
- Winrate
- 50.8%
- Pick rate
- 9.5%
- Ban rate
- 16.1%
Lux Synergie a nejlepší spoluhráči
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 16 931
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 16. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
S kým Lux v patchi 26.20 vyhrává: každý spoluhráč v každé roli, změřený vůči tomu, kolik oba šampioni vyhrávají sami, takže silná dvojice znamená skutečnou synergii, a ne jen dva silné šampiony.
- Nejlepší ADC
- Caitlyn52,9% · her: 1 579
- Nejlepší džunglař
- Wukong58,4% · her: 418
- Nejlepší mid lajner
- Sylas54,0% · her: 289
- Nejlepší top lajner
- Cho'Gath60,7% · her: 244
Synergie Lux - patch 26.20
Změřené dvojice spoluhráčů: 184Lux (Support) nejvíc vyhrává s Cho'Gath jako top lajner (60,7%, +7,2 nad očekávání) a Wukong jako džunglař (58,4%, +5,6). Nejslabší dvojice je Gnar jako top lajner s 39,4%, o 8,8 p. b. pod očekáváním. Nejčastější partner v lajně je Caitlyn, v 15,2% her za Lux.
Nejlepší ADC pro Lux
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 52.9% | +2.5 | 1 579 | |
| 60.9% | +9.6 | 87 | |
| 52.7% | +3.0 | 357 | |
| 50.8% | +0.5 | 1 023 | |
| 53.4% | +4.7 | 174 | |
| 56.4% | +10.0 | 55 |
Nejslabší dvojice
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 32.6% | −17.8 | 43 | |
| 48.0% | −2.7 | 492 | |
| 48.4% | −1.7 | 746 |
Nejlepší džunglaři pro Lux
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 58.4% | +5.5 | 418 | |
| 56.8% | +5.3 | 456 | |
| 53.3% | +4.5 | 306 | |
| 56.8% | +9.0 | 88 | |
| 57.7% | +6.5 | 142 | |
| 54.1% | +2.3 | 512 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší mid lajneři s Lux
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 54.0% | +5.4 | 289 | |
| 57.5% | +7.5 | 146 | |
| 56.8% | +4.4 | 354 | |
| 57.1% | +5.7 | 161 | |
| 56.3% | +5.3 | 174 | |
| 57.6% | +6.5 | 125 |
Nejslabší dvojice
Nejsilnější a nejslabší dvojice s Lux
Lux (Mid) nejvíc vyhrává s Sett jako top lajner (59,0%, +6,2 nad očekávání) a Tryndamere jako top lajner (61,5%, +9,7). Nejslabší dvojice je Samira jako ADC s 36,6%, o 13,9 p. b. pod očekáváním.
Nejlepší džunglaři pro Lux
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 60.6% | +6.7 | 165 | |
| 60.7% | +7.9 | 89 | |
| 57.8% | +4.3 | 218 | |
| 54.3% | +2.7 | 368 | |
| 58.2% | +7.3 | 98 | |
| 58.7% | +7.3 | 92 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší supporti pro Lux
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 69.0% | +15.2 | 58 | |
| 59.6% | +5.6 | 240 | |
| 58.5% | +5.7 | 217 | |
| 56.7% | +4.5 | 187 | |
| 54.2% | +1.6 | 284 | |
| 56.9% | +4.7 | 116 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší top lajneři s Lux
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 59.0% | +6.2 | 244 | |
| 61.5% | +9.7 | 91 | |
| 61.2% | +7.8 | 116 | |
| 56.5% | +10.3 | 62 | |
| 57.1% | +4.1 | 205 | |
| 59.3% | +6.3 | 108 |
Nejslabší dvojice
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 42.3% | −10.5 | 97 | |
| 40.0% | −11.6 | 55 | |
| 45.6% | −7.6 | 90 |
Nejsilnější a nejslabší dvojice s Lux
Lux (Bot) nejvíc vyhrává s Morgana jako support: 57,5%, +1,9 nad očekávání. Nejčastější partner v lajně je Morgana, v 10,4% her za Lux.
Nejlepší džunglaři pro Lux
Žádný spoluhráč v této roli zatím jasně nezvyšuje winrate.
Nejslabší dvojice
Synergie je winrate s daným spoluhráčem minus winrate, který bychom od těchto dvou šampionů společně očekávali z jejich vlastních winratů v jejich rolích (log5). Seznamy jsou řazeny podle dolní hranice 95% intervalu každé synergie, takže malý vzorek nemůže vést seznam jen díky štěstí.
Kontrola týmové synergie pro Lux
Vyber své spoluhráče
Vyber spoluhráče a uvidíš, jak každý z nich mění winrate Lux jako Support, a také odhad pro celý tým.
Jde o odhad: sčítá změřenou synergii každé dvojice na škále šancí a předpokládá, že dvojice jsou nezávislé. Skutečné týmy závisí i na nepřátelském draftu a hráčích.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Synergie Lux - FAQ - patch 26.20
Kdo je nejlepší ADC pro Lux?
Caitlyn. Lux (Support) vyhrává 52,9% z 1 579 rankových her s Caitlyn jako ADC, o 2,5 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Ziggs, Yunara.
Kdo je nejlepší džunglař pro Lux?
Wukong. Lux (Support) vyhrává 58,4% z 418 rankových her s Wukong jako džunglař, o 5,6 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Warwick, Shaco.
Kdo je nejlepší mid lajner pro Lux?
Sylas. Lux (Support) vyhrává 54,0% z 289 rankových her s Sylas jako mid lajner, o 5,4 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Twisted Fate, Fizz.
S kterými šampiony má Lux synergii?
V tomto patchi získává Lux (Support) největší posílení od Cho'Gath (top lajner, 60,7%), Wukong (džunglař, 58,4%), Warwick (džunglař, 56,8%).
Kteří spoluhráči s Lux nefungují?
Lux (Support) si vede nejhůř vedle Gnar (top lajner, 39,4%), Zac (džunglař, 43,1%), Volibear (top lajner, 44,6%) — vždy pod tím, co oba šampioni vyhrávají samostatně.
Jak se počítá synergie?
Z rankových her solo a flex v tomto patchi: winrate, když jsou oba šampioni ve stejném týmu, minus winrate očekávaný z vlastního winratu každého šampiona v jeho roli. Kladné číslo znamená, že dvojice vyhrává společně častěji, než vysvětluje jejich individuální síla. Do seznamu se dvojice dostanou od 40 her.