Bekçi
Kazanma Oranı
52.2%
Maçlar
2.782
KDA
2.74

Bekçi vs Avcı vs Avcı

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
21.740
Surum
6860
Son Güncelleme
7 Kas 2026 UTC

Bekçi 2.782 Deadlock maçına dayanarak Avcı'ye karşı %52.2 kazanma oranı avantajı korur. Bekçi ortalama %367 daha fazla net değer alır, daha erken öğe güç artışlarına çevrilir. Bu eşleşmeyi maksimize etmek için ekonomik avantajınız etrafında oyunun.

Bekçi Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Bekçi'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Bekçi - bu eşleşmede 52.2% kazanma oranı
Bekçi
52.2% KO
VS
Avcı vs Bekçi eşleşmesi - 47.8% kazanma oranı
Avcı
47.8% KO

Bekçi vs Avcı eşleşmesini kim kazanır?

Bekçi, Bekçi vs Avcı eşleşmesini kazanır
Kazanan
Bekçi
Maçlar: 2.782
52.2%
Kazanma Oranı
47.8%
5.3
Ort. Öldürme
5.6
5.2
Ort. Ölüm
5.3
9.0
Ort. Asist
8.4
35.730
Ort. Net Değer
35.362
25.582
Oyuncu Hasarı
26.947
6.379
Hedef Hasarı
5.601
61.7
Son Vuruş
62.4

Bekçi vs Avcı Eşleşme özeti

The Bekçi vs Avcı matchup in Deadlock is orta düzeyde avantajlı bir eşleşme. Based on 2.782 recent matches analyzed, Bekçi wins with a 52.2% win rate compared to Avcı's 47.8%, giving Bekçi a 4.3 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Bekçi consistently outperforms. Bekçi holds a meaningful advantage in this matchup. Avcı players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.

Bekçi vs Avcı Savaş analizi

Bekçi wins combat stats against Avcı in Deadlock

Bekçi edges out Avcı in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, objective damage. With only a 3-2 margin based on 2.782 matches analyzed, this Bekçi vs Avcı matchup remains contestable for both sides. Avcı shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Avcı's favor.

KDA oranı
2.74Bekçi
2.66Avcı
The KDA comparison between Bekçi and Avcı reveals an exceptionally tight contest, with Bekçi averaging 2.74 and Avcı posting 2.66. This razor-thin margin demonstrates that neither hero has a systematic fragging advantage in this matchup. When facing each other in ranked games, success depends almost entirely on individual player mechanics, ability timing, and split-second decision making rather than any inherent hero kit advantage.
Ort. öldürme
5.3Bekçi
5.6Avcı
Kill production between Bekçi and Avcı is virtually identical, with Bekçi averaging 5.3 kills per game and Avcı securing 5.6. This parity suggests both heroes are equally capable of finding frags in this matchup, and outcomes depend more heavily on objective play, ability usage, and team coordination than raw elimination numbers. Players should focus on impactful kills — lane denials, objective fights, and trading — rather than simply padding their kill count.
Ort. ölüm
5.2Bekçi
5.3Avcı
Survivability metrics are nearly equal between Bekçi (5.2 deaths/game) and Avcı (5.3 deaths/game). Neither hero demonstrates a clear advantage in staying alive during these matchups, suggesting both have similar risk profiles and neither kit provides notably better escape tools or defensive utility against the other. Outcomes in this matchup hinge on which player makes fewer critical positioning errors rather than any hero-based survival advantage.
Oyuncu hasarı
25.582Bekçi
26.947Avcı
Avcı applies 1.366 more damage per game than Bekçi in this matchup (26.947 vs 25.582). While not overwhelming, this gap compounds meaningfully over a full match: Avcı contributes noticeably more chip damage, assists, and near-kills that set up teammates. Bekçi can close this gap through better trading patterns, ensuring their damage leads to actual eliminations rather than just tagging opponents who then escape or get healed.
Hedef hasarı
6.379Bekçi
5.601Avcı
Objective damage contribution is similar between Bekçi (6.379) and Avcı (5.601). Neither hero has a distinct advantage when it comes to taking towers, walkers, or the patron. Team coordination will be more important than hero selection for objective control.

Bekçi vs Avcı Ekonomi analizi

Net değer
35.730Bekçi
35.362Avcı
Son vuruşlar
61.7Bekçi
62.4Avcı

Bekçi and Avcı have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Both heroes farm at comparable rates, so lane control will depend on harassment patterns and jungle support rather than inherent farming advantages.

Bekçi vs Avcı için önerilen eşyalar

Bekçi build for Avcı matchup

Bekçi Build vs Avcı

This winning build for Bekçi against Avcı focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 52.2% win rate against Avcı, these 7 items help Bekçi press the advantage and close out games efficiently. Sınırsız Büyü, Büyülü Coşkunluk, Büyü Silahşoru, and 4 more items, totaling approximately 30.400 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.

Avcı build for Bekçi matchup

Avcı Build vs Bekçi

Avcı's counter-build against Bekçi attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Avcı players typically prioritize items that help them survive and scale. Seraf Kanatları, Ebedi Hediye, Mistik Kanal, and 4 more items, totaling approximately 49.997 souls Knowing Avcı's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.

Bu eşya buildleri, 2.782 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Bekçi vs Avcı eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

Bekçi etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

Bekçi Deadlock'ta 22 kahramana karşı avantajlı ve 21 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Bekçi'in en güçlü eşleşmesi Sinclair'a karşı 59.5% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Paige ile 41.1% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Bekçi matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6860)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
42.62%3.1352.564.95.123.60135.217
48.64%2.8292.625.45.525.72135.629
43.19%2.7902.414.65.323.26634.990
52.16%2.7822.745.35.225.58235.730
49.13%2.2962.645.15.324.38335.499
52.73%2.2892.595.35.526.30535.995
41.47%2.2332.655.25.325.01335.819
48.52%2.2242.585.65.726.28135.689
48.98%2.2112.705.35.325.98535.276
52.81%2.1912.675.25.224.61035.759
48.29%2.1352.604.95.226.38434.813
48.14%2.0942.675.55.425.60435.878
50.70%2.0142.665.45.526.49435.906
50.50%1.9982.645.25.425.91836.237
47.39%1.9522.625.55.527.66736.099
51.73%1.9062.665.15.325.66236.098
44.81%1.8902.715.25.224.94135.738
56.59%1.8752.845.65.225.77835.895
48.17%1.8292.405.15.623.61835.188
41.07%1.8192.504.95.323.40935.544
53.31%1.7242.925.65.125.51135.962
54.95%1.6962.855.45.225.22835.241
53.40%1.4422.935.55.026.39735.913
46.56%1.4392.735.15.025.24235.720
56.21%1.4342.915.85.225.86036.659
46.61%1.4182.484.85.325.85835.928
53.03%1.3692.765.45.325.44034.734
48.79%1.3262.765.45.227.02536.501
48.54%1.2652.705.35.425.70835.622
53.37%1.2162.625.45.325.25436.204
56.49%1.1862.765.35.225.10435.336
53.58%1.1182.755.55.427.07435.636
46.89%1.1092.484.75.223.79135.343
54.13%1.0903.075.64.926.23136.894
48.51%1.0762.735.25.024.62336.457
46.10%9612.534.95.225.97034.586
52.98%9402.865.25.024.25935.713
57.93%9392.905.45.225.92136.752
44.55%9362.474.65.122.90033.985
53.69%9072.755.25.126.01135.982
57.55%8812.835.45.025.68736.773
53.23%8812.645.35.525.71836.128
59.53%6353.035.44.924.79435.715
🔍

Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.

Sorun Bildir

Bekçi Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Bekçi'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Bekçi'nin en iyi eşleşmesi Sinclair'e karşıdır, 59.5% kazanma oranı elde eder. Bekçi bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Bekçi'nin en zor eşleşmesi nedir?

Bekçi'nin en zor eşleşmesi Paige'e karşıdır, sadece 41.1% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Bekçi, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Bekçi'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Bekçi'nin Deadlock'ta 22 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 21 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Bekçi'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Bekçi'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Bekçi'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Bekçi'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.