsten + Léčivý lektvar + Léčivý lektvar + Neviditelný totem (obvykle 49.2%, zde 25.0%).
Jaké runy by měl Lissandra používat proti Talon?
Použij obvyklou stránku run Lissandra s Magická kometa (Čarodějnictví + Odhodlání); her je příliš málo na stránku specifickou pro matchup. Největší změna proti Talon: Prsten manového proudu (obvykle 80.7%, zde 60.0%).
