
- Kazanma Oranı
- 43.5%
- Maçlar
- 2.149
- KDA
- 2.52
Avcı vs Kelvin vs Kelvin
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 47.880
- Surum
- 6848
- Son Güncelleme
- 5 Kas 2026 UTC
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Kelvin 2.149 maçta sadece %43.5 kazanma oranıyla Avcı'e güç karşı çıkar. Kelvin ortalama %-1.8 daha fazla ölüm alır. Bu karşı çıkanlara karşı yüzleşirken, savunmacı öğeleri, takım oyunu öncelendirin ve uzun çatışmalardan kaçının.
Avcı Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Avcı'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Avcı vs Kelvin eşleşmesini kim kazanır?

Avcı vs Kelvin Eşleşme özeti
The Avcı vs Kelvin matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 2.149 recent matches analyzed, Kelvin wins with a 56.5% win rate compared to Avcı's 43.5%, giving Kelvin a 13.1 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in fragging power, where Kelvin consistently outperforms. Kelvin has overwhelming statistical superiority in this matchup. Avcı should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Avcı vs Kelvin Savaş analizi
Avcı edges out Kelvin in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 2.149 matches analyzed, this Avcı vs Kelvin matchup remains contestable for both sides. Kelvin shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Kelvin's favor.
Avcı vs Kelvin Ekonomi analizi
Kelvin generates approximately 588 more souls than Avcı on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Kelvin a mid-game advantage. Avcı secures more last hits (70.1 vs 60.2), while Avcı leads in denies (2.3 vs 2.0). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Avcı vs Kelvin için önerilen eşyalar
Avcı Build vs Kelvin







This optimized build for Avcı against Kelvin is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 56.5% win rate disadvantage against Kelvin, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Koruyucu Bariyer, Büyülü Coşkunluk, Susturucu, and 4 more items, totaling approximately 35.599 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Kelvin Build vs Avcı







Kelvin's recommended build against Avcı leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Kelvin, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Artan Hassasiyet, Üstün Süre Uzatıcı, Yakıcı Büyü, and 4 more items, totaling approximately 35.599 souls Understanding Kelvin's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Bu eşya buildleri, 2.149 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Avcı vs Kelvin eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Avcı etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Avcı Deadlock'ta 14 kahramana karşı avantajlı ve 29 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Avcı'in en güçlü eşleşmesi Sinclair'a karşı 54.5% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 38.4% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 38.85% | 7.788 | 2.53 | 5.7 | 5.7 | 26.637 | 36.569 | |
| 41.59% | 7.530 | 2.44 | 5.8 | 5.9 | 27.736 | 37.116 | |
| 44.74% | 7.492 | 2.53 | 6.2 | 6.1 | 28.728 | 37.258 | |
| 38.43% | 6.518 | 2.51 | 6.0 | 6.0 | 27.595 | 37.098 | |
| 45.10% | 6.350 | 2.56 | 5.8 | 5.8 | 30.344 | 36.857 | |
| 47.11% | 5.927 | 2.66 | 6.3 | 5.8 | 28.525 | 36.940 | |
| 49.92% | 5.873 | 2.60 | 6.5 | 6.1 | 30.334 | 37.284 | |
| 44.84% | 5.673 | 2.57 | 6.1 | 5.9 | 29.432 | 37.518 | |
| 46.39% | 5.609 | 2.51 | 6.5 | 6.3 | 29.558 | 36.936 | |
| 47.67% | 5.450 | 2.60 | 6.3 | 5.9 | 28.762 | 37.176 | |
| 43.81% | 5.369 | 2.64 | 6.3 | 5.9 | 28.803 | 37.695 | |
| 53.75% | 5.200 | 2.71 | 6.4 | 5.9 | 28.703 | 37.392 | |
| 47.86% | 5.138 | 2.57 | 6.3 | 6.0 | 29.244 | 37.385 | |
| 49.33% | 4.794 | 2.72 | 6.3 | 5.8 | 28.549 | 37.354 | |
| 48.85% | 4.790 | 2.62 | 6.2 | 5.9 | 29.146 | 36.900 | |
| 43.27% | 4.740 | 2.53 | 6.2 | 6.0 | 30.558 | 37.390 | |
| 49.87% | 4.584 | 2.63 | 6.3 | 6.1 | 29.038 | 37.466 | |
| 46.57% | 4.537 | 2.44 | 6.1 | 6.1 | 27.627 | 37.275 | |
| 44.61% | 4.515 | 2.61 | 6.1 | 5.8 | 28.780 | 36.349 | |
| 51.19% | 4.378 | 2.71 | 6.2 | 5.6 | 28.039 | 37.006 | |
| 38.72% | 4.104 | 2.44 | 5.7 | 5.9 | 26.505 | 37.030 | |
| 47.12% | 4.013 | 2.63 | 6.3 | 6.1 | 28.901 | 37.397 | |
| 53.25% | 3.756 | 2.76 | 6.4 | 5.8 | 28.200 | 37.566 | |
| 51.70% | 3.739 | 2.77 | 6.3 | 5.7 | 28.968 | 37.143 | |
| 51.04% | 3.711 | 2.72 | 6.4 | 5.9 | 29.203 | 37.088 | |
| 46.58% | 3.570 | 2.62 | 6.2 | 5.9 | 29.839 | 37.531 | |
| 45.71% | 3.557 | 2.56 | 6.0 | 5.9 | 29.590 | 37.129 | |
| 43.97% | 3.100 | 2.60 | 6.1 | 5.8 | 28.900 | 36.770 | |
| 52.09% | 2.864 | 2.65 | 6.5 | 6.0 | 29.666 | 38.226 | |
| 51.33% | 2.704 | 2.70 | 6.4 | 5.7 | 28.650 | 38.003 | |
| 51.29% | 2.683 | 2.74 | 6.3 | 5.8 | 28.624 | 37.722 | |
| 47.82% | 2.666 | 2.69 | 5.7 | 5.4 | 27.244 | 37.034 | |
| 48.96% | 2.645 | 2.62 | 6.4 | 6.0 | 31.234 | 37.137 | |
| 48.87% | 2.470 | 2.61 | 5.9 | 5.7 | 28.322 | 36.302 | |
| 51.52% | 2.469 | 2.75 | 6.2 | 5.6 | 27.869 | 36.450 | |
| 46.33% | 2.383 | 2.63 | 6.0 | 5.6 | 28.429 | 35.516 | |
| 43.46% | 2.149 | 2.52 | 6.0 | 5.8 | 30.163 | 36.429 | |
| 51.43% | 2.100 | 2.71 | 6.3 | 5.8 | 28.554 | 37.878 | |
| 51.03% | 2.085 | 2.61 | 6.5 | 6.1 | 29.665 | 37.354 | |
| 49.11% | 1.971 | 2.72 | 5.7 | 5.2 | 27.147 | 36.442 | |
| 52.63% | 1.917 | 2.81 | 6.2 | 5.4 | 29.016 | 36.645 | |
| 52.81% | 1.888 | 2.68 | 6.0 | 5.6 | 28.388 | 37.125 | |
| 54.53% | 1.522 | 2.93 | 6.5 | 5.5 | 28.095 | 37.635 | |
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Avcı Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Avcı'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Avcı'nin en iyi eşleşmesi Sinclair'e karşıdır, 54.5% kazanma oranı elde eder. Avcı bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Avcı'nin en zor eşleşmesi nedir?
Avcı'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 38.4% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Avcı, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Avcı'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Avcı'nin Deadlock'ta 14 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 29 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Avcı'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Avcı'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Avcı'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Avcı'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
