Groot - Marvel Rivals Vanguard
Kazanma Oranı
54.1%
Seçilme Oranı
1.5%
Ort. KDA
3.76

Groot vs star-lord

Groot Tier B
Rol
Vanguard
Maçlar
6.146
Sezon
Mevcut

Groot, 151 oyunda %58.9 kazanma oranıyla Star-Lord eşleşmesine hükmediyor. Star-Lord, Groot'ın ön hat varlığı etrafında çalışmalı, oyun başına 6.118 hasar verirken Groot takımı için baskıyı emiyor. Star-Lord'a karşı Groot oynarken, avantajınızı erken zorlayın ve üstün kazanma oranı'ınızdan faydalanın.

Groot Eşleşme Analizi

Groot için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.

Rakiple karşılaştır
Groot - bu eşleşmede 58.9% kazanma oranı
Groot
58.9% KO
VS
Star-Lord vs Groot eşleşmesi - 41.1% kazanma oranı
Star-Lord
41.1% KO

Groot vs Star-Lord eşleşmesini kim kazanır?

Groot, Groot vs Star-Lord eşleşmesini kazanır
Kazanan
Groot
Maçlar: 151
58.9%
Kazanma Oranı
41.1%
3.06
KDA
3.50
17.2
Öldürme
22.5
6.6
Ölüm
6.8
3.0
Asist
1.2
4.917
Hasar
6.118
273
İyileştirme
47

Groot vs Star-Lord Eşleşme Analizi

Groot vs Star-Lord eşleşmesi, 151 maç örneğine göre kesinlikle tek taraflı. Groot, Star-Lord yalnızca %41.1 ile yönetirken %58.9 kazanma oranıyla hükmedici, bu komuta edici %17.9 avantaj. Bu, Marvel Rivals'daki daha dengesiz kahraman eşleşmelerinden birini temsil ediyor ve oyuncular bu senaryoyla karşılaştığında takım kompozisyonunu güçlü bir şekilde düşünmeli. Groot'ın kalabalık kontrolü ve dayanıklılığı, Star-Lord'in hasar pencerelerini bozmasına ve arka hattını korumasına izin veriyor. Star-Lord, Groot'a kıyasla 3.50 hafif KDA avantajı koruyor, marjinal olarak daha iyi öldürme katılımı ve hayatta kalmayı yansıtan +0.44 fark. Groot olarak Star-Lord'a karşı oynarken, güvenle agresif oynayabilirsiniz. Bu eşleşmedeki %58.9 kazanma oranınız, istatistiklerin doğrudan çatışmalarda sizi güçlü bir şekilde desteklediği anlamına gelir. Dövüşleri zorlamaya ve avantajınızdan yararlanmaya bakın. Bir Öncü olarak, Groot'nun Star-Lord'a karşı performansı takımınızın angajmanları takip etmesine bağlı. Dalışlarınızı koordine edin ve taahhüt vermeden önce arka hat desteğini sağlayın.

Groot vs Star-Lord Savaş İstatistikleri

Groot, Star-Lord'a karşı savaş istatistiklerinde önde

Groot, savaş istatistiklerinde Star-Lord'ı geçiyor, ama sadece 2 kategoride (Ölüm ve Asist). Bu yakın marj, bireysel beceri ve konumlandırmanın genellikle dövüş sonuçlarını belirlediği anlamına geliyor.

KDA
3.06Groot
3.50Star-Lord
Star-Lord, Groot'ın 3.06'sına karşı 3.50 hafif KDA üstünlüğü koruyor, +0.44 fark. Bu mütevazı avantaj, marjinal olarak daha iyi öldürme katılımı veya hayatta kalma oranları düşündürüyor.
Öldürme
17.2Groot
22.5Star-Lord
Star-Lord, 22.5 ortalama eleme ile öldürme sütununa hakim, Groot'a karşı devasa +5.3 avantaj. Bu öldürme farkı, ultimate ekonomisi aracılığıyla önemli kartopu potansiyeli yaratıyor.
Ölüm
6.6Groot
6.8Star-Lord
Hem Groot (6.6 ölüm) hem de Star-Lord (6.8 ölüm) bu eşleşmede benzer hayatta kalma oranları gösteriyor, dengeli dayanıklılık ve konumlandırma olduğunu işaret ediyor.
Asist
3.0Groot
1.2Star-Lord
Groot, Star-Lord'ın 1.2'ine karşı 3.0 asist ile daha fazla takım desteği sağlıyor, takım dövüşlerinde daha iyi konumlandırma ve yetenek kullanımı gösteren +1.8 avantaj.

Groot vs Star-Lord Etki Karşılaştırması

⚔️
Ort. Hasar
Star-Lord
6.118
+1.201 avantaj
GrootGroot4.917
Star-LordStar-Lord6.118
💚
Ort. İyileştirme
Groot
273
+226 avantaj
GrootGroot273
Star-LordStar-Lord47

Bir Düellocu olarak, Star-Lord beklendiği gibi maç başına ortalama 6.118 hasar ile önde. Bu hasar çıktısı, eleme tehdit etmelerine ve Groot'ı sürekli baskı altında tutmalarına izin veriyor.

Groot, ortalama 273 iyileştirme ile etkileyici öz sürdürme gösteriyor, muhtemelen etkili can havuzlarını önemli ölçüde artıran yetenekler veya can emme mekaniklerinden.

Vanguard vs Duelist Rol Eşleşmesi

Groot
GrootVanguard
vs
Star-Lord
Star-LordDuelist

Groot, %58.9 kazanma oranıyla Star-Lord'ı iyi yönetiyor. Dayanıklılığınız hasarlarını absorbe ederken kalabalık kontrolünüz fırsatlar yaratıyor. Kovalamanın yerine arka hattınızı korumaya ve aşırı uzamaları cezalandırmaya odaklanın.

MetaBot Desktop

Groot etrafında en iyi takımı kur

Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.

  • Tam 6v6 tahtası
  • Takım birleşimleri ve sinerjiler
  • Rakip takıma karşı eşleşmeler
MetaBot Desktop'ta Takım Komp Laboratuvarı

Marvel Rivals'da Groot için tam eşleşme verileri (mevcut sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.

Groot eşleşmeleri
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürme
Ölüm
Hasar
İyileştirme
52.7%3363.1717.26.65.320395
51.6%2732.9215.66.45.384273
45.4%2622.9615.66.54.174416
59.2%2623.3217.06.35.409375
50.2%2413.0816.26.44.371298
63.5%2413.3917.46.24.741345
62.1%2353.8419.16.15.129327
48.7%2323.3017.06.47.785713
47.0%2153.2116.76.68.564814
54.4%1953.3617.16.34.967370
60.4%1923.4117.16.25.661461
56.1%1893.5517.56.25.015355
50.0%1863.1916.26.34.251313
46.7%1843.4417.36.25.280400
50.3%1713.4117.26.35.783413
54.4%1713.6418.36.49.279732
54.4%1583.7718.36.05.078335
44.1%1522.7916.16.94.287272
58.9%1513.0617.26.64.917273
56.6%1433.2916.86.25.333257
54.9%1423.5318.16.25.901361
61.5%1353.7818.36.14.840387
53.2%1263.4618.26.68.301396
55.2%1163.7018.86.38.632461
69.6%1123.7918.65.94.907321
46.4%1123.4916.65.94.699341
65.0%1033.6816.55.76.611742
49.5%1033.3017.66.54.407307
55.6%993.5717.16.510.2551.139
45.9%983.0316.16.86.589171
45.3%953.0315.66.14.682329
50.5%913.0115.06.57.743478
48.3%893.0115.26.35.118350
63.1%844.1319.15.75.910310
60.2%833.2916.35.94.75390
43.9%822.9816.76.74.470259
60.5%763.4917.46.36.405435
54.2%723.7318.36.16.486397
59.2%714.0019.25.77.789491
57.8%713.6117.35.96.077485
49.3%673.3316.86.05.324662
53.0%663.5116.45.84.846292
40.9%663.1514.76.04.260500
49.2%633.0612.76.000
53.3%603.6618.96.47.972420
44.1%592.5410.86.300
51.9%522.9814.55.87.140390
50.0%503.2616.76.16.172252
70.0%404.1416.15.05.261378
45.2%312.9312.35.400
56.5%233.5515.45.95.6832.425
45.5%221.667.26.000
61.9%212.7314.76.76.357287
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Groot vs star-lord SSS

Marvel Rivals'da Groot'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?

Groot, moon knight, jeff the land shark, hela'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %70.0 kazanma oranıyla Angela'ya karşı.

Marvel Rivals'da Groot'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?

Groot, iron man, invisible woman, cloak & dagger'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %40.9 kazanma oranıyla ultron.

Groot ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?

Vanguard olarak, Groot 54 eşleşmeden 36'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.

Groot farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?

Vanguard olarak, Groot'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.