
- Winrate
- 50.8%
- Pick rate
- 4.4%
- Ban rate
- 29.2%
Mistr Yi Synergie a nejlepší spoluhráči
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 8 716
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 18. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
S kým Mistr Yi v patchi 26.20 vyhrává: každý spoluhráč v každé roli, změřený vůči tomu, kolik oba šampioni vyhrávají sami, takže silná dvojice znamená skutečnou synergii, a ne jen dva silné šampiony.
- Nejlepší mid lajner
- Zoe58,1% · her: 124
- Nejlepší top lajner
- Malphite57,9% · her: 311
- Nejlepší support
- Vel'Koz58,9% · her: 129
- Nejlepší ADC
- Ashe55,0% · her: 367
Synergie Mistr Yi - patch 26.20
Změřené dvojice spoluhráčů: 160Mistr Yi (Jungle) nejvíc vyhrává s Zoe jako mid lajner (58,1%, +9,5 nad očekávání) a Ashe jako ADC (55,0%, +5,5). Nejslabší dvojice je Tristana jako ADC s 44,2%, o 6,6 p. b. pod očekáváním.
Nejlepší mid lajneři s Mistr Yi
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 58.1% | +9.5 | 124 | |
| 58.6% | +7.9 | 157 | |
| 58.7% | +6.1 | 172 | |
| 53.0% | +4.0 | 281 | |
| 56.9% | +5.0 | 197 | |
| 56.3% | +3.6 | 215 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší top lajneři s Mistr Yi
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 57.9% | +4.6 | 311 | |
| 58.1% | +7.1 | 136 | |
| 60.0% | +9.5 | 70 | |
| 57.1% | +5.5 | 147 | |
| 56.9% | +4.3 | 195 | |
| 56.1% | +6.3 | 107 |
Nejslabší dvojice
Nejsilnější a nejslabší dvojice s Mistr Yi
Nejlepší ADC pro Mistr Yi
Žádný spoluhráč v této roli zatím jasně nezvyšuje winrate.
Nejslabší dvojice
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 42.9% | −3.0 | 42 |
Synergie je winrate s daným spoluhráčem minus winrate, který bychom od těchto dvou šampionů společně očekávali z jejich vlastních winratů v jejich rolích (log5). Seznamy jsou řazeny podle dolní hranice 95% intervalu každé synergie, takže malý vzorek nemůže vést seznam jen díky štěstí.
Kontrola týmové synergie pro Mistr Yi
Vyber své spoluhráče
Vyber spoluhráče a uvidíš, jak každý z nich mění winrate Mistr Yi jako Jungle, a také odhad pro celý tým.
Jde o odhad: sčítá změřenou synergii každé dvojice na škále šancí a předpokládá, že dvojice jsou nezávislé. Skutečné týmy závisí i na nepřátelském draftu a hráčích.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Synergie Mistr Yi - FAQ - patch 26.20
Kdo je nejlepší mid lajner pro Mistr Yi?
Zoe. Mistr Yi (Jungle) vyhrává 58,1% z 124 rankových her s Zoe jako mid lajner, o 9,5 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Lissandra, Vex.
Kdo je nejlepší top lajner pro Mistr Yi?
Malphite. Mistr Yi (Jungle) vyhrává 57,9% z 311 rankových her s Malphite jako top lajner, o 4,6 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Ornn, Kennen.
Kdo je nejlepší support pro Mistr Yi?
Vel'Koz. Mistr Yi (Jungle) vyhrává 58,9% z 129 rankových her s Vel'Koz jako support, o 7,9 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Soraka, Lux.
S kterými šampiony má Mistr Yi synergii?
V tomto patchi získává Mistr Yi (Jungle) největší posílení od Zoe (mid lajner, 58,1%), Ashe (ADC, 55,0%), Lissandra (mid lajner, 58,6%).
Kteří spoluhráči s Mistr Yi nefungují?
Mistr Yi (Jungle) si vede nejhůř vedle Tristana (ADC, 44,2%), Singed (top lajner, 40,2%), Kalista (ADC, 36,8%) — vždy pod tím, co oba šampioni vyhrávají samostatně.
Jak se počítá synergie?
Z rankových her solo a flex v tomto patchi: winrate, když jsou oba šampioni ve stejném týmu, minus winrate očekávaný z vlastního winratu každého šampiona v jeho roli. Kladné číslo znamená, že dvojice vyhrává společně častěji, než vysvětluje jejich individuální síla. Do seznamu se dvojice dostanou od 40 her.