
- Winrate
- 51.0%
- Pick rate
- 3.8%
- Ban rate
- 6.7%
Lulu Build pro Arenu, augmenty a dua
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 4 980
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 12. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
Statistiky postavy Lulu v režimu Arena v patchi 26.20 ukazují winrate 16.7 % a průměrné umístění 3.53 v Areně. Objev nejlepší parťáky do dua, augmenty a buildy do Areny pro Lulu a ovládni metu.
Výkon Lulu v Aréně
Lulu tier CBojové statistiky
Objev nejúspěšnější augmenty v Areně pro Lulu v patchi 16.20 League of Legends. Mezi nejsilnější augmenty patří Lékárnička, Augment 1324, Úkol: Anděl pomsty, které přinášejí významné výhody v bojích 3v3v3v3v3v3. Když ti nabídnou prizmatické augmenty, upřednostni Spravedlivý hněv. Ze zlatých má se schopnostmi Lulu dobrou synergii Úkol: Anděl pomsty. Pomocí filtrů vzácnosti níže najdeš nejlepší stříbrné, zlaté a prizmatické augmenty pro své hry v Areně za Lulu.
Kdykoliv někoho vyléčíš nebo mu poskytneš regeneraci zdraví, způsobíš nejbližšímu nepřátelskému šampionovi magické poškození ve výši určité hodnoty tohoto efektu.
Získáš vyvolávačovo kouzlo Obranné manévry.Obranné manévry sešlou na tvůj tým kouzla Bariéra a Vyléčit.
Získáš vyvolávačovo kouzlo Velitelský praporec.Velitelský praporec na chvíli posílí tvého spojence.
Tvoje léčení a štíty mohou způsobit kritický zásah a zvýšit tak svůj účinek o ?.Získáš 25 % k šanci na kritický zásah.
cherry spirit link? summary
Získáš bonus ke zrychlení schopností ve výši 20 % síly schopností.
Požadavek: Vyleč či zablokuj spojencům 2500 bodů poškození.Odměna: Získáš 100 % k rychlosti útoků a tvoje útoky budou způsobovat dodatečné magické poškození ve výši 450 % síly léčení/štítů.
Tvoje léčení a štíty způsobují nedalekému nepříteli popálení, které se může neomezeně nasčítávat a po dobu několika sekund způsobuje magické poškození odvíjející se od maximálního zdraví.
Získáš 20 % k síle léčení a štítů.
Když svému spojenci poskytneš buff, léčení nebo štít, způsobí nepřátelům kolem sebe poškození a zpomalí je.
Použitím léčení nebo štítů se poškození způsobované tvými schopnostmi zvýší o 2 %, tento efekt se může v rámci kola neomezeně nasčítávat.
Získáš vyvolávačovo kouzlo Pohlaď plameny.Pohlaď plameny sešle na všechny okolní nepřátelské šampiony kouzla Vznítit a Vyčerpat.
Tvoje léčení a štíty jsou při použití na spojence silnější.
Tvoje útoky způsobí dodatečné fyzické poškození ve výši 75 % síly schopností.
Když vyléčíš spojence nebo mu poskytneš štít, získáš trvalý bonus k Prokleté moci. Získáš bonus ke zrychlení schopností, který se odvíjí od tvé Prokleté moci.
Najdi nejlepší šampiony jako parťáky do 3v3, které se hodí k Lulu v režimu Arena v League of Legends. Nejsilnější partner do dua je Riven, s win rate 21.4% a průměrným umístěním 2.9 při hře spolu. Další partneři s vysokou synergií jsou Jinx and Tristana, oba nabízejí lepší umístění než sólový průměr Lulu, který činí 3.5. Počet šampionů, kteří zvyšují win rate Lulu nad základních 16.7%: 10. Porovnej win rate, míru top 2 a top 4 i rozdíly v umístění a najdi ideální duo do Arény.
Partner | Tier | Winrate | Rozdíl WR | Top 2 | Top 4 | Prům. umístění | Rozdíl umístění | Zápasy |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| C tier | 21.4% | +4.8% | 42.9% | 85.7% | 2.9 | +0.7 | 28 | |
| A tier | 29.4% | +12.7% | 47.1% | 76.5% | 2.9 | +0.6 | 34 | |
| C tier | 18.2% | +1.5% | 40.9% | 72.7% | 3.1 | +0.4 | 44 | |
| F tier | 5.6% | -11.1% | 38.9% | 77.8% | 3.2 | +0.4 | 36 | |
| C tier | 21.4% | +4.8% | 35.7% | 71.4% | 3.2 | +0.3 | 28 | |
| B tier | 25.0% | +8.3% | 37.5% | 68.8% | 3.3 | +0.3 | 32 | |
| S tier | 35.7% | +19.0% | 35.7% | 64.3% | 3.4 | +0.2 | 28 | |
| C tier | 15.4% | -1.3% | 34.6% | 73.1% | 3.5 | +0.1 | 52 | |
| C tier | 19.1% | +2.4% | 28.6% | 71.4% | 3.5 | +0.0 | 42 | |
| C tier | 17.4% | +0.7% | 30.4% | 65.2% | 3.6 | -0.0 | 46 |
Optimalizuj předměty pro Lulu v Aréně pomocí buildů s nejvyšším win rate v patchi 16.20. Nejlépe fungující build má jako hlavní předměty Loutkář, Jádro úsvitu, Měsíční obnovovač, win rate 0.0% a průměrné umístění 3.5. Doporučená obuv pro tento build je Berserker's Greaves. Průměrný win rate nejlepších buildů (2) je 0.0%, což výrazně ovlivňuje tvůj úspěch v Aréně. Každý build ukazuje hlavní předměty, situační možnosti, win rate ve srovnání se základem Lulu a míru top 4, aby sis v žebříčku Arény snáz polepšil.
Naplánuj si run v Areně za Lulu
Arena Companion ukazuje míry umístění a statistiky každého šampiona, nejlepší augmenty pro něj, plánovač augmentů slot po slotu a nejsilnější dua a týmy tohoto patche.
- Míry umístění a statistiky
- Plánovač slotů augmentů
- Nejlepší dua a týmy

Je Lulu dobrý v režimu Aréna?
Lulu je momentálně hodnocen jako šampion tieru C v režimu Arena v League of Legends v patchi 16.20, což z něj ve formátu 3v3v3v3v3v3 dělá situační pick. S win rate 16.7% (první místa) a mírou top 4 64.7% Lulu se potýká s určitými problémy v současné metě Arény.
Analýza výkonu Lulu v Aréně
V jedinečném formátu Arény 3v3v3v3v3v3 dosahuje Lulu průměrného umístění 3.5 v 798 analyzovaných zápasech. Tento styl hry (vypočítavý bojovník) dává flexibilitu v boji. Lulu si drží skvělou výdrž a výborný poměr KDA, čímž se řadí do top 32% šampionů.
Podíl umístění v top 2 (33.2%) naznačuje, že je co zlepšovat při zajišťování umístění na stupních vítězů. Pokud chceš v Arena ranked stoupat, měl bys soustřeď se na optimální výběr augmentů a synergie tria, aby bylo tvé umístění co nejstabilnější.
Nejlepší šampioni do páru s Lulu
Složení dua je v Aréně klíčové a Lulu má mimořádně dobrou synergii s Riven, s dosaženým společným win rate 21.4% a průměrným umístěním 2.9. Tato dvojice zlepšuje základní výkon Lulu o +4.8%.
Mezi další silné partnery do dua patří Jinx (win rate 29.4%) a Tristana (win rate 18.2%). Lulu má výbornou flexibilitu v duech: partnerů, kteří zvyšují win rate nad základ, je 10+.
Průvodce prioritou augmentů pro Lulu
Výběr augmentů může rozhodnout o tvém průběhu v Aréně. U Lulu je nejlépe fungující augment Lékárnička, které hráči vybírají v 22.1% her.
Když se nabídnou prizmatické augmenty, dej pro maximální dopad přednost Spravedlivý hněv. Zlaté augmenty jako Úkol: Anděl pomsty přinášejí stálou hodnotu po celou hru. Podle tier listu augmentů výše poznáš, kterým dát přednost v každém kole výběru.
Optimální cesta buildu Lulu v Aréně
Build s nejvyšším win rate pro Lulu v Aréně zahrnuje Loutkář, Jádro úsvitu, Měsíční obnovovač jako hlavní předměty, s win rate 0.0%. Berserker's Greaves je doporučená obuv, která dává mobilitu a staty pro boje v Aréně.
Zrychlený příjem zlata v Aréně znamená, že kompletní build dokončíš rychleji než na Summoner's Rift. Soustřeď se na dokončení hlavních předmětů, než se pustíš do situačních možností. Buildy výše jsou seřazené podle průměrného umístění, takže vidíš, které kombinace předmětů vedou v aktuálním patchi k nejlepším umístěním.
Tipy pro hraní za Lulu v Aréně
Koordinuj se se spoluhráčem, abyste pokryli slabiny Lulu. Flexibilní spoluhráči dobře fungují s tvou vyváženou sadou schopností.
Když se nabízejí augmenty tieru S a A, upřednostni je. Podíl top 4 u Lulu (64.7%) se dá výrazně zlepšit optimálním výběrem augmentů v každém kole.
Vyvažuj agresivitu a přežití. Všestranná sada schopností Lulu umožňuje přizpůsobit se různým bojovým situacím.
Závěrečný verdikt: Vyplatí se hrát za Lulu v Aréně?
Lulu je průměrný volba v Aréně, která může zabodovat se správným parťákem a kombinací augmentů. I když nejde o top tier, oddaní hráči Lulu mohou dosahovat stabilních umístění díky optimálním buildům a strategiím v páru. Podíl top 4 (64.7%) ukazuje potenciál pro solidní výsledky.
Tato data se pravidelně aktualizují pro patch 16.20. Po každém patchi se vrať a zjisti, jak změny balancu ovlivňují výkon Lulu v Aréně. Pro co nejpřesnější výsledky analyzujeme zápasy (798), abychom poskytovali spolehlivé statistiky a doporučení.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
FAQ k Lulu v Aréně - patch 16.20
Je Lulu dobrý v režimu Arena?
Lulu je momentálně šampion tieru C v režimu Arena s win rate 16.7% a mírou top 4 64.7%. Lulu je použitelná volba, která s pravým partnerem a augmenty dokáže podávat dobrý výkon.
Který partner do dua je pro Lulu v Aréně nejlepší?
Nejlepší partner do dua pro Lulu v Aréně je Riven s win rate 21.4% a průměrným umístěním 2.9 při hře spolu. Mezi další silné partnery patří Jinx and Tristana.
Jaké jsou nejlepší augmenty pro Lulu v Aréně?
Nejlépe fungující augment pro Lulu je Lékárnička s pick rate 22.1%. Dej přednost prizmatickým a zlatým augmentům, které sedí k dovednostem Lulu.
Jaký je nejlepší build pro Lulu v Aréně?
Build s nejvyšším win rate pro Lulu v Aréně zahrnuje jako hlavní předměty Loutkář, Jádro úsvitu, Měsíční obnovovač a dosahuje win rate 0.0%. Doporučená obuv je Berserker's Greaves. Zrychlený příjem zlata v Aréně ti umožní dokončit build rychleji než na Summoner's Rift.
Jaký je win rate Lulu v Aréně?
Lulu má v režimu Arena v patchi 16.20 win rate (1. místo) 16.7%. Míra top 2 je 33.2%, míra top 4 je 64.7% a průměrné umístění je 3.5 z 798 analyzovaných zápasů.
V jakém tieru je Lulu v Aréně?
Lulu je v režimu Arena v patchi 16.20 hodnocen jako tier C. Šampioni tieru C podávají průměrné výkony a vyžadují optimální buildy a partnery. Tiery se počítají z win rate, míry top 4 a průměrného umístění.
Jak hrát za Lulu v Aréně?
Jak efektivně hrát za Lulu v Aréně: 1) Pro nejlepší výsledky se spoj s Riven. 2) Dej přednost Lékárnička, když se nabídne. 3) Brzy si postav Loutkář pro špičky síly. 4) Přizpůsob styl hry partnerovi a soupeřům.
Jaké jsou nejlepší a nejhorší matchupy Lulu v Aréně?
Výkon Lulu se výrazně liší podle výběru partnera do dua. Ve dvojici s Riven se win rate zvyšuje na 21.4%. Klíčem k úspěchu je vybírat partnery, kteří doplňují univerzální sada dovedností šampiona Lulu, a augmenty, které posilují vaše duo.