
- Winrate
- 47.7%
- Pick rate
- 2.1%
- Ban rate
- 6.5%
Naafiri Synergie a nejlepší spoluhráči
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 4 253
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 18. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
S kým Naafiri v patchi 26.20 vyhrává: každý spoluhráč v každé roli, změřený vůči tomu, kolik oba šampioni vyhrávají sami, takže silná dvojice znamená skutečnou synergii, a ne jen dva silné šampiony.
- Nejlepší ADC
- Miss Fortune57,1% · her: 147
Synergie Naafiri - patch 26.20
Změřené dvojice spoluhráčů: 84Naafiri (Jungle) nejvíc vyhrává s Miss Fortune jako ADC (57,1%, +9,2 nad očekávání) a Jinx jako ADC (55,9%, +6,6). Nejslabší dvojice je Yunara jako ADC s 31,4%, o 15,3 p. b. pod očekáváním.
Nejlepší mid lajneři s Naafiri
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 62.7% | +17.2 | 67 | |
| 58.7% | +10.3 | 63 | |
| 52.7% | +2.9 | 93 | |
| 50.0% | +1.2 | 96 | |
| 50.8% | +1.1 | 63 | |
| 48.1% | +2.0 | 54 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší top lajneři s Naafiri
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 55.1% | +10.5 | 69 | |
| 57.4% | +9.2 | 61 | |
| 56.5% | +10.5 | 46 | |
| 51.3% | +2.9 | 115 | |
| 56.1% | +8.7 | 41 | |
| 50.6% | +2.8 | 79 |
Nejslabší dvojice
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 36.8% | −12.3 | 87 | |
| 41.7% | −7.5 | 108 | |
| 45.6% | −3.7 | 90 |
Nejsilnější a nejslabší dvojice s Naafiri
Naafiri (Mid) nejvíc vyhrává s Caitlyn jako ADC (63,8%, +14,9 nad očekávání) a Kayn jako džunglař (50,5%, +0,7). Nejslabší dvojice je Kai'Sa jako ADC s 40,0%, o 8,3 p. b. pod očekáváním.
Nejlepší džunglaři pro Naafiri
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 58.7% | +11.4 | 46 | |
| 50.5% | +0.7 | 91 | |
| 52.5% | +4.5 | 40 | |
| 50.0% | +2.4 | 50 | |
| 50.9% | +0.6 | 55 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší supporti pro Naafiri
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 61.4% | +9.7 | 57 | |
| 57.4% | +9.2 | 54 | |
| 56.1% | +6.5 | 66 | |
| 54.5% | +5.6 | 44 | |
| 51.3% | +0.7 | 78 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší top lajneři s Naafiri
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 63.6% | +12.6 | 44 | |
| 56.7% | +5.8 | 67 | |
| 55.0% | +4.1 | 40 | |
| 48.9% | +0.1 | 45 |
Nejslabší dvojice
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 34.9% | −11.4 | 43 | |
| 46.8% | −4.2 | 77 | |
| 47.9% | −2.2 | 71 |
Nejlepší ADC pro Naafiri
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 63.8% | +14.9 | 116 | |
| 50.0% | +0.3 | 86 |
Nejslabší dvojice
Nejsilnější a nejslabší dvojice s Naafiri
Synergie je winrate s daným spoluhráčem minus winrate, který bychom od těchto dvou šampionů společně očekávali z jejich vlastních winratů v jejich rolích (log5). Seznamy jsou řazeny podle dolní hranice 95% intervalu každé synergie, takže malý vzorek nemůže vést seznam jen díky štěstí.
Kontrola týmové synergie pro Naafiri
Vyber své spoluhráče
Vyber spoluhráče a uvidíš, jak každý z nich mění winrate Naafiri jako Jungle, a také odhad pro celý tým.
Jde o odhad: sčítá změřenou synergii každé dvojice na škále šancí a předpokládá, že dvojice jsou nezávislé. Skutečné týmy závisí i na nepřátelském draftu a hráčích.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Synergie Naafiri - FAQ - patch 26.20
S kterými šampiony má Naafiri synergii?
V tomto patchi získává Naafiri (Jungle) největší posílení od Miss Fortune (ADC, 57,1%), Jinx (ADC, 55,9%), Caitlyn (ADC, 49,3%).
Kteří spoluhráči s Naafiri nefungují?
Naafiri (Jungle) si vede nejhůř vedle Yunara (ADC, 31,4%), Teemo (top lajner, 36,8%), Lulu (support, 39,2%) — vždy pod tím, co oba šampioni vyhrávají samostatně.
Jak se počítá synergie?
Z rankových her solo a flex v tomto patchi: winrate, když jsou oba šampioni ve stejném týmu, minus winrate očekávaný z vlastního winratu každého šampiona v jeho roli. Kladné číslo znamená, že dvojice vyhrává společně častěji, než vysvětluje jejich individuální síla. Do seznamu se dvojice dostanou od 40 her.