Gri Pençe
Kazanma Oranı
48.8%
Maçlar
905
KDA
3.35

Gri Pençe vs Kapıcıvs Kapıcı

Beceri SeviyesiTüm Beceri Seviyeleri
Maçlar3.903
Surum6637
Son Güncelleme29 Tem 2026

Gri Pençe bu Deadlock eşleşmesinde Kapıcı'ye karşı %48.8 kazanma oranında zorluk yaşar. 905 oyundan veriler, Gri Pençe'in ortalama %-0.0 daha fazla ölüme sahip olduğunu gösterir. Güvenli çiftçiliğe, takım koordinasyonuna odaklanın ve 1v1 çatışmalarından kaçının.

Discord'umuza Katılın
Hata bildirimleri, özellik istekleri ve geliştirici sohbeti
Discord'a Katıl
Metabot Logosu
MetaBot Masaüstü
Kahraman istatistikleri ve AI analizi

Gri Pençe Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Gri Pençe'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Gri Pençe - bu eşleşmede 48.8% kazanma oranı
Gri Pençe
48.8% KO
VS
Kapıcı vs Gri Pençe eşleşmesi - 51.5% kazanma oranı
Kapıcı
51.5% KO

Gri Pençe vs Kapıcı eşleşmesini kim kazanır?

Kapıcı, Gri Pençe vs Kapıcı eşleşmesini kazanır
Kazanan
Kapıcı
Maçlar: 905
48.8%
Kazanma Oranı
51.5%
6.9
Ort. Öldürme
4.8
5.6
Ort. Ölüm
5.7
12.0
Ort. Asist
13.5
42.551
Ort. Net Değer
44.042
38.626
Oyuncu Hasarı
29.853
5.393
Hedef Hasarı
4.632
98.5
Son Vuruş
102.2

Gri Pençe vs Kapıcı Eşleşme özeti

The Gri Pençe vs Kapıcı matchup in Deadlock is hafif bir avantajla görece dengeli bir eşleşme. Based on 905 recent matches analyzed, Kapıcı wins with a 51.5% win rate compared to Gri Pençe's 48.8%, giving Kapıcı a 2.6 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in damage output, where Gri Pençe consistently outperforms. Kapıcı has a small statistical advantage, but Gri Pençe can absolutely win through smart play. The margin is thin enough that jungle rotations, team coordination, and mechanical outplays will often determine the outcome more than champion select.

Gri Pençe vs Kapıcı Savaş analizi

Gri Pençe wins combat stats against Kapıcı in Deadlock

Gri Pençe achieves a clean sweep in the combat department, winning all five metrics against Kapıcı in the Gri Pençe vs Kapıcı matchup. This comprehensive dominance across KDA efficiency, kill production, survivability demonstrates that Gri Pençe holds systematic mechanical advantages in these encounters. Based on analysis of 905 competitive matches, Gri Pençe players can approach duels against Kapıcı with confidence, while Kapıcı players must completely avoid fair fights and instead focus on ability-based contributions, objective play, and team coordination to remain impactful.

KDA oranı
3.35Gri Pençe
3.21Kapıcı
The KDA comparison between Gri Pençe and Kapıcı reveals an exceptionally tight contest, with Gri Pençe averaging 3.35 and Kapıcı posting 3.21. This razor-thin margin demonstrates that neither hero has a systematic fragging advantage in this matchup. When facing each other in ranked games, success depends almost entirely on individual player mechanics, ability timing, and split-second decision making rather than any inherent hero kit advantage.
Ort. öldürme
6.9Gri Pençe
4.8Kapıcı
Gri Pençe substantially outfrags Kapıcı in this matchup, averaging 6.9 kills compared to 4.8 — a difference of nearly 2.1 eliminations per match. When Gri Pençe faces Kapıcı, the data clearly shows Gri Pençe finding more fragging opportunities and converting them into kills. Kapıcı players should recognize this statistical reality and adjust their approach: play more supportively, focus on enabling teammates, and avoid ego-challenging Gri Pençe in situations where your team doesn't need you to take that duel.
Ort. ölüm
5.6Gri Pençe
5.7Kapıcı
Survivability metrics are nearly equal between Gri Pençe (5.6 deaths/game) and Kapıcı (5.7 deaths/game). Neither hero demonstrates a clear advantage in staying alive during these matchups, suggesting both have similar risk profiles and neither kit provides notably better escape tools or defensive utility against the other. Outcomes in this matchup hinge on which player makes fewer critical positioning errors rather than any hero-based survival advantage.
Oyuncu hasarı
38.626Gri Pençe
29.853Kapıcı
The damage differential between Gri Pençe and Kapıcı is exceptional: 38.626 compared to just 29.853. Gri Pençe deals 8.773 more damage per game on average, indicating absolute dominance in direct combat exchanges. This level of disparity suggests Gri Pençe's kit, typical playstyle, or positioning patterns give them massive advantages in dealing damage while Kapıcı struggles to even trade effectively. Kapıcı players should treat Gri Pençe as a must-avoid duel and focus entirely on non-combat contributions or ability-based damage.
Hedef hasarı
5.393Gri Pençe
4.632Kapıcı
Objective damage contribution is similar between Gri Pençe (5.393) and Kapıcı (4.632). Neither hero has a distinct advantage when it comes to taking towers, walkers, or the patron. Team coordination will be more important than hero selection for objective control.

Gri Pençe vs Kapıcı Ekonomi analizi

Net değer
42.551Gri Pençe
44.042Kapıcı
Son vuruşlar
98.5Gri Pençe
102.2Kapıcı

Kapıcı generates approximately 1.491 more souls than Gri Pençe on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Kapıcı a mid-game advantage. Both heroes farm at comparable rates, so lane control will depend on harassment patterns and jungle support rather than inherent farming advantages.

Gri Pençe vs Kapıcı için önerilen eşyalar

Gri Pençe build for Kapıcı matchup

Gri Pençe Build vs Kapıcı

This optimized build for Gri Pençe against Kapıcı is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 51.2% win rate disadvantage against Kapıcı, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Ruhani Değişim, Şanslı Atış, Yenileyici, and 4 more items, totaling approximately 36.000 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.

Kapıcı build for Gri Pençe matchup

Kapıcı Build vs Gri Pençe

Kapıcı's recommended build against Gri Pençe leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Kapıcı, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Sihirli Halı, Kahramanlık Aurası, Kapı, and 4 more items, totaling approximately 13.600 souls Understanding Kapıcı's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.

Bu eşya buildleri, 905 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Gri Pençe vs Kapıcı eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

Gri Pençe Deadlock'ta 5 kahramana karşı avantajlı ve 32 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Gri Pençe'in en güçlü eşleşmesi Sinclair'a karşı 53.7% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 41.4% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Gri Pençe matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6637)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
43.15%2.5393.317.15.737.14041.199
47.64%2.3143.457.15.637.94441.369
46.22%1.9743.417.15.737.58940.818
46.42%1.8523.417.05.637.88641.961
48.54%1.8423.307.25.838.02041.765
48.01%1.7683.517.05.337.32641.388
50.38%1.7073.577.15.437.78241.538
44.92%1.5863.407.15.637.27941.810
42.48%1.5273.537.15.438.22242.332
47.47%1.5203.597.25.337.06841.167
41.37%1.5103.476.85.336.36641.622
47.02%1.4733.526.85.336.79241.080
43.21%1.3643.386.85.435.26741.320
44.21%1.3553.446.85.436.43140.263
45.99%1.3373.536.95.336.23041.540
46.62%1.3353.136.85.835.23440.322
53.63%1.2893.587.35.638.11842.648
45.69%1.2883.487.25.438.34341.587
45.20%1.2823.547.25.438.05840.930
41.94%1.2433.397.05.538.43841.678
44.42%1.2433.426.95.437.85340.729
47.80%1.2373.457.45.737.60441.201
47.75%1.2353.587.25.437.62642.079
48.11%1.1533.507.35.638.05641.450
47.80%1.1253.487.05.439.01342.898
45.97%1.0753.487.45.639.28141.172
46.80%1.0573.497.05.538.77341.995
49.09%1.0243.487.05.436.25041.114
50.17%9613.657.45.538.33342.495
46.24%9243.517.25.637.75741.958
48.81%9053.356.95.638.62642.551
49.57%8793.527.05.437.57241.650
48.71%8193.317.05.736.44740.428
45.31%7303.646.95.137.23441.949
44.41%7003.366.75.537.01240.655
50.52%6263.727.25.136.58041.065
53.66%5803.867.35.138.50842.129
MetaBot Desktop

Kazandıran Avantajı Yakalayın

Gerçek zamanlı arayüzler, otomatik maç takibi ve özel araçlar — tırmanmak için ihtiyacınız olan her şey, PC'nizde ücretsiz.

  • Oyun içi arayüzler
  • Otomatik maç takibi
  • Masaüstüne Özel Araçlar
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Gri Pençe Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Gri Pençe'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Gri Pençe'nin en iyi eşleşmesi Sinclair'e karşıdır, 53.7% kazanma oranı elde eder. Gri Pençe bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Gri Pençe'nin en zor eşleşmesi nedir?

Gri Pençe'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 41.4% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Gri Pençe, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Gri Pençe'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Gri Pençe'nin Deadlock'ta 5 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 32 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Gri Pençe'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Gri Pençe'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Gri Pençe'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Gri Pençe'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.