Iron Fist - Marvel Rivals Duelist
Kazanma Oranı
53.5%
Seçilme Oranı
0.9%
Ort. KDA
2.82

Iron Fist vs Luna Snow

Iron Fist Tier C
Rol
Duelist
Maçlar
3.704
Sezon
Season 10.5

Iron Fist, 108 maç analizine dayalı olarak karşılaşmaların %54.6'ini kazanarak Luna Snow'a karşı avantaj sağlıyor. Iron Fist, 17.9 ortalama öldürme için Luna Snow'i avlıyor, ancak korunursa Luna Snow 12.925 iyileştirme çıktısıyla savaşları çevirebilir. Luna Snow'a karşı Iron Fist oynarken, avantajınızı erken zorlayın ve üstün hasar çıktısı'ınızdan faydalanın.

Iron Fist Eşleşme Analizi

Iron Fist için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.

Rakiple karşılaştır
Iron Fist - bu eşleşmede 54.6% kazanma oranı
Iron Fist
54.6% KO
VS
Luna Snow vs Iron Fist eşleşmesi - 45.4% kazanma oranı
Luna Snow
45.4% KO

Iron Fist vs Luna Snow eşleşmesini kim kazanır?

Iron Fist, Iron Fist vs Luna Snow eşleşmesini kazanır
Kazanan
Iron Fist
Maçlar: 108
54.6%
Kazanma Oranı
45.4%
2.72
KDA
7.35
17.9
Öldürme
14.9
7.3
Ölüm
5.4
2.1
Asist
24.9
6.824
Hasar
5.612
431
İyileştirme
12.925

Iron Fist vs Luna Snow Eşleşme Analizi

Iron Fist vs Luna Snow eşleşmesi, 108 maç örneğine göre kesinlikle tek taraflı. Iron Fist, Luna Snow yalnızca %45.4 ile yönetirken %54.6 kazanma oranıyla hükmedici, bu komuta edici %9.3 avantaj. Bu, Marvel Rivals'daki daha dengesiz kahraman eşleşmelerinden birini temsil ediyor ve oyuncular bu senaryoyla karşılaştığında takım kompozisyonunu güçlü bir şekilde düşünmeli. Iron Fist, odaklanmış agresyondan kaçmak için öz savunmadan yoksun olan Luna Snow'i dalış ve eliminate etmekte mükemmel. Luna Snow, 7.35 ile KDA istatistiklerine tamamen hükmedici, Iron Fist'a karşı devasa +4.63 avantaj. Bu, Luna Snow'ın öldürme katılımında sürekli daha iyi performans gösterirken üstün hayatta kalma oranlarını koruduğunu gösteriyor. En büyük fark iyileştirme sayılarında görünüyor, Luna Snow maç başına 12.494 daha fazla iyileştirme sağlıyor. Bu sürdürme avantajı genellikle hangi takımın uzun süreli angajmanları kazandığını belirliyor. Iron Fist olarak Luna Snow'a karşı oynarken, güvenle agresif oynayabilirsiniz. Bu eşleşmedeki %54.6 kazanma oranınız, istatistiklerin doğrudan çatışmalarda sizi güçlü bir şekilde desteklediği anlamına gelir. Dövüşleri zorlamaya ve avantajınızdan yararlanmaya bakın. Bir Düellocu olarak, Iron Fist'nun Luna Snow'a karşı başarısı genellikle zamanlamaya bağlı. Temel bekleme sürelerini bekleyin, fırsatları belirleyin ve verimsiz takas yapmak yerine kararlı bir şekilde taahhüt edin.

Iron Fist vs Luna Snow Savaş İstatistikleri

Luna Snow, Iron Fist'a karşı savaş istatistiklerinde önde

Luna Snow, Iron Fist'a karşı net savaş avantajı tutuyor, 4 istatistiksel kategoriden 3 tanesini kazanıyor (KDA, Ölüm ve Asist). Bu, doğrudan çatışmalarda anlamlı bir performans farkı olduğunu gösteriyor.

KDA
2.72Iron Fist
7.35Luna Snow
Luna Snow, KDA verimliliğinde Iron Fist'ı tamamen geçiyor, +4.63 avantajına kıyasla 7.35 gösteriyor. Bu baskın performans, Luna Snow'ın sürekli takasları kazandığını ve takım dövüşlerinden sağ çıktığını gösteriyor.
Öldürme
17.9Iron Fist
14.9Luna Snow
Iron Fist, 17.9 ortalama eleme ile öldürme sütununa hakim, Luna Snow'a karşı devasa +3.0 avantaj. Bu öldürme farkı, ultimate ekonomisi aracılığıyla önemli kartopu potansiyeli yaratıyor.
Ölüm
7.3Iron Fist
5.4Luna Snow
Luna Snow bu eşleşmede Iron Fist'ı büyük ölçüde geride bırakıyor, 7.3'e karşı ortalama sadece 5.4 ölüm. Bu -1.9 hayatta kalma avantajı, sürdürülen hasar, iyileştirme veya ön cephe varlığı aracılığıyla büyük değer sağlıyor.
Asist
2.1Iron Fist
24.9Luna Snow
Luna Snow, 24.9 asist ile takım katkısına hakim, Iron Fist'dan +22.8 daha fazla. Bu büyük asist farkı, Luna Snow'ın sürekli başarılı takım dövüşlerine katıldığını ve bunları etkinleştirdiğini gösteriyor.

Iron Fist vs Luna Snow Etki Karşılaştırması

⚔️
Ort. Hasar
Iron Fist
6.824
+1.212 avantaj
Iron FistIron Fist6.824
Luna SnowLuna Snow5.612
💚
Ort. İyileştirme
Luna Snow
12.925
+12.494 avantaj
Iron FistIron Fist431
Luna SnowLuna Snow12.925

Bir Düellocu olarak, Iron Fist beklendiği gibi maç başına ortalama 6.824 hasar ile önde. Bu hasar çıktısı, eleme tehdit etmelerine ve Luna Snow'ı sürekli baskı altında tutmalarına izin veriyor.

Bir Stratejist olarak, Luna Snow maç başına ortalama 12.925 iyileştirme katkıda bulunuyor, takımını Iron Fist'ın baskısı boyunca sürdürüyor ve uzun süreli takım dövüşlerini mümkün kılıyor.

Duelist vs Strategist Rol Eşleşmesi

Iron Fist
Iron FistDuelist
vs
Luna Snow
Luna SnowStrategist

Iron Fist, %54.6 kazanma oranıyla Luna Snow'a hakim. Stratejistler Düellocular için doğal hedeflerdir - patlama hasarınızı ve hareketliliğinizi dalış yapmak, elemeleri güvence altına almak ve Stratejist takımını etkinleştirmeden önce düşman iyileştirmesini bozmak için kullanın.

MetaBot Desktop

Iron Fist etrafında en iyi takımı kur

Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.

  • Tam 6v6 tahtası
  • Takım birleşimleri ve sinerjiler
  • Rakip takıma karşı eşleşmeler
MetaBot Desktop'ta Takım Komp Laboratuvarı

Marvel Rivals'da Iron Fist için tam eşleşme verileri (Season 10.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.

Iron Fist eşleşmeleri (Patch Season 10.5)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürme
Ölüm
Hasar
İyileştirme
41.4%1622.0513.97.84.283304
51.7%1512.4516.97.84.743372
48.7%1502.2815.67.74.730377
51.7%1492.1614.97.74.951306
52.1%1402.5916.37.14.675420
50.8%1302.6417.17.67.4651.009
55.1%1272.9819.87.68.1961.052
46.0%1262.6817.67.77.320783
42.0%1192.2415.57.85.429274
44.1%1182.1715.58.04.848333
48.3%1182.4316.17.54.909393
46.0%1112.4215.77.44.865281
54.6%1082.7217.97.36.824431
61.7%1072.9119.27.85.461356
49.5%972.4315.87.44.723374
46.9%962.5216.47.44.422387
51.6%952.6317.27.55.666356
50.0%942.9617.87.14.881408
46.8%942.4617.18.04.998363
57.5%872.5016.97.66.321430
49.4%872.4316.57.94.533412
36.9%842.2516.08.25.675819
55.1%782.4215.77.25.671398
61.0%772.2616.08.44.704324
44.2%772.6018.58.16.308349
48.6%742.5917.67.79.5911.774
65.1%662.7718.58.14.659402
53.8%652.9118.67.47.986266
35.9%642.1415.88.24.671232
53.1%642.1713.87.44.200416
49.2%632.8017.67.04.778361
55.0%602.4115.67.36.323333
58.3%602.6716.87.200
48.3%602.4117.18.05.028341
45.8%592.3016.17.76.670351
51.7%582.3716.27.64.973279
52.8%532.7515.06.38.250488
46.0%502.9218.27.26.931428
57.1%492.7518.17.45.056438
47.9%482.4315.17.05.2781.380
56.8%442.4116.07.300
56.8%442.4115.97.64.449374
65.1%432.6816.97.34.603319
41.0%392.2916.07.85.172355
47.4%382.5516.07.04.521368
51.3%372.4416.47.75.827356
36.1%361.9313.37.86.336305
77.4%312.9218.57.35.838448
44.8%292.3815.97.100
44.0%252.4618.28.45.959554
54.5%222.5515.16.97.042435
42.1%192.0011.46.300
52.6%191.7815.09.58.781431
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Iron Fist vs Luna Snow SSS

Marvel Rivals'da Iron Fist'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?

Iron Fist, Moon Knight, Jeff The Land Shark, Hela'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %77.4 kazanma oranıyla Angela'ya karşı.

Marvel Rivals'da Iron Fist'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?

Iron Fist, Iron Man, Elsa Bloodstone, Invisible Woman'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %35.9 kazanma oranıyla Human Torch.

Iron Fist ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?

Duelist olarak, Iron Fist 53 eşleşmeden 27'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.

Iron Fist farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?

Duelist olarak, Iron Fist'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.