Bekçi
Kazanma Oranı
46.0%
Maçlar
522
KDA
2.51

Bekçi vs Engerek vs Engerek

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
4.999
Surum
6774
Son Güncelleme
14 Eki 2026 UTC

Bekçi bu Deadlock eşleşmesinde Engerek'ye karşı %46.0 kazanma oranında zorluk yaşar. 522 oyundan veriler, Bekçi'in ortalama %-0.5 daha fazla ölüme sahip olduğunu gösterir. Güvenli çiftçiliğe, takım koordinasyonuna odaklanın ve 1v1 çatışmalarından kaçının.

Bekçi Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Bekçi'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Bekçi - bu eşleşmede 46.0% kazanma oranı
Bekçi
46.0% KO
VS
Engerek vs Bekçi eşleşmesi - 54.0% kazanma oranı
Engerek
54.0% KO

Bekçi vs Engerek eşleşmesini kim kazanır?

Engerek, Bekçi vs Engerek eşleşmesini kazanır
Kazanan
Engerek
Maçlar: 522
46.0%
Kazanma Oranı
54.0%
6.5
Ort. Öldürme
7.3
6.7
Ort. Ölüm
7.2
10.4
Ort. Asist
9.9
38.497
Ort. Net Değer
39.558
28.796
Oyuncu Hasarı
28.468
6.767
Hedef Hasarı
9.145
83.8
Son Vuruş
79.2

Bekçi vs Engerek Eşleşme özeti

The Bekçi vs Engerek matchup in Deadlock is önemli bir istatistiksel avantaj. Based on 522 recent matches analyzed, Engerek wins with a 54.0% win rate compared to Bekçi's 46.0%, giving Engerek a 8.0 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Engerek consistently outperforms. Engerek dominates this matchup statistically. Engerek can play aggressively and look for solo kills, while Bekçi should focus on minimizing losses, farming safely, and relying on teammates to even the odds.

Bekçi vs Engerek Savaş analizi

Bekçi wins combat stats against Engerek in Deadlock

Bekçi edges out Engerek in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, damage output. With only a 3-2 margin based on 522 matches analyzed, this Bekçi vs Engerek matchup remains contestable for both sides. Engerek shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Engerek's favor.

KDA oranı
2.51Bekçi
2.38Engerek
The KDA comparison between Bekçi and Engerek reveals an exceptionally tight contest, with Bekçi averaging 2.51 and Engerek posting 2.38. This razor-thin margin demonstrates that neither hero has a systematic fragging advantage in this matchup. When facing each other in ranked games, success depends almost entirely on individual player mechanics, ability timing, and split-second decision making rather than any inherent hero kit advantage.
Ort. öldürme
6.5Bekçi
7.3Engerek
Engerek secures approximately 0.8 more kills per match than Bekçi in this head-to-head (7.3 vs 6.5). Over the course of a typical match, this translates to Engerek contributing several additional eliminations to their team's efforts. The gap indicates Engerek's playstyle or kit provides slightly better kill-securing opportunities, though Bekçi can compensate through superior objective focus, team fight positioning, or clutch performances.
Ort. ölüm
6.7Bekçi
7.2Engerek
Bekçi survives longer in this matchup, dying 6.7 times per game compared to Engerek's 7.2 deaths. This 0.5 death difference per match means Bekçi is available more often, contributing to late-game scenarios and objective fights more frequently. Engerek players should examine their positioning and aggression timing — the data suggests Bekçi's approach to these duels results in better survivability outcomes.
Oyuncu hasarı
28.796Bekçi
28.468Engerek
Player damage output is remarkably close in the Bekçi vs Engerek matchup. Bekçi deals 28.796 average damage while Engerek deals 28.468. This parity indicates both heroes apply similar pressure in fights and contribute comparably to wearing down enemy health pools. When these heroes face off, neither can rely on superior damage output to swing encounters — instead, the deciding factors become ability timing, positioning, and coordination with teammates.
Hedef hasarı
6.767Bekçi
9.145Engerek
Engerek contributes 2.378 more objective damage than Bekçi on average, making them more valuable for split pushing, securing guardian kills, and accelerating tower takes. Teams with Engerek may want to prioritize objective-focused strategies. Bekçi should focus on creating picks while Engerek pushes objectives.

Bekçi vs Engerek Ekonomi analizi

Net değer
38.497Bekçi
39.558Engerek
Son vuruşlar
83.8Bekçi
79.2Engerek

Engerek generates approximately 1.060 more souls than Bekçi on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Engerek a mid-game advantage. Both heroes farm at comparable rates, so lane control will depend on harassment patterns and jungle support rather than inherent farming advantages.

Bekçi vs Engerek için önerilen eşyalar

Bekçi build for Engerek matchup

Bekçi Build vs Engerek

This optimized build for Bekçi against Engerek is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 54.0% win rate disadvantage against Engerek, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Sakatlayan Kafadan Vuruş, Ekspres Atış, Mistik Yenilenme, and 4 more items, totaling approximately 18.400 souls The build emphasizes early power spikes with cost-efficient items, allowing you to stay relevant even when Engerek has an inherent advantage.

Engerek build for Bekçi matchup

Engerek Build vs Bekçi

Engerek's recommended build against Bekçi leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Engerek, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Kırılgan Kudret, Merkür Magnum, Susturucu, and 4 more items, totaling approximately 38.400 souls Understanding Engerek's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.

Bu eşya buildleri, 522 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Bekçi vs Engerek eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

Bekçi etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

Bekçi Deadlock'ta 6 kahramana karşı avantajlı ve 34 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Bekçi'in en güçlü eşleşmesi Paradoks'a karşı 53.2% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Fare Kral ile 38.1% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Bekçi matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6774)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
38.14%4.2192.366.06.828.73639.163
44.58%3.2082.416.26.929.61639.329
40.83%2.3392.326.47.330.33939.434
47.85%1.8642.446.57.130.44339.744
47.39%1.6502.386.47.230.22639.513
38.90%1.5762.496.66.829.76039.340
43.88%1.5292.386.47.129.63739.288
41.26%1.5052.506.76.930.42539.665
38.33%1.4402.336.17.128.45339.210
45.22%1.4332.356.37.130.17339.753
48.25%1.4012.416.67.231.17439.593
42.60%1.3922.266.37.228.39638.571
49.19%1.3642.466.57.030.67238.771
47.18%1.3312.406.77.331.02439.055
42.78%1.2882.426.26.828.97938.285
44.29%1.1992.476.46.929.79238.832
49.45%1.0882.446.77.330.84039.158
46.14%1.0102.446.37.130.68839.346
44.05%1.0082.336.67.332.13239.333
46.19%9702.436.77.331.17439.534
53.16%9652.666.96.931.45240.831
50.54%9322.466.67.230.59539.391
41.46%9312.356.27.131.03039.122
39.51%9062.276.17.130.18338.464
43.28%8852.366.47.231.03938.785
50.90%8842.476.67.030.28939.995
51.80%8612.616.56.930.43240.566
48.63%8392.576.67.030.64339.044
49.07%8072.586.46.730.21740.067
44.15%7862.256.47.430.62039.245
44.13%7662.486.87.132.53440.759
48.35%6062.426.57.130.72639.414
45.83%5762.286.47.229.72939.560
43.01%5512.396.36.831.55638.571
50.28%5352.476.66.931.25239.590
45.98%5222.516.56.728.79638.497
48.41%5022.506.36.830.22839.689
52.59%4832.556.46.729.81840.241
47.47%4742.636.56.429.03340.467
45.90%3052.354.05.020.90733.733
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Bekçi Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Bekçi'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Bekçi'nin en iyi eşleşmesi Paradoks'e karşıdır, 53.2% kazanma oranı elde eder. Bekçi bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Bekçi'nin en zor eşleşmesi nedir?

Bekçi'nin en zor eşleşmesi Fare Kral'e karşıdır, sadece 38.1% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Bekçi, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Bekçi'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Bekçi'nin Deadlock'ta 6 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 34 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Bekçi'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Bekçi'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Bekçi'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Bekçi'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.