Sivir, šampion League of Legends
Winrate
51.2%
Pick rate
2.0%
Ban rate
1.1%

Sivir Synergie a nejlepší spoluhráči

Sivir tier AStřelec
Patch
26.20
Zápasy
3 649
Lajna
Všechny linie
Tier
Všechny tiery
Poslední aktualizace
16. 10. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

S kým Sivir v patchi 26.20 vyhrává: každý spoluhráč v každé roli, změřený vůči tomu, kolik oba šampioni vyhrávají sami, takže silná dvojice znamená skutečnou synergii, a ne jen dva silné šampiony.

Nejlepší support
Seraphine59,8% · her: 169
Nejlepší mid lajner
Malzahar61,7% · her: 149
Nejlepší top lajner
Sett62,0% · her: 142

Synergie Sivir - patch 26.20

Změřené dvojice spoluhráčů: 128

Sivir (Bot) nejvíc vyhrává s Malzahar jako mid lajner (61,7%, +9,6 nad očekávání) a Sett jako top lajner (62,0%, +9,3). Nejslabší dvojice je Gangplank jako top lajner s 37,8%, o 12,8 p. b. pod očekáváním. Nejčastější partner v lajně je Lux, v 6,0% her za Sivir.

Nejlepší supporti pro Sivir

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Seraphine59.8%+7.3169
Swain58.9%+7.273
Lulu56.1%+4.1139
Blitzcrank56.8%+5.388
Senna54.6%+3.0119
Lux52.4%+0.8208

Nejslabší dvojice

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Pyke43.0%−7.586
Leona47.4%−6.595
Braum45.8%−6.572

Nejlepší džunglaři pro Sivir

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Kindred64.0%+12.950
Briar59.1%+6.7110
Hecarim56.0%+8.075
Shaco54.6%+4.2108
Mistr Yi55.9%+2.5161
Ekko57.8%+5.283

Nejslabší dvojice

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Elise27.3%−24.944
Nunu a Willump35.0%−15.740
Sejuani44.1%−11.259

Nejlepší mid lajneři s Sivir

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Malzahar61.7%+9.6149
Viktor60.3%+8.0121
Fizz60.3%+6.3141
Xerath61.0%+8.077
Veigar57.4%+4.6115
LeBlanc55.4%+5.174

Nejslabší dvojice

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Ahri47.7%−5.1149
Locke44.2%−5.7120
Akali44.2%−5.395

Nejlepší top lajneři s Sivir

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Sett62.0%+9.3142
Trundle61.5%+12.352
Yorick62.9%+9.670
Garen57.1%+3.5119
Nasus56.6%+4.283
Teemo54.9%+1.4142

Nejslabší dvojice

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Gangplank37.8%−12.882
Volibear41.2%−9.4136
Pantheon41.5%−9.553

Nejsilnější a nejslabší dvojice s Sivir

  • Malzahar · mid lajner+9.6
  • Sett · top lajner+9.3
  • Seraphine · support+7.3
  • Ahri · mid lajner−5.1
  • Volibear · top lajner−9.4
  • Gangplank · top lajner−12.8

Synergie je winrate s daným spoluhráčem minus winrate, který bychom od těchto dvou šampionů společně očekávali z jejich vlastních winratů v jejich rolích (log5). Seznamy jsou řazeny podle dolní hranice 95% intervalu každé synergie, takže malý vzorek nemůže vést seznam jen díky štěstí.

Kontrola týmové synergie pro Sivir

Vyber své spoluhráče

Vyber spoluhráče a uvidíš, jak každý z nich mění winrate Sivir jako Bot, a také odhad pro celý tým.

Odhadovaný winrate51,6%Vyber alespoň jednoho spoluhráče

Jde o odhad: sčítá změřenou synergii každé dvojice na škále šancí a předpokládá, že dvojice jsou nezávislé. Skutečné týmy závisí i na nepřátelském draftu a hráčích.

Porovnat všechna dua na bot lajně →

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Synergie Sivir - FAQ - patch 26.20

Kdo je nejlepší support pro Sivir?

Seraphine. Sivir (Bot) vyhrává 59,8% z 169 rankových her s Seraphine jako support, o 7,3 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Swain, Lulu.

Kdo je nejlepší mid lajner pro Sivir?

Malzahar. Sivir (Bot) vyhrává 61,7% z 149 rankových her s Malzahar jako mid lajner, o 9,6 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Viktor, Fizz.

S kterými šampiony má Sivir synergii?

V tomto patchi získává Sivir (Bot) největší posílení od Malzahar (mid lajner, 61,7%), Sett (top lajner, 62,0%), Seraphine (support, 59,8%).

Kteří spoluhráči s Sivir nefungují?

Sivir (Bot) si vede nejhůř vedle Gangplank (top lajner, 37,8%), Volibear (top lajner, 41,2%), Ahri (mid lajner, 47,7%) — vždy pod tím, co oba šampioni vyhrávají samostatně.

Jak se počítá synergie?

Z rankových her solo a flex v tomto patchi: winrate, když jsou oba šampioni ve stejném týmu, minus winrate očekávaný z vlastního winratu každého šampiona v jeho roli. Kladné číslo znamená, že dvojice vyhrává společně častěji, než vysvětluje jejich individuální síla. Do seznamu se dvojice dostanou od 40 her.