Avcı
Kazanma Oranı
49.1%
Maçlar
1.971
KDA
2.72

Avcı vs McGinnis vs McGinnis

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
47.880
Surum
6848
Son Güncelleme
5 Kas 2026 UTC

Avcı vs McGinnis eşleşmesi 1.971 maçta %49.1 vs %50.9 kazanma oranıyla son derece yakındır. Avcı öldür-ölüm oranında hafif bir avantaja sahiptir. Bireysel beceri ve konumlandırma, bu dengeli eşleşmede kahraman seçiminden daha fazla sonucu belirleyecektir.

Avcı Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Avcı'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Avcı - bu eşleşmede 49.1% kazanma oranı
Avcı
49.1% KO
VS
McGinnis vs Avcı eşleşmesi - 50.9% kazanma oranı
McGinnis
50.9% KO

Avcı vs McGinnis eşleşmesini kim kazanır?

McGinnis, Avcı vs McGinnis eşleşmesini kazanır
Kazanan
McGinnis
Maçlar: 1.971
49.1%
Kazanma Oranı
50.9%
5.7
Ort. Öldürme
3.5
5.2
Ort. Ölüm
4.6
8.5
Ort. Asist
10.3
36.442
Ort. Net Değer
35.427
27.147
Oyuncu Hasarı
27.912
5.394
Hedef Hasarı
4.456
61.6
Son Vuruş
69.5

Avcı vs McGinnis Eşleşme özeti

The Avcı vs McGinnis matchup in Deadlock is hafif bir avantajla görece dengeli bir eşleşme. Based on 1.971 recent matches analyzed, McGinnis wins with a 50.9% win rate compared to Avcı's 49.1%, giving McGinnis a 1.8 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Avcı consistently outperforms. McGinnis has a small statistical advantage, but Avcı can absolutely win through smart play. The margin is thin enough that jungle rotations, team coordination, and mechanical outplays will often determine the outcome more than champion select.

Avcı vs McGinnis Savaş analizi

McGinnis wins combat stats against Avcı in Deadlock

McGinnis edges out Avcı in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, damage output. With only a 3-2 margin based on 1.971 matches analyzed, this Avcı vs McGinnis matchup remains contestable for both sides. Avcı shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Avcı's favor.

KDA oranı
2.72Avcı
3.00McGinnis
McGinnis holds a moderate KDA edge in this matchup, recording 3.00 compared to Avcı's 2.72. While this 0.28 point difference indicates McGinnis tends to come out ahead in engagements, the gap remains small enough that skilled Avcı players can overcome it through superior positioning, ability timing, or simply winning crucial duels. Avcı should focus on burst trade patterns and disengage before extended fights favor McGinnis's superior sustain.
Ort. öldürme
5.7Avcı
3.5McGinnis
Avcı substantially outfrags McGinnis in this matchup, averaging 5.7 kills compared to 3.5 — a difference of nearly 2.2 eliminations per match. When Avcı faces McGinnis, the data clearly shows Avcı finding more fragging opportunities and converting them into kills. McGinnis players should recognize this statistical reality and adjust their approach: play more supportively, focus on enabling teammates, and avoid ego-challenging Avcı in situations where your team doesn't need you to take that duel.
Ort. ölüm
5.2Avcı
4.6McGinnis
McGinnis survives longer in this matchup, dying 4.6 times per game compared to Avcı's 5.2 deaths. This 0.6 death difference per match means McGinnis is available more often, contributing to late-game scenarios and objective fights more frequently. Avcı players should examine their positioning and aggression timing — the data suggests McGinnis's approach to these duels results in better survivability outcomes.
Oyuncu hasarı
27.147Avcı
27.912McGinnis
Player damage output is remarkably close in the Avcı vs McGinnis matchup. Avcı deals 27.147 average damage while McGinnis deals 27.912. This parity indicates both heroes apply similar pressure in fights and contribute comparably to wearing down enemy health pools. When these heroes face off, neither can rely on superior damage output to swing encounters — instead, the deciding factors become ability timing, positioning, and coordination with teammates.
Hedef hasarı
5.394Avcı
4.456McGinnis
Objective damage contribution is similar between Avcı (5.394) and McGinnis (4.456). Neither hero has a distinct advantage when it comes to taking towers, walkers, or the patron. Team coordination will be more important than hero selection for objective control.

Avcı vs McGinnis Ekonomi analizi

Net değer
36.442Avcı
35.427McGinnis
Son vuruşlar
61.6Avcı
69.5McGinnis

Avcı generates approximately 1.015 more souls than McGinnis on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Avcı a mid-game advantage. McGinnis secures more last hits (69.5 vs 61.6), while McGinnis leads in denies (3.9 vs 1.9). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.

Avcı vs McGinnis için önerilen eşyalar

Avcı build for McGinnis matchup

Avcı Build vs McGinnis

This optimized build for Avcı against McGinnis is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 50.9% win rate disadvantage against McGinnis, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Elektrikli Terlikler, Sonsuz Cephane, Yayılan İşkence, and 4 more items, totaling approximately 39.998 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.

McGinnis build for Avcı matchup

McGinnis Build vs Avcı

McGinnis's recommended build against Avcı leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring McGinnis, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Buz Tılsımı, Simya Alevi, Sınırsız Büyü, and 4 more items, totaling approximately 37.199 souls Understanding McGinnis's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.

Bu eşya buildleri, 1.971 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Avcı vs McGinnis eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

Avcı etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

Avcı Deadlock'ta 14 kahramana karşı avantajlı ve 29 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Avcı'in en güçlü eşleşmesi Sinclair'a karşı 54.5% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 38.4% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Avcı matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6848)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
38.85%7.7882.535.75.726.63736.569
41.59%7.5302.445.85.927.73637.116
44.74%7.4922.536.26.128.72837.258
38.43%6.5182.516.06.027.59537.098
45.10%6.3502.565.85.830.34436.857
47.11%5.9272.666.35.828.52536.940
49.92%5.8732.606.56.130.33437.284
44.84%5.6732.576.15.929.43237.518
46.39%5.6092.516.56.329.55836.936
47.67%5.4502.606.35.928.76237.176
43.81%5.3692.646.35.928.80337.695
53.75%5.2002.716.45.928.70337.392
47.86%5.1382.576.36.029.24437.385
49.33%4.7942.726.35.828.54937.354
48.85%4.7902.626.25.929.14636.900
43.27%4.7402.536.26.030.55837.390
49.87%4.5842.636.36.129.03837.466
46.57%4.5372.446.16.127.62737.275
44.61%4.5152.616.15.828.78036.349
51.19%4.3782.716.25.628.03937.006
38.72%4.1042.445.75.926.50537.030
47.12%4.0132.636.36.128.90137.397
53.25%3.7562.766.45.828.20037.566
51.70%3.7392.776.35.728.96837.143
51.04%3.7112.726.45.929.20337.088
46.58%3.5702.626.25.929.83937.531
45.71%3.5572.566.05.929.59037.129
43.97%3.1002.606.15.828.90036.770
52.09%2.8642.656.56.029.66638.226
51.33%2.7042.706.45.728.65038.003
51.29%2.6832.746.35.828.62437.722
47.82%2.6662.695.75.427.24437.034
48.96%2.6452.626.46.031.23437.137
48.87%2.4702.615.95.728.32236.302
51.52%2.4692.756.25.627.86936.450
46.33%2.3832.636.05.628.42935.516
43.46%2.1492.526.05.830.16336.429
51.43%2.1002.716.35.828.55437.878
51.03%2.0852.616.56.129.66537.354
49.11%1.9712.725.75.227.14736.442
52.63%1.9172.816.25.429.01636.645
52.81%1.8882.686.05.628.38837.125
54.53%1.5222.936.55.528.09537.635
🔍

Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.

Sorun Bildir

Avcı Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Avcı'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Avcı'nin en iyi eşleşmesi Sinclair'e karşıdır, 54.5% kazanma oranı elde eder. Avcı bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Avcı'nin en zor eşleşmesi nedir?

Avcı'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 38.4% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Avcı, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Avcı'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Avcı'nin Deadlock'ta 14 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 29 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Avcı'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Avcı'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Avcı'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Avcı'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.