
- Winrate
- 51.6%
- Pick rate
- 5.1%
- Ban rate
- 4.6%
Veigar Synergie a nejlepší spoluhráči
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 6 691
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 14. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
S kým Veigar v patchi 26.20 vyhrává: každý spoluhráč v každé roli, změřený vůči tomu, kolik oba šampioni vyhrávají sami, takže silná dvojice znamená skutečnou synergii, a ne jen dva silné šampiony.
- Nejlepší džunglař
- Nocturne58,6% · her: 116
- Nejlepší support
- Lulu60,2% · her: 128
- Nejlepší ADC
- Miss Fortune56,2% · her: 356
Synergie Veigar - patch 26.20
Změřené dvojice spoluhráčů: 130Veigar (Mid) nejvíc vyhrává s Miss Fortune jako ADC (56,2%, +4,6 nad očekávání) a Samira jako ADC (59,8%, +8,6). Nejslabší dvojice je Aatrox jako top lajner s 39,5%, o 10,9 p. b. pod očekáváním.
Nejlepší džunglaři pro Veigar
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 58.6% | +7.9 | 116 | |
| 52.9% | +5.2 | 191 | |
| 58.3% | +5.2 | 168 | |
| 55.0% | +3.5 | 262 | |
| 58.2% | +8.1 | 79 | |
| 60.0% | +7.3 | 60 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší supporti pro Veigar
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 62.3% | +13.5 | 53 | |
| 60.2% | +7.7 | 128 | |
| 55.7% | +4.5 | 219 | |
| 55.1% | +2.6 | 214 | |
| 52.7% | +1.0 | 277 | |
| 62.0% | +8.3 | 50 |
Nejslabší dvojice
Nejsilnější a nejslabší dvojice s Veigar
Veigar (Bot) nejvíc vyhrává s Yone jako mid lajner (65,7%, +9,5 nad očekávání) a Yasuo jako mid lajner (58,5%, +1,4). Nejčastější partner v lajně je Lux, v 6,0% her za Veigar.
Nejlepší supporti pro Veigar
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 69.6% | +13.6 | 56 | |
| 65.1% | +8.2 | 43 | |
| 60.3% | +4.8 | 63 | |
| 56.3% | +1.4 | 48 | |
| 58.5% | +1.3 | 41 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší džunglaři pro Veigar
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 66.1% | +10.1 | 59 | |
| 65.4% | +9.4 | 52 | |
| 63.0% | +7.7 | 54 | |
| 61.4% | +4.4 | 70 | |
| 56.0% | +0.9 | 50 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší mid lajneři s Veigar
Nejslabší dvojice
Nejčastější partner v lajně je Viktor, v 11,9% her za Veigar.
Nejlepší džunglaři pro Veigar
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 57.5% | +8.2 | 40 |
Synergie je winrate s daným spoluhráčem minus winrate, který bychom od těchto dvou šampionů společně očekávali z jejich vlastních winratů v jejich rolích (log5). Seznamy jsou řazeny podle dolní hranice 95% intervalu každé synergie, takže malý vzorek nemůže vést seznam jen díky štěstí.
Kontrola týmové synergie pro Veigar
Vyber své spoluhráče
Vyber spoluhráče a uvidíš, jak každý z nich mění winrate Veigar jako Mid, a také odhad pro celý tým.
Jde o odhad: sčítá změřenou synergii každé dvojice na škále šancí a předpokládá, že dvojice jsou nezávislé. Skutečné týmy závisí i na nepřátelském draftu a hráčích.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Synergie Veigar - FAQ - patch 26.20
Kdo je nejlepší džunglař pro Veigar?
Nocturne. Veigar (Mid) vyhrává 58,6% z 116 rankových her s Nocturne jako džunglař, o 7,9 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Lee Sin, Cho'Gath.
Kdo je nejlepší support pro Veigar?
Lulu. Veigar (Mid) vyhrává 60,2% z 128 rankových her s Lulu jako support, o 7,7 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Nautilus, Thresh.
S kterými šampiony má Veigar synergii?
V tomto patchi získává Veigar (Mid) největší posílení od Miss Fortune (ADC, 56,2%), Samira (ADC, 59,8%), Lulu (support, 60,2%).
Kteří spoluhráči s Veigar nefungují?
Veigar (Mid) si vede nejhůř vedle Aatrox (top lajner, 39,5%), Brand (support, 43,3%), Lillia (džunglař, 44,0%) — vždy pod tím, co oba šampioni vyhrávají samostatně.
Jak se počítá synergie?
Z rankových her solo a flex v tomto patchi: winrate, když jsou oba šampioni ve stejném týmu, minus winrate očekávaný z vlastního winratu každého šampiona v jeho roli. Kladné číslo znamená, že dvojice vyhrává společně častěji, než vysvětluje jejich individuální síla. Do seznamu se dvojice dostanou od 40 her.