Kapıcı
Kazanma Oranı
47.5%
Maçlar
1.393
KDA
2.93

Kapıcı vs Kaliko vs Kaliko

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
8.481
Surum
6774
Son Güncelleme
14 Eki 2026 UTC

Kapıcı bu Deadlock eşleşmesinde Kaliko'ye karşı %47.5 kazanma oranında zorluk yaşar. 1.393 oyundan veriler, Kapıcı'in ortalama %-0.6 daha fazla ölüme sahip olduğunu gösterir. Güvenli çiftçiliğe, takım koordinasyonuna odaklanın ve 1v1 çatışmalarından kaçının.

Kapıcı Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Kapıcı'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Kapıcı - bu eşleşmede 47.5% kazanma oranı
Kapıcı
47.5% KO
VS
Kaliko vs Kapıcı eşleşmesi - 52.5% kazanma oranı
Kaliko
52.5% KO

Kapıcı vs Kaliko eşleşmesini kim kazanır?

Kaliko, Kapıcı vs Kaliko eşleşmesini kazanır
Kazanan
Kaliko
Maçlar: 1.393
47.5%
Kazanma Oranı
52.5%
4.6
Ort. Öldürme
8.1
5.9
Ort. Ölüm
6.5
12.6
Ort. Asist
13.0
39.708
Ort. Net Değer
42.123
28.609
Oyuncu Hasarı
31.732
3.752
Hedef Hasarı
5.154
86.7
Son Vuruş
64.6

Kapıcı vs Kaliko Eşleşme özeti

The Kapıcı vs Kaliko matchup in Deadlock is orta düzeyde avantajlı bir eşleşme. Based on 1.393 recent matches analyzed, Kaliko wins with a 52.5% win rate compared to Kapıcı's 47.5%, giving Kaliko a 5.0 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Kaliko consistently outperforms. Kaliko holds a meaningful advantage in this matchup. Kapıcı players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.

Kapıcı vs Kaliko Savaş analizi

Kaliko wins combat stats against Kapıcı in Deadlock

Kaliko claims 4 out of 5 combat metrics in the Kapıcı vs Kaliko matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, kill production, damage output. Our analysis of 1.393 ranked games reveals Kaliko consistently outperforms Kapıcı in direct combat scenarios. While Kapıcı manages to win one metric, the overall picture favors Kaliko in fights. Kapıcı players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where Kaliko dominates.

KDA oranı
2.93Kapıcı
3.25Kaliko
Kaliko holds a moderate KDA edge in this matchup, recording 3.25 compared to Kapıcı's 2.93. While this 0.32 point difference indicates Kaliko tends to come out ahead in engagements, the gap remains small enough that skilled Kapıcı players can overcome it through superior positioning, ability timing, or simply winning crucial duels. Kapıcı should focus on burst trade patterns and disengage before extended fights favor Kaliko's superior sustain.
Ort. öldürme
4.6Kapıcı
8.1Kaliko
Kaliko substantially outfrags Kapıcı in this matchup, averaging 8.1 kills compared to 4.6 — a difference of nearly 3.5 eliminations per match. When Kaliko faces Kapıcı, the data clearly shows Kaliko finding more fragging opportunities and converting them into kills. Kapıcı players should recognize this statistical reality and adjust their approach: play more supportively, focus on enabling teammates, and avoid ego-challenging Kaliko in situations where your team doesn't need you to take that duel.
Ort. ölüm
5.9Kapıcı
6.5Kaliko
Kapıcı survives longer in this matchup, dying 5.9 times per game compared to Kaliko's 6.5 deaths. This 0.6 death difference per match means Kapıcı is available more often, contributing to late-game scenarios and objective fights more frequently. Kaliko players should examine their positioning and aggression timing — the data suggests Kapıcı's approach to these duels results in better survivability outcomes.
Oyuncu hasarı
28.609Kapıcı
31.732Kaliko
Kaliko significantly outdamages Kapıcı in head-to-head encounters, posting 31.732 average damage versus 28.609. This 3.123 damage advantage means Kaliko consistently wins the damage exchange in fights, either securing kills outright or leaving opponents weak for teammates to clean up. Kapıcı players should avoid prolonged fights with Kaliko — instead, look for quick picks with burst damage or rely on ability damage and team crossfires to compensate.
Hedef hasarı
3.752Kapıcı
5.154Kaliko
Kaliko contributes 1.401 more objective damage than Kapıcı on average, making them more valuable for split pushing, securing guardian kills, and accelerating tower takes. Teams with Kaliko may want to prioritize objective-focused strategies. Kapıcı should focus on creating picks while Kaliko pushes objectives.

Kapıcı vs Kaliko Ekonomi analizi

Net değer
39.708Kapıcı
42.123Kaliko
Son vuruşlar
86.7Kapıcı
64.6Kaliko

Kaliko vastly out-earns Kapıcı by 2.414 souls on average. This substantial economic gap means Kaliko will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Kapıcı secures more last hits (86.7 vs 64.6), while Kaliko leads in denies (3.0 vs 2.3). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.

Kapıcı vs Kaliko için önerilen eşyalar

Kapıcı build for Kaliko matchup

Kapıcı Build vs Kaliko

This optimized build for Kapıcı against Kaliko is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 52.5% win rate disadvantage against Kaliko, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Mermi Sekmesi, Kutup Patlaması, Şifakıran, and 4 more items, totaling approximately 40.000 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.

Kaliko build for Kapıcı matchup

Kaliko Build vs Kapıcı

Kaliko's recommended build against Kapıcı leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Kaliko, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Oyuklu Mermi, Cadı Zırhı, Kafadan Vuruş Güçlendiricisi, and 4 more items, totaling approximately 26.400 souls Understanding Kaliko's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.

Bu eşya buildleri, 1.393 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Kapıcı vs Kaliko eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

Kapıcı etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

Kapıcı Deadlock'ta 7 kahramana karşı avantajlı ve 33 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Kapıcı'in en güçlü eşleşmesi Silver'a karşı 53.3% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Fare Kral ile 37.1% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Kapıcı matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6774)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
37.13%7.0192.954.15.326.43539.540
44.86%5.9182.974.15.527.16939.911
42.28%4.3973.034.65.628.67139.923
49.13%3.6072.964.45.728.75039.607
39.43%3.5612.874.35.627.25739.974
49.56%3.5053.104.75.629.23940.782
37.78%3.4362.914.45.627.75639.791
47.61%3.3862.974.45.628.31340.056
45.84%3.3402.894.35.727.81940.325
49.63%3.2402.984.55.828.82740.020
44.98%3.0263.004.65.728.54240.308
46.40%2.8862.894.65.928.69439.870
40.65%2.7282.964.45.627.69339.785
45.63%2.6232.824.45.827.31140.002
44.72%2.5493.034.55.527.89139.661
47.41%2.4873.074.65.528.25540.212
50.68%2.4193.064.85.829.66340.360
53.32%2.3073.204.85.629.18740.444
50.46%2.2873.244.75.428.38341.142
43.62%2.2812.854.55.929.01639.779
47.63%2.2593.074.65.628.30939.636
42.31%2.1772.834.45.829.22940.160
43.42%2.1052.904.45.628.77739.760
46.76%2.1022.894.35.728.75840.241
43.06%2.0093.094.45.428.84039.947
51.98%1.9683.124.75.528.76141.007
48.18%1.9242.984.75.829.15039.918
47.53%1.8833.044.55.629.76740.263
50.22%1.7863.204.55.427.88340.550
45.96%1.7103.014.65.729.17140.695
47.52%1.3932.934.65.928.60939.708
47.13%1.3772.964.55.728.58041.333
39.45%1.3412.844.35.628.73439.866
49.39%1.3063.164.55.428.15941.114
50.70%1.2133.134.75.528.81240.723
47.13%1.1672.994.45.728.12940.188
46.49%1.0413.074.35.327.38140.373
52.76%9973.174.75.429.61641.675
48.20%8612.904.55.828.68240.335
47.09%7733.242.93.819.66935.144
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Kapıcı Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Kapıcı'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Kapıcı'nin en iyi eşleşmesi Silver'e karşıdır, 53.3% kazanma oranı elde eder. Kapıcı bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Kapıcı'nin en zor eşleşmesi nedir?

Kapıcı'nin en zor eşleşmesi Fare Kral'e karşıdır, sadece 37.1% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Kapıcı, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Kapıcı'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Kapıcı'nin Deadlock'ta 7 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 33 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Kapıcı'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Kapıcı'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Kapıcı'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Kapıcı'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.