
- Winrate
- 51.6%
- Pick rate
- 1.6%
- Ban rate
- 0.3%
Maokai Matchupy
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 3 095
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 17. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
Data o matchupech postavy Maokai pro League of Legends, patch 26.20. Winraty, statistiky výkonu a nejlepší buildy pro každý matchup postavy Maokai. Zjisti, koho Maokai v lajně poráží a komu podléhá.
Rozbor matchupu: Maokai
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podívej se, jak si Maokai proti němu vede. Uvidíš winrate z přímých soubojů, statistiky laningu, nejlepší build a runy pro tento matchup a rozbor early a late game, to vše na základě reálných dat z ranked.

Naplánuj draft za Maokai v Draft Labu
Draft Lab rozloží oba týmy lajnu po lajně s živým winrate matchupů, profily poškození a sklonem podle fáze hry a z aktuálních dat mety navrhne picky a bany.
- Celý draftový board 5v5
- Winrate matchupů v lajnách
- Tipy na pick a ban

Data o matchupech Maokai pro League of Legends patch 26.20. Tabulka níže ukazuje winrate, rozdíl ve zlatě a výkonnostní statistiky Maokai proti každému šampionovi v aktuální metě. Klikni na jméno šampiona a zobrazí se podrobný rozbor přímého souboje včetně nejlepšího buildu Maokai, run, statistik lajny a analýzy early vs late game pro konkrétní matchup.
Soupeř | Winrate | Zápasy | CS/min | DMG/min | Gold/hra | Early WR | Late WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.55% | 137 | 1.4 | 465 | 8 973 | 54.5% | 50.7% | |
| 57.04% | 135 | 1.3 | 467 | 9 126 | 60.3% | 54.2% | |
| 46.46% | 127 | 1.4 | 465 | 9 936 | 31.3% | 55.7% | |
| 51.89% | 106 | 1.3 | 480 | 8 663 | 50.0% | 53.6% | |
| 55.32% | 94 | 1.4 | 538 | 9 829 | 52.9% | 56.7% | |
| 50.60% | 83 | 1.4 | 534 | 9 154 | 45.7% | 54.2% | |
| 51.85% | 81 | 1.3 | 500 | 8 956 | 60.0% | 45.6% | |
| 51.25% | 80 | 1.4 | 477 | 9 491 | 48.5% | 53.2% | |
| 51.35% | 74 | 1.4 | 472 | 9 329 | 48.5% | 53.7% | |
| 48.61% | 72 | 1.3 | 430 | 8 271 | 51.4% | 46.0% | |
| 54.93% | 71 | 1.3 | 534 | 9 257 | 52.9% | 56.8% | |
| 53.73% | 67 | 1.3 | 451 | 9 273 | 62.5% | 48.8% | |
| 55.00% | 60 | 1.3 | 553 | 9 425 | 59.3% | 51.5% | |
| 50.00% | 56 | 1.4 | 480 | 9 015 | 46.4% | 53.6% | |
| 47.17% | 53 | 1.8 | 507 | 8 858 | 38.7% | 59.1% | |
| 47.17% | 53 | 1.4 | 518 | 10 264 | 75.0% | 35.1% | |
| 67.92% | 53 | 1.3 | 508 | 8 650 | 71.9% | 61.9% | |
| 34.69% | 49 | 1.4 | 532 | 8 878 | 33.3% | 36.0% | |
| 60.42% | 48 | 1.7 | 608 | 9 366 | 57.1% | 63.0% | |
| 46.81% | 47 | 1.4 | 491 | 9 809 | 43.8% | 48.4% | |
| 48.89% | 45 | 1.5 | 520 | 9 525 | 52.2% | 45.5% | |
| 54.55% | 44 | 1.3 | 482 | 9 921 | 53.3% | 55.2% | |
| 52.27% | 44 | 1.4 | 481 | 8 554 | 45.0% | 58.3% | |
| 45.24% | 42 | 1.4 | 420 | 8 964 | 44.4% | 45.8% | |
| 53.85% | 39 | 1.8 | 716 | 11 847 | 42.9% | 60.0% | |
| 50.00% | 38 | 1.1 | 652 | 11 532 | 56.3% | 45.5% | |
| 44.44% | 36 | 3.3 | 691 | 10 284 | 38.9% | 50.0% | |
| 44.12% | 34 | 1.6 | 415 | 9 095 | 47.4% | 40.0% | |
| 57.58% | 33 | 1.1 | 671 | 12 611 | 55.6% | 58.3% | |
| 43.75% | 32 | 1.4 | 531 | 10 004 | 33.3% | 50.0% | |
| 40.63% | 32 | 1.1 | 680 | 11 069 | 54.5% | 33.3% | |
| 48.15% | 27 | 1.2 | 495 | 8 860 | 38.5% | 57.1% | |
| 50.00% | 26 | 1.4 | 453 | 9 291 | 45.5% | 53.3% | |
| 41.67% | 24 | 4.3 | 778 | 10 565 | 55.6% | 33.3% | |
| 43.48% | 23 | 1.5 | 558 | 9 828 | 22.2% | 57.1% | |
| 56.52% | 23 | 0.8 | 582 | 9 304 | 50.0% | 66.7% | |
| 69.57% | 23 | 1.3 | 489 | 9 276 | 58.3% | 81.8% | |
| 59.09% | 22 | 1.4 | 545 | 9 315 | 72.7% | 45.5% | |
| 57.14% | 21 | 1.2 | 493 | 9 332 | 42.9% | 64.3% | |
| 33.33% | 21 | 1.1 | 681 | 12 333 | 28.6% | 35.7% | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Matchupy Maokai - Často kladené otázky
Jaké jsou nejlepší matchupy Maokai v League of Legends?
Nejlepší matchupy Maokai v patchi 26.20 zahrnují Seraphine, Thresh, and Lux. Maokai má proti těmto šampionům nejvyšší winrate a může na lajně dominovat. Vyber libovolného soupeře z tabulky matchupů a zobrazí se podrobné statistiky.
Jaké jsou nejhorší matchupy Maokai?
Nejhorší matchupy Maokai zahrnují Olaf, Amumu, and Akali. Tito šampioni mají proti Maokai výhodný winrate a dokážou na lajně využít jeho slabiny. Kliknutím na jméno šampiona v tabulce zobrazíš úplný rozbor matchupu.
Jak zjistím data o matchupech Maokai?
Data o matchupech Maokai si můžeš zkontrolovat přímo na této stránce. Tabulka matchupů ukazuje winrate a statistiky proti každému šampionovi. Kliknutím na jméno šampiona zobrazíš podrobný rozbor včetně nejlepšího buildu, run, lajnových statistik a analýzy early a late game pro daný matchup Maokai.
Koho kontruje Maokai v League of Legends?
Maokai v patchi 26.20 kontruje Seraphine, Thresh, and Lux. To jsou nejvýhodnější matchupy Maokai, kde má nejvyšší winrate a nejsilnější výkon na lajně. Pomocí výběru matchupů výše si můžeš podrobně prohlédnout libovolný matchup Maokai.
Kdo kontruje Maokai na lajně?
V patchi 26.20 na lajně Maokai kontrují Olaf, Amumu, and Akali. Tito šampioni mají proti Maokai nejlepší winrate. Podívej se na záložku kontr nebo klikni na šampiona v tabulce, kde najdeš podrobné strategie matchupů a doporučené buildy.