
- Kazanma Oranı
- 51.8%
- Maçlar
- 6.617
- KDA
- 3.52
Hemşire Harrow vs Serseri vs Serseri
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 32.655
- Surum
- 6844
- Son Güncelleme
- 4 Kas 2026 UTC
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Hemşire Harrow 6.617 Deadlock maçına dayanarak Serseri'ye karşı %51.8 kazanma oranı avantajı korur. Hemşire Harrow ortalama %-2.748 daha fazla net değer alır, daha erken öğe güç artışlarına çevrilir. Bu eşleşmeyi maksimize etmek için ekonomik avantajınız etrafında oyunun.
Hemşire Harrow Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Hemşire Harrow'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Hemşire Harrow vs Serseri eşleşmesini kim kazanır?

Hemşire Harrow vs Serseri Eşleşme özeti
The Hemşire Harrow vs Serseri matchup in Deadlock is orta düzeyde avantajlı bir eşleşme. Based on 6.617 recent matches analyzed, Hemşire Harrow wins with a 51.8% win rate compared to Serseri's 48.3%, giving Hemşire Harrow a 3.5 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Serseri consistently outperforms. Hemşire Harrow holds a meaningful advantage in this matchup. Serseri players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.
Hemşire Harrow vs Serseri Savaş analizi
Serseri edges out Hemşire Harrow in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 6.617 matches analyzed, this Hemşire Harrow vs Serseri matchup remains contestable for both sides. Hemşire Harrow shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Hemşire Harrow's favor.
Hemşire Harrow vs Serseri Ekonomi analizi
Serseri vastly out-earns Hemşire Harrow by 2.748 souls on average. This substantial economic gap means Serseri will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. Hemşire Harrow secures more last hits (63.2 vs 56.3), while Hemşire Harrow leads in denies (2.6 vs 1.8). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Hemşire Harrow vs Serseri için önerilen eşyalar
Hemşire Harrow Build vs Serseri







This winning build for Hemşire Harrow against Serseri focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 51.8% win rate against Serseri, these 7 items help Hemşire Harrow press the advantage and close out games efficiently. Elektrikli Terlikler, Süre Uzatıcı, Karşı Saldırı, and 4 more items, totaling approximately 26.799 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Serseri Build vs Hemşire Harrow







Serseri's counter-build against Hemşire Harrow attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Serseri players typically prioritize items that help them survive and scale. Dev, Can Çalma Mermileri, Şanslı Atış, and 4 more items, totaling approximately 44.800 souls Knowing Serseri's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 6.617 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Hemşire Harrow vs Serseri eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Hemşire Harrow etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Hemşire Harrow Deadlock'ta 30 kahramana karşı avantajlı ve 13 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Hemşire Harrow'in en güçlü eşleşmesi Mina'a karşı 59.1% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 43.5% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43.92% | 12.016 | 3.57 | 2.2 | 4.2 | 16.443 | 34.711 | |
| 46.10% | 11.181 | 3.40 | 2.1 | 4.2 | 15.621 | 34.696 | |
| 49.24% | 8.450 | 3.54 | 2.2 | 4.3 | 16.843 | 34.557 | |
| 43.47% | 7.883 | 3.75 | 2.4 | 4.0 | 17.043 | 34.860 | |
| 54.11% | 7.633 | 3.64 | 2.3 | 4.3 | 16.792 | 34.532 | |
| 49.38% | 7.311 | 3.64 | 2.4 | 4.3 | 16.696 | 34.521 | |
| 44.95% | 6.954 | 3.56 | 2.2 | 4.1 | 16.082 | 35.049 | |
| 51.75% | 6.617 | 3.52 | 2.5 | 4.6 | 17.095 | 34.631 | |
| 51.23% | 6.469 | 3.78 | 2.4 | 4.2 | 17.238 | 35.095 | |
| 54.90% | 6.350 | 3.91 | 2.4 | 4.0 | 16.893 | 34.810 | |
| 52.47% | 5.982 | 3.49 | 2.3 | 4.4 | 16.429 | 35.009 | |
| 50.91% | 5.967 | 3.83 | 2.3 | 4.0 | 16.703 | 34.546 | |
| 56.03% | 5.918 | 4.00 | 2.5 | 4.0 | 18.188 | 34.908 | |
| 55.07% | 5.745 | 3.89 | 2.3 | 4.0 | 16.023 | 34.807 | |
| 49.55% | 5.532 | 3.44 | 2.3 | 4.3 | 15.966 | 34.769 | |
| 54.77% | 5.516 | 3.99 | 2.5 | 4.0 | 17.300 | 35.006 | |
| 49.63% | 5.341 | 3.74 | 2.3 | 4.0 | 16.829 | 34.329 | |
| 59.12% | 5.191 | 4.04 | 2.6 | 4.0 | 17.800 | 35.466 | |
| 54.63% | 5.028 | 3.89 | 2.5 | 4.1 | 17.354 | 35.062 | |
| 57.66% | 4.861 | 4.07 | 2.4 | 4.0 | 16.865 | 34.815 | |
| 48.33% | 4.809 | 3.84 | 2.4 | 4.1 | 17.234 | 35.272 | |
| 50.15% | 4.762 | 3.64 | 2.2 | 4.1 | 17.950 | 34.929 | |
| 51.82% | 4.649 | 3.76 | 2.4 | 4.2 | 17.257 | 35.077 | |
| 48.82% | 4.605 | 3.63 | 2.4 | 4.3 | 17.831 | 35.028 | |
| 55.38% | 4.556 | 3.85 | 2.5 | 4.3 | 17.617 | 34.767 | |
| 54.13% | 4.454 | 3.81 | 2.5 | 4.1 | 17.431 | 34.725 | |
| 48.57% | 4.293 | 3.69 | 2.3 | 4.1 | 16.884 | 34.156 | |
| 52.28% | 4.231 | 3.82 | 2.1 | 3.9 | 15.773 | 34.935 | |
| 51.84% | 3.850 | 3.78 | 2.4 | 4.2 | 18.006 | 35.231 | |
| 55.05% | 3.824 | 3.69 | 2.3 | 4.2 | 16.824 | 34.902 | |
| 55.49% | 3.525 | 3.70 | 2.3 | 4.0 | 15.678 | 34.278 | |
| 51.94% | 3.475 | 3.68 | 2.3 | 4.3 | 17.163 | 34.415 | |
| 55.18% | 3.275 | 3.89 | 2.4 | 4.1 | 16.869 | 35.660 | |
| 46.82% | 3.159 | 3.47 | 2.2 | 4.2 | 15.985 | 33.602 | |
| 48.69% | 3.095 | 3.59 | 2.2 | 4.1 | 16.791 | 33.411 | |
| 57.91% | 2.984 | 3.97 | 2.3 | 3.8 | 17.164 | 34.851 | |
| 58.27% | 2.950 | 4.10 | 2.5 | 4.0 | 17.647 | 35.647 | |
| 54.88% | 2.757 | 3.73 | 2.4 | 4.2 | 16.588 | 34.459 | |
| 52.76% | 2.703 | 3.95 | 2.1 | 3.7 | 16.192 | 34.733 | |
| 55.03% | 2.597 | 4.08 | 2.4 | 3.9 | 16.379 | 34.573 | |
| 52.73% | 2.327 | 3.93 | 2.3 | 3.9 | 16.881 | 34.642 | |
| 54.25% | 2.118 | 4.13 | 2.4 | 3.7 | 16.390 | 34.983 | |
| 59.12% | 2.111 | 4.04 | 2.3 | 3.7 | 16.821 | 34.585 | |
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Hemşire Harrow Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Hemşire Harrow'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Hemşire Harrow'nin en iyi eşleşmesi Mina'e karşıdır, 59.1% kazanma oranı elde eder. Hemşire Harrow bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Hemşire Harrow'nin en zor eşleşmesi nedir?
Hemşire Harrow'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 43.5% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Hemşire Harrow, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Hemşire Harrow'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Hemşire Harrow'nin Deadlock'ta 30 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 13 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Hemşire Harrow'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Hemşire Harrow'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Hemşire Harrow'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Hemşire Harrow'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
