
- Winrate
- 50.2%
- Pick rate
- 3.4%
- Ban rate
- 7.1%
Xerath Synergie a nejlepší spoluhráči
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 4 449
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 12. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
S kým Xerath v patchi 26.20 vyhrává: každý spoluhráč v každé roli, změřený vůči tomu, kolik oba šampioni vyhrávají sami, takže silná dvojice znamená skutečnou synergii, a ne jen dva silné šampiony.
- Nejlepší džunglař
- Mistr Yi61,5% · her: 117
- Nejlepší support
- Lux57,6% · her: 132
- Nejlepší top lajner
- Yone61,4% · her: 83
- Nejlepší ADC
- Lucian59,3% · her: 81
Synergie Xerath - patch 26.20
Změřené dvojice spoluhráčů: 82Xerath (Mid) nejvíc vyhrává s Lucian jako ADC (59,3%, +12,1 nad očekávání) a Mistr Yi jako džunglař (61,5%, +9,3). Nejslabší dvojice je Tristana jako ADC s 43,6%, o 6,6 p. b. pod očekáváním.
Nejlepší džunglaři pro Xerath
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 61.5% | +9.3 | 117 | |
| 62.3% | +10.5 | 53 | |
| 54.8% | +3.5 | 84 | |
| 50.0% | +3.5 | 70 | |
| 51.5% | +1.1 | 97 | |
| 54.2% | +5.0 | 48 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší supporti pro Xerath
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 57.6% | +7.0 | 132 | |
| 57.7% | +7.1 | 78 | |
| 55.8% | +4.5 | 120 | |
| 56.3% | +7.8 | 48 | |
| 55.6% | +3.1 | 99 | |
| 53.6% | +5.9 | 56 |
Nejslabší dvojice
Nejlepší top lajneři s Xerath
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 64.4% | +15.2 | 45 | |
| 65.2% | +14.4 | 46 | |
| 61.4% | +10.4 | 83 | |
| 60.0% | +8.5 | 65 | |
| 58.0% | +6.8 | 81 | |
| 54.9% | +5.4 | 71 |
Nejslabší dvojice
Nejsilnější a nejslabší dvojice s Xerath
Xerath (Support) nejvíc vyhrává s Caitlyn jako ADC (55,4%, +5,5 nad očekávání) a Jinx jako ADC (56,1%, +4,9). Nejslabší dvojice je Sett jako top lajner s 40,7%, o 9,6 p. b. pod očekáváním. Nejčastější partner v lajně je Jhin, v 14,9% her za Xerath.
Nejlepší ADC pro Xerath
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 55.4% | +5.5 | 186 | |
| 62.5% | +12.5 | 40 | |
| 56.1% | +4.9 | 114 | |
| 51.4% | +1.4 | 259 | |
| 52.9% | +3.4 | 87 | |
| 50.8% | +0.3 | 65 |
Nejslabší dvojice
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 44.5% | −5.2 | 119 | |
| 42.0% | −3.1 | 88 | |
| 47.2% | −3.0 | 89 |
Nejlepší džunglaři pro Xerath
| Spoluhráč | Winrate | Synergie | Zápasy |
|---|---|---|---|
| 57.5% | +9.0 | 40 | |
| 50.0% | +4.2 | 72 | |
| 55.4% | +4.9 | 56 | |
| 55.1% | +2.6 | 78 | |
| 51.6% | +0.4 | 62 | |
| 51.1% | +2.3 | 45 |
Nejslabší dvojice
Nejsilnější a nejslabší dvojice s Xerath
Synergie je winrate s daným spoluhráčem minus winrate, který bychom od těchto dvou šampionů společně očekávali z jejich vlastních winratů v jejich rolích (log5). Seznamy jsou řazeny podle dolní hranice 95% intervalu každé synergie, takže malý vzorek nemůže vést seznam jen díky štěstí.
Kontrola týmové synergie pro Xerath
Vyber své spoluhráče
Vyber spoluhráče a uvidíš, jak každý z nich mění winrate Xerath jako Mid, a také odhad pro celý tým.
Jde o odhad: sčítá změřenou synergii každé dvojice na škále šancí a předpokládá, že dvojice jsou nezávislé. Skutečné týmy závisí i na nepřátelském draftu a hráčích.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Synergie Xerath - FAQ - patch 26.20
Kdo je nejlepší džunglař pro Xerath?
Mistr Yi. Xerath (Mid) vyhrává 61,5% z 117 rankových her s Mistr Yi jako džunglař, o 9,3 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Warwick, Lee Sin.
Kdo je nejlepší support pro Xerath?
Lux. Xerath (Mid) vyhrává 57,6% z 132 rankových her s Lux jako support, o 7,0 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Blitzcrank, Thresh.
Kdo je nejlepší top lajner pro Xerath?
Yone. Xerath (Mid) vyhrává 61,4% z 83 rankových her s Yone jako top lajner, o 10,4 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Malphite, Mordekaiser.
S kterými šampiony má Xerath synergii?
V tomto patchi získává Xerath (Mid) největší posílení od Lucian (ADC, 59,3%), Mistr Yi (džunglař, 61,5%), Yone (top lajner, 61,4%).
Kteří spoluhráči s Xerath nefungují?
Xerath (Mid) si vede nejhůř vedle Tristana (ADC, 43,6%), Teemo (top lajner, 44,2%), Caitlyn (ADC, 48,1%) — vždy pod tím, co oba šampioni vyhrávají samostatně.
Jak se počítá synergie?
Z rankových her solo a flex v tomto patchi: winrate, když jsou oba šampioni ve stejném týmu, minus winrate očekávaný z vlastního winratu každého šampiona v jeho roli. Kladné číslo znamená, že dvojice vyhrává společně častěji, než vysvětluje jejich individuální síla. Do seznamu se dvojice dostanou od 40 her.