
- Winrate
- 52.6%
- Pick rate
- 2.8%
- Ban rate
- 6.6%
Xerath Synergie a nejlepší spoluhráči
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 5 647
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 18. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
S kým Xerath v patchi 26.20 vyhrává: každý spoluhráč v každé roli, změřený vůči tomu, kolik oba šampioni vyhrávají sami, takže silná dvojice znamená skutečnou synergii, a ne jen dva silné šampiony.
- Nejlepší džunglař
- Cho'Gath64,4% · her: 101
- Nejlepší top lajner
- Sett61,7% · her: 133
- Nejlepší ADC
- Ezreal65,0% · her: 100
Synergie Xerath - patch 26.20
Změřené dvojice spoluhráčů: 92Xerath (Mid) nejvíc vyhrává s Ezreal jako ADC (65,0%, +15,8 nad očekávání) a Sett jako top lajner (61,7%, +7,1). Nejslabší dvojice je Viego jako džunglař s 41,3%, o 11,2 p. b. pod očekáváním.
Nejlepší džunglaři pro Xerath
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 64.4% | +7.7 | 101 | |
| 65.1% | +11.4 | 43 | |
| 50.7% | +1.3 | 148 | |
| 57.4% | +6.3 | 54 | |
| 56.7% | +4.0 | 67 | |
| 56.9% | +2.6 | 58 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší supporti pro Xerath
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 68.1% | +15.6 | 47 | |
| 61.8% | +11.0 | 55 | |
| 63.0% | +9.0 | 46 | |
| 59.3% | +3.3 | 123 | |
| 65.0% | +9.4 | 40 | |
| 60.0% | +6.2 | 65 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší top lajneři s Xerath
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 61.7% | +7.1 | 133 | |
| 63.0% | +7.3 | 119 | |
| 62.7% | +8.4 | 67 | |
| 59.6% | +7.2 | 52 | |
| 59.1% | +4.6 | 66 | |
| 58.2% | +5.5 | 55 |
Nejslabší dvojice
Nejsilnější a nejslabší dvojice s Xerath
Xerath (Support) nejvíc vyhrává s Shaco jako džunglař (60,2%, +10,0 nad očekávání) a Zed jako mid lajner (57,3%, +6,5). Nejslabší dvojice je Sylas jako mid lajner s 41,0%, o 8,3 p. b. pod očekáváním. Nejčastější partner v lajně je Jhin, v 14,1% her za Xerath.
Nejlepší ADC pro Xerath
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 66.2% | +13.9 | 74 | |
| 53.6% | +2.1 | 280 | |
| 58.8% | +5.3 | 102 | |
| 52.0% | +0.2 | 346 | |
| 54.7% | +4.2 | 64 | |
| 55.0% | +4.6 | 40 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší džunglaři pro Xerath
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 60.2% | +10.0 | 83 | |
| 60.2% | +5.8 | 98 | |
| 61.7% | +6.0 | 81 | |
| 50.3% | +3.2 | 151 | |
| 55.4% | +6.5 | 65 | |
| 53.1% | +2.8 | 128 |
Nejslabší dvojice
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 38.1% | −14.1 | 42 | |
| 48.3% | −3.5 | 176 | |
| 40.4% | −10.2 | 47 |
Nejsilnější a nejslabší dvojice s Xerath
Synergie je winrate s daným spoluhráčem minus winrate, který bychom od těchto dvou šampionů společně očekávali z jejich vlastních winratů v jejich rolích (log5). Seznamy jsou řazeny podle dolní hranice 95% intervalu každé synergie, takže malý vzorek nemůže vést seznam jen díky štěstí.
Kontrola týmové synergie pro Xerath
Vyber své spoluhráče
Vyber spoluhráče a uvidíš, jak každý z nich mění winrate Xerath jako Mid, a také odhad pro celý tým.
Jde o odhad: sčítá změřenou synergii každé dvojice na škále šancí a předpokládá, že dvojice jsou nezávislé. Skutečné týmy závisí i na nepřátelském draftu a hráčích.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Synergie Xerath - FAQ - patch 26.20
Kdo je nejlepší džunglař pro Xerath?
Cho'Gath. Xerath (Mid) vyhrává 64,4% z 101 rankových her s Cho'Gath jako džunglař, o 7,7 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Lee Sin, Graves.
Kdo je nejlepší top lajner pro Xerath?
Sett. Xerath (Mid) vyhrává 61,7% z 133 rankových her s Sett jako top lajner, o 7,1 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Mordekaiser, Nasus.
S kterými šampiony má Xerath synergii?
V tomto patchi získává Xerath (Mid) největší posílení od Ezreal (ADC, 65,0%), Sett (top lajner, 61,7%), Mordekaiser (top lajner, 63,0%).
Kteří spoluhráči s Xerath nefungují?
Xerath (Mid) si vede nejhůř vedle Viego (džunglař, 41,3%), Jax (top lajner, 41,0%), Darius (top lajner, 42,2%) — vždy pod tím, co oba šampioni vyhrávají samostatně.
Jak se počítá synergie?
Z rankových her solo a flex v tomto patchi: winrate, když jsou oba šampioni ve stejném týmu, minus winrate očekávaný z vlastního winratu každého šampiona v jeho roli. Kladné číslo znamená, že dvojice vyhrává společně častěji, než vysvětluje jejich individuální síla. Do seznamu se dvojice dostanou od 40 her.