
- Kazanma Oranı
- 43.4%
- Maçlar
- 1.532
- KDA
- 3.22
Kaliko vs Sarmaşık vs Sarmaşık
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 8.956
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 12 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Sarmaşık 1.532 maçta sadece %43.4 kazanma oranıyla Kaliko'e güç karşı çıkar. Sarmaşık ortalama %-3.7 daha fazla ölüm alır. Bu karşı çıkanlara karşı yüzleşirken, savunmacı öğeleri, takım oyunu öncelendirin ve uzun çatışmalardan kaçının.
Kaliko Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Kaliko'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Kaliko vs Sarmaşık eşleşmesini kim kazanır?

Kaliko vs Sarmaşık Eşleşme özeti
The Kaliko vs Sarmaşık matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 1.532 recent matches analyzed, Sarmaşık wins with a 56.6% win rate compared to Kaliko's 43.4%, giving Sarmaşık a 13.2 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Sarmaşık consistently outperforms. Sarmaşık has overwhelming statistical superiority in this matchup. Kaliko should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Kaliko vs Sarmaşık Savaş analizi
Sarmaşık edges out Kaliko in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, objective damage. With only a 3-2 margin based on 1.532 matches analyzed, this Kaliko vs Sarmaşık matchup remains contestable for both sides. Kaliko shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Kaliko's favor.
Kaliko vs Sarmaşık Ekonomi analizi
Kaliko generates approximately 1.621 more souls than Sarmaşık on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Kaliko a mid-game advantage. Sarmaşık secures more last hits (92.1 vs 65.3), while Sarmaşık leads in denies (3.9 vs 2.8). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Kaliko vs Sarmaşık için önerilen eşyalar
Kaliko Build vs Sarmaşık







This optimized build for Kaliko against Sarmaşık is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 56.6% win rate disadvantage against Sarmaşık, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. İlahi Bariyer, Yakıcı Büyü, Artan Hassasiyet, and 4 more items, totaling approximately 44.800 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Sarmaşık Build vs Kaliko







Sarmaşık's recommended build against Kaliko leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Sarmaşık, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Sakatlayan Kafadan Vuruş, Üstün Dolum Süresi, Sihirli Halı, and 4 more items, totaling approximately 25.600 souls Understanding Sarmaşık's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Bu eşya buildleri, 1.532 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Kaliko vs Sarmaşık eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Kaliko etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Kaliko Deadlock'ta 16 kahramana karşı avantajlı ve 24 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Kaliko'in en güçlü eşleşmesi Paradoks'a karşı 53.0% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Paige ile 41.8% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43.80% | 8.300 | 3.15 | 7.7 | 6.4 | 30.497 | 41.235 | |
| 49.80% | 5.504 | 3.22 | 7.7 | 6.4 | 30.655 | 41.450 | |
| 43.16% | 3.554 | 3.09 | 8.0 | 6.6 | 31.429 | 40.650 | |
| 51.26% | 3.090 | 3.19 | 8.1 | 6.6 | 32.312 | 41.539 | |
| 51.11% | 3.060 | 3.18 | 8.0 | 6.6 | 31.619 | 42.364 | |
| 50.27% | 2.980 | 3.10 | 7.8 | 6.6 | 30.977 | 41.358 | |
| 47.85% | 2.867 | 3.10 | 7.9 | 6.7 | 31.772 | 41.534 | |
| 47.96% | 2.800 | 2.96 | 8.0 | 7.0 | 31.731 | 40.561 | |
| 49.42% | 2.744 | 3.25 | 8.3 | 6.5 | 32.066 | 42.101 | |
| 42.14% | 2.734 | 3.06 | 7.7 | 6.6 | 29.790 | 41.302 | |
| 50.63% | 2.449 | 3.25 | 7.8 | 6.4 | 31.876 | 41.759 | |
| 41.81% | 2.339 | 3.00 | 7.6 | 6.5 | 29.423 | 40.738 | |
| 47.32% | 2.297 | 3.00 | 8.0 | 6.7 | 30.192 | 41.220 | |
| 47.29% | 2.235 | 3.22 | 7.8 | 6.4 | 30.827 | 41.109 | |
| 49.37% | 2.151 | 3.25 | 8.0 | 6.4 | 30.977 | 42.043 | |
| 44.46% | 2.085 | 3.34 | 8.1 | 6.2 | 31.309 | 42.096 | |
| 47.35% | 1.964 | 3.13 | 8.0 | 6.6 | 31.125 | 41.015 | |
| 53.04% | 1.925 | 3.30 | 8.2 | 6.5 | 32.169 | 42.478 | |
| 48.55% | 1.864 | 3.03 | 7.9 | 6.7 | 31.611 | 41.205 | |
| 49.35% | 1.777 | 3.00 | 7.8 | 6.8 | 31.077 | 39.926 | |
| 50.55% | 1.646 | 3.18 | 8.0 | 6.5 | 30.900 | 41.230 | |
| 43.41% | 1.532 | 3.22 | 7.9 | 6.2 | 31.583 | 40.391 | |
| 52.84% | 1.514 | 3.28 | 8.2 | 6.6 | 32.497 | 42.776 | |
| 43.65% | 1.473 | 2.95 | 7.6 | 6.7 | 32.564 | 41.512 | |
| 48.74% | 1.463 | 3.15 | 8.0 | 6.6 | 32.118 | 41.271 | |
| 48.56% | 1.454 | 3.17 | 8.0 | 6.5 | 32.455 | 42.101 | |
| 52.45% | 1.411 | 3.20 | 8.0 | 6.5 | 31.454 | 41.822 | |
| 52.48% | 1.393 | 3.25 | 8.1 | 6.5 | 31.732 | 42.123 | |
| 46.25% | 1.360 | 3.11 | 7.9 | 6.5 | 32.129 | 41.331 | |
| 50.11% | 1.329 | 3.08 | 8.0 | 6.7 | 31.503 | 41.571 | |
| 49.39% | 1.225 | 3.08 | 8.0 | 6.7 | 32.845 | 41.616 | |
| 52.01% | 1.144 | 3.25 | 8.2 | 6.4 | 31.639 | 42.371 | |
| 51.76% | 1.051 | 3.34 | 7.8 | 6.2 | 30.361 | 41.252 | |
| 42.94% | 1.048 | 3.00 | 7.5 | 6.6 | 32.422 | 40.286 | |
| 49.74% | 979 | 3.19 | 8.0 | 6.4 | 30.650 | 40.676 | |
| 51.47% | 919 | 3.09 | 7.6 | 6.5 | 31.281 | 40.913 | |
| 51.63% | 858 | 3.31 | 7.9 | 6.2 | 31.443 | 42.336 | |
| 50.00% | 806 | 3.18 | 7.8 | 6.3 | 30.870 | 41.961 | |
| 51.65% | 606 | 3.31 | 7.8 | 6.2 | 30.647 | 41.426 | |
| 45.31% | 426 | 2.92 | 5.5 | 5.2 | 23.715 | 37.425 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Kaliko Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Kaliko'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Kaliko'nin en iyi eşleşmesi Paradoks'e karşıdır, 53.0% kazanma oranı elde eder. Kaliko bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Kaliko'nin en zor eşleşmesi nedir?
Kaliko'nin en zor eşleşmesi Paige'e karşıdır, sadece 41.8% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Kaliko, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Kaliko'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Kaliko'nin Deadlock'ta 16 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 24 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Kaliko'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Kaliko'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Kaliko'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Kaliko'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
