Lulu, šampion League of Legends
Winrate
51.0%
Pick rate
3.8%
Ban rate
6.7%

Lulu Build a staty pro ARAM

Lulu tier ASupportMág
Patch
26.20
Zápasy
4 980
Lajna
Všechny linie
Tier
Všechny tiery
Poslední aktualizace
14. 10. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

ARAM statistiky postavy Lulu v patchi 26.20 ukazují winrate 43.1 % a je na #151. místě v režimu ARAM. Objev nejlepší spoluhráče, countery a ARAM buildy postavy Lulu a ovládni Howling Abyss.

Výkon Lulu v ARAM

Lulu tier F
43.1%Winrate
0.6%Četnost výběru
#151Pořadí podle winrate
102Zápasy

Bojové statistiky

3.0Zabití
7.8Smrti
30.8Asistence

Statistiky poškození

9 216Způsobeno
19 613Přijato
10 712Zlato

Statistiky užitečnosti

4 724Léčení
7 363Štíty
Lulu je konkurenceschopný šampion v ARAM v League of Legends s winrate 43.1% a pickrate 0.6%. Lulu je na místě #151 mezi všemi šampiony v ARAM. Co se týče stylu hry, Lulu exceluje v těchto oblastech: léčení a podpora, přežití.
Malý vzorekVzorek (zápasů): 102. Vzorek je malý, takže tato čísla ukazují spíš směr než spolehlivou hodnotu.

📊Profil stylu hry Lulu v ARAM Mayhem

Podívej se, jak si Lulu stojí oproti všem ostatním šampionům v ARAM. Vyšší percentily znamenají lepší výsledky v dané kategorii.

⚔️Dealer poškozeníSpodních 0 %

Lulu se méně zaměřuje na čisté poškození a dává přednost jiným stránkám hry.

🛡️Tank / přední linieSpodních 2 %

Lulu se nejlépe hraje z bezpečné vzdálenosti a vyhýbá se přímým střetům.

💚Léčitel / podporaHorních 16 %

Lulu je špičkový léčitel a poskytuje víc výdrže než 84 % šampionů v ARAM.

💀KDA / přežitíHorních 10 %

Lulu si drží výjimečné KDA, umírá méně a získává víc zabití než 90 % šampionů.

Analýza stylu hry

Podle dat o výkonu z 102 zápasů ARAM hraje Lulu nejlépe jako: léčitel týmu and stabilní hráč. Díky elitním statistikám ve své hlavní roli má Lulu při správné hře velký dopad.

Pro optimalizaci buildu Lulu v ARAM v patchi 16.20 upřednostňuj předměty s nejvyšším winrate. Nejúspěšnější build používá jako základní předměty Měsíční obnovovač, Žhnoucí kadidelnice, Odplata a dosahuje winrate 57.1%. Ionian Boots of Lucidity jsou pro tento build doporučená obuv. Nejlepší buildy (2) mají průměrný winrate 45.2%. Build průběžně upravuj podle nepřátelského týmu, jak se hra vyvíjí.

Pořadí
Klíčové předměty
Situační
Boty
Tier
Winrate
Rozdíl WR
Zápasy
1
Měsíční obnovovač - Core item 1 for Lulu ARAM buildŽhnoucí kadidelnice - Core item 2 for Lulu ARAM buildOdplata - Core item 3 for Lulu ARAM build
Shurelyina bitevní píseň - Situational item option for Lulu ARAM build
Ionian Boots of Lucidity - Recommended boots for Lulu ARAM build
C tier57.1%+14.0%7
2
Měsíční obnovovač - Core item 1 for Lulu ARAM buildMedailónek železných Solari - Core item 2 for Lulu ARAM buildOdplata - Core item 3 for Lulu ARAM build
Shurelyina bitevní píseň - Situational item option for Lulu ARAM build
Ionian Boots of Lucidity - Recommended boots for Lulu ARAM build
F tier33.3%-9.8%6
MetaBot Desktop

Zvládni Lulu na Howling Abyss

ARAM Companion ukazuje winrate každého šampiona na Howling Abyss, čísla boje, poškození a goldů, jak si stojí proti celému rosteru a buildy, spoluhráče a matchupy, které vyhrávají.

  • Winrate a tier v ARAM
  • Percentily napříč rosterem
  • Buildy, spoluhráči a matchupy
ARAM Companion v MetaBot Desktop

Šampioni, kteří mají s Lulu v ARAM nejlepší synergii. Hra s těmito spoluhráči zvyšuje tvůj winrate.

Šampion
Winrate
Rozdíl WR
Syndra - Best ARAM ally for LuluSyndra80.0%+36.9%
Zyra - Best ARAM ally for LuluZyra66.7%+23.5%
Veigar - Best ARAM ally for LuluVeigar62.5%+19.4%
Yasuo - Best ARAM ally for LuluYasuo60.0%+16.9%
Ashe - Best ARAM ally for LuluAshe57.1%+14.0%

Šampioni, kteří counterují Lulu v ARAM. Při hře proti nim na Howling Abyss buď opatrný.

Šampion
Winrate proti
Rozdíl WR
Heimerdinger - Lulu ARAM counterHeimerdinger0.0%-43.1%
Mordekaiser - Lulu ARAM counterMordekaiser0.0%-43.1%
Vel'Koz - Lulu ARAM counterVel'Koz12.5%-30.6%
Twisted Fate - Lulu ARAM counterTwisted Fate12.5%-30.6%
Smolder - Lulu ARAM counterSmolder14.3%-28.9%

Šampioni, proti kterým si Lulu v ARAM vede nejlépe. Vybírej tyto matchupy pro vyšší winrate.

Šampion
Winrate proti
Rozdíl WR
Sett - Lulu beats in ARAMSett100.0%+56.9%
Teemo - Lulu beats in ARAMTeemo83.3%+40.2%
Caitlyn - Lulu beats in ARAMCaitlyn80.0%+36.9%
Ziggs - Lulu beats in ARAMZiggs80.0%+36.9%
Lucian - Lulu beats in ARAMLucian66.7%+23.5%

Je Lulu v ARAM dobrý?

Lulu je v současnosti šampion tieru F v ARAM (patch 16.20), což z něj dělá: šampion, se kterým je těžké uspět.43.1% winrate Pořadí: #151 mezi všemi šampiony,Lulu se potýká s určitými problémy v režimu ARAM.

Analýza výkonu Lulu v ARAM

V ARAM má Lulu v průměru 3.0/7.8/30.8 KDA v 102 analyzovaných zápasů. Tento styl hry (podpora a léčitel) , s důrazem na udržení spoluhráčů naživu díky výdrži. Lulu si udržuje vynikající přežití a v KDA patří do horních 10.469999999999999 %.

S pickrate 0.6% Lulu se používá specializovaněji. Zaměř se na optimální buildy níže, abys z Lulu vytěžil maximum.

Nejlepší šampioni pro hru po boku Lulu

Složení týmu v ARAM hraje roli. Lulu si výjimečně dobře vede po boku: Syndra, čímž dosahuje celkem 80.0% winrate když jsou ve stejném týmu.

Mezi další silné spojence patří: Zyra (66.7% winrate) Veigar (62.5% winrate).. Hledej tyto synergie, když váš tým losuje šampiony.

Countery na Lulu v ARAM

Buď opatrný při střetu s: Heimerdinger, kteří counterují Lulu s 0.0% winrate proti nim. Potíže dělají i Mordekaiser and Vel'Koz.

Při střetu s těmito hrozbami uprav postavení i itemizaci.

Optimální postup buildu Lulu v ARAM

Build s nejvyšším winrate pro Lulu obsahuje: Měsíční obnovovač, Žhnoucí kadidelnice, Odplata jako základní předměty.57.1% winrate. Pro mobilitu se doporučují Ionian Boots of Lucidity.

Protože ARAM je režim s jednou linií a stálými týmovými souboji, upřednostňuj předměty, které ti okamžitě zvýší bojovou efektivitu.

Tipy pro hru za Lulu v ARAM

🎯
Postavení v týmovém souboji

Najdi rovnováhu mezi způsobováním poškození a udržením bezpečí. Postavení přizpůsob hrozbám od nepřátel.

💰
Priorita předmětů

V ARAM sestavuj předměty na poškození brzy pro maximální dopad. Rychle kup Měsíční obnovovač pro svůj první velký skok ve síle.

❄️
Strategie specifická pro ARAM

Dej přednost tomu, aby tvoji dealeři poškození zůstali naživu. Stůj v bezpečí a léčení načasuj tak, aby mělo maximální hodnotu.

Závěrečný verdikt: Vyplatí se hrát za Lulu v ARAM?

Lulu to má v ARAM těžké, ale ve spojení s Syndra může stále uspět.

Data vycházejí z patche 16.20. Pravidelně se vracej, výkon Lulu se může s aktualizacemi balancu změnit. Analýza vychází z 102 zápasů.

Podobní šampioni (Utility) v ARAM

Tito šampioni hrají na stejné linii jako Lulu na Summoner's Rift a dobře si vedou v ARAM. Pokud tě baví hrát za Lulu, můžeš na Howling Abyss exceloval i s těmito volbami.

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

ARAM FAQ o Lulu - patch 16.20

Je Lulu dobrý v ARAM?

Lulu má v ARAM v patchi 16.20 jen Analyzované zápasy: 102, což zatím nestačí k zařazení vůči ostatním šampionům. Pozorovaný winrate je 43.1% — ber to jako první dojem, ne jako verdikt.

Jaký je nejlepší build pro Lulu v ARAM?

Build s nejvyšším winrate v ARAM pro Lulu používá jako základní předměty Měsíční obnovovač, Žhnoucí kadidelnice, Odplata s winrate 57.1%. Doporučená obuv: Ionian Boots of Lucidity. ARAM je jeden nepřetržitý souboj, takže předměty s okamžitou hodnotou v boji mají přednost před těmi, které se rozvíjejí později.

Kteří šampioni se hodí k Lulu v ARAM?

Nejlepší spoluhráč pro Lulu v ARAM je Syndra s winrate 80.0%, když jsou ve stejném týmu. Mezi další silné spojence patří Zyra, Veigar. Hledej tyto šampiony ve svém týmu, abys zvýšil své šance.

Kdo kontruje Lulu v ARAM?

Heimerdinger je největší counter proti Lulu v ARAM a vyhrává 0.0% her proti němu. Mezi další obtížné matchupy patří Mordekaiser, Vel'Koz. Když tyto šampiony uvidíš, uprav své postavení i build.

Jaký je winrate Lulu v ARAM?

Lulu má v ARAM v patchi 16.20 winrate 43.1%, v pořadí všech šampionů je na místě #151. Pickrate je 0.6% z Analyzované zápasy: 102.

Jaký tier má Lulu v ARAM?

Lulu nemá v ARAM v patchi 16.20 dost zápasů na přidělení tieru. Pozorovaný winrate je 43.1% z Analyzované zápasy: 102, což je příliš málo her na srovnání s ostatními šampiony.

Runy a poškození šampiona Lulu v ARAM

Nejběžnější stránka run šampiona Lulu v ARAM začíná runou Vyvolat Aery: 44% her, winrate 48,9% z 45 her.

Poškození za minutu
527
Zlato za minutu
613
Léčení za minutu
270
KDA
4,35

Nejhranější stránka run

Vyvolat AeryPrsten manového prouduProstoupeníSežehnutí
OdhodláníPramen životaOživit
Zrychlení schopností (útok) · Adaptivní síla (flex) · Škálování se zdravím (obrana)
48.9% · Počet her: 45 · 44%

Vzorky z ARAM jsou mnohem menší než z ranked; stránky run s méně než 30 hrami se nezobrazují.