
- Winrate
- 50.9%
- Pick rate
- 1.4%
- Ban rate
- 1.3%
Zilean Matchupy
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 1 861
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 12. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
Data o matchupech postavy Zilean pro League of Legends, patch 26.20. Winraty, statistiky výkonu a nejlepší buildy pro každý matchup postavy Zilean. Zjisti, koho Zilean v lajně poráží a komu podléhá.
Rozbor matchupu: Zilean
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podívej se, jak si Zilean proti němu vede. Uvidíš winrate z přímých soubojů, statistiky laningu, nejlepší build a runy pro tento matchup a rozbor early a late game, to vše na základě reálných dat z ranked.

Naplánuj draft za Zilean v Draft Labu
Draft Lab rozloží oba týmy lajnu po lajně s živým winrate matchupů, profily poškození a sklonem podle fáze hry a z aktuálních dat mety navrhne picky a bany.
- Celý draftový board 5v5
- Winrate matchupů v lajnách
- Tipy na pick a ban

Data o matchupech Zilean pro League of Legends patch 26.20. Tabulka níže ukazuje winrate, rozdíl ve zlatě a výkonnostní statistiky Zilean proti každému šampionovi v aktuální metě. Klikni na jméno šampiona a zobrazí se podrobný rozbor přímého souboje včetně nejlepšího buildu Zilean, run, statistik lajny a analýzy early vs late game pro konkrétní matchup.
Soupeř | Winrate | Zápasy | CS/min | DMG/min | Gold/hra | Early WR | Late WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 49.50% | 101 | 1.6 | 372 | 8 949 | 56.1% | 45.0% | |
| 55.70% | 79 | 1.7 | 355 | 9 335 | 51.3% | 60.0% | |
| 54.55% | 77 | 1.7 | 387 | 9 845 | 50.0% | 57.1% | |
| 43.24% | 74 | 1.7 | 363 | 8 730 | 44.7% | 41.7% | |
| 47.95% | 73 | 1.6 | 349 | 9 158 | 55.3% | 40.0% | |
| 47.76% | 67 | 1.6 | 378 | 8 251 | 45.0% | 51.9% | |
| 45.31% | 64 | 2.0 | 371 | 9 817 | 45.2% | 45.5% | |
| 57.14% | 63 | 1.6 | 428 | 9 859 | 63.0% | 52.8% | |
| 41.94% | 62 | 1.5 | 356 | 8 958 | 53.9% | 33.3% | |
| 60.00% | 50 | 1.5 | 381 | 8 860 | 68.0% | 52.0% | |
| 59.18% | 49 | 1.5 | 316 | 8 636 | 61.5% | 56.5% | |
| 37.50% | 48 | 1.7 | 415 | 8 261 | 39.3% | 35.0% | |
| 48.94% | 47 | 1.5 | 304 | 8 368 | 61.3% | 25.0% | |
| 58.70% | 46 | 1.6 | 333 | 8 717 | 60.9% | 56.5% | |
| 55.56% | 45 | 1.6 | 343 | 9 259 | 52.2% | 59.1% | |
| 55.56% | 36 | 1.9 | 346 | 8 967 | 52.6% | 58.8% | |
| 52.78% | 36 | 1.6 | 470 | 9 666 | 64.3% | 45.5% | |
| 50.00% | 36 | 1.4 | 289 | 8 302 | 60.0% | 37.5% | |
| 50.00% | 34 | 2.0 | 473 | 8 912 | 50.0% | 50.0% | |
| 46.67% | 30 | 1.7 | 431 | 10 041 | 50.0% | 45.0% | |
| 50.00% | 30 | 1.6 | 381 | 9 270 | 42.9% | 56.3% | |
| 57.14% | 28 | 1.6 | 393 | 9 650 | 53.3% | 61.5% | |
| 60.71% | 28 | 1.7 | 386 | 9 262 | 69.2% | 53.3% | |
| 46.15% | 26 | 1.6 | 348 | 9 141 | 12.5% | 61.1% | |
| 38.46% | 26 | 1.5 | 364 | 8 725 | 25.0% | 50.0% | |
| 62.50% | 24 | 1.5 | 358 | 10 179 | 40.0% | 68.4% | |
| 41.67% | 24 | 1.6 | 427 | 8 596 | 50.0% | 30.0% | |
| 69.57% | 23 | 1.9 | 424 | 10 118 | 77.8% | 64.3% | |
| 31.82% | 22 | 1.6 | 429 | 8 861 | 18.2% | 45.5% | |
| 52.38% | 21 | 1.7 | 451 | 9 941 | 50.0% | 53.9% | |
| 40.00% | 20 | 2.3 | 321 | 7 480 | 33.3% | 50.0% | |
| 33.33% | 15 | 2.8 | 397 | 8 954 | 22.2% | 50.0% | |
| 57.14% | 14 | 3.5 | 416 | 10 688 | 100.0% | 45.5% | |
| 71.43% | 14 | 3.4 | 496 | 7 889 | 77.8% | 60.0% | |
| 30.77% | 13 | 3.6 | 435 | 9 201 | 25.0% | 33.3% | |
| 53.85% | 13 | 1.3 | 384 | 8 832 | 42.9% | 66.7% | |
| 53.85% | 13 | 3.0 | 492 | 9 369 | 66.7% | 42.9% | |
| 46.15% | 13 | 2.0 | 441 | 10 300 | 16.7% | 71.4% | |
| 50.00% | 12 | 5.1 | 536 | 9 247 | 50.0% | 50.0% | |
| 45.45% | 11 | 1.6 | 358 | 8 475 | 60.0% | 33.3% | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Matchupy Zilean - Často kladené otázky
Jaké jsou nejlepší matchupy Zilean v League of Legends?
Nejlepší matchupy Zilean v patchi 26.20 zahrnují Thresh, Lux, and Seraphine. Zilean má proti těmto šampionům nejvyšší winrate a může na lajně dominovat. Vyber libovolného soupeře z tabulky matchupů a zobrazí se podrobné statistiky.
Jaké jsou nejhorší matchupy Zilean?
Nejhorší matchupy Zilean zahrnují Shen, Zed, and Miss Fortune. Tito šampioni mají proti Zilean výhodný winrate a dokážou na lajně využít jeho slabiny. Kliknutím na jméno šampiona v tabulce zobrazíš úplný rozbor matchupu.
Jak zjistím data o matchupech Zilean?
Data o matchupech Zilean si můžeš zkontrolovat přímo na této stránce. Tabulka matchupů ukazuje winrate a statistiky proti každému šampionovi. Kliknutím na jméno šampiona zobrazíš podrobný rozbor včetně nejlepšího buildu, run, lajnových statistik a analýzy early a late game pro daný matchup Zilean.
Koho kontruje Zilean v League of Legends?
Zilean v patchi 26.20 kontruje Thresh, Lux, and Seraphine. To jsou nejvýhodnější matchupy Zilean, kde má nejvyšší winrate a nejsilnější výkon na lajně. Pomocí výběru matchupů výše si můžeš podrobně prohlédnout libovolný matchup Zilean.
Kdo kontruje Zilean na lajně?
V patchi 26.20 na lajně Zilean kontrují Shen, Zed, and Miss Fortune. Tito šampioni mají proti Zilean nejlepší winrate. Podívej se na záložku kontr nebo klikni na šampiona v tabulce, kde najdeš podrobné strategie matchupů a doporučené buildy.