- Kazanma Oranı
- 49.9%
- Seçilme Oranı
- 3.9%
- Ort. KDA
- 5.88
Luna Snow vs Mantis
- Rol
- Strategist
- Maçlar
- 16.121
- Sezon
- Season 10.5
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Mantis, Marvel Rivals'da Luna Snow'i sert karşılıyor—Luna Snow bu zorlu eşleşmede 132 oyunun yalnızca %35.6'ini kazanıyor. Destek düellosu Mantis'a gidiyor—Mantis Luna Snow'ın 10.985'ine karşı 8.399 iyileştirme sağlıyor, genellikle hangi takımın daha uzun süre dayandığını belirliyor. Mantis'a karşı, Luna Snow oyuncuları temkinli oynamalı, takım desteği beklemeli ve izole 1v1 durumlarından kaçınmalı.
Luna Snow Eşleşme Analizi
Luna Snow için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.
Luna Snow vs Mantis eşleşmesini kim kazanır?
Luna Snow vs Mantis Eşleşme Analizi
Luna Snow vs Mantis eşleşmesi, 132 maç örneğine göre kesinlikle tek taraflı. Mantis, Luna Snow yalnızca %35.6 ile yönetirken %64.4 kazanma oranıyla hükmedici, bu komuta edici %28.8 avantaj. Bu, Marvel Rivals'daki daha dengesiz kahraman eşleşmelerinden birini temsil ediyor ve oyuncular bu senaryoyla karşılaştığında takım kompozisyonunu güçlü bir şekilde düşünmeli. Luna Snow ve Mantis arasındaki bu Strategist ayna eşleşmesi olarak, bu mekanik beceriye ve yetenek kullanım zamanlamasına bağlı. Mantis bu kafa kafaya karşılaşmalarda biraz daha etkili olduğunu kanıtladı. Mantis, 8.14 ile KDA istatistiklerine tamamen hükmedici, Luna Snow'a karşı devasa +1.87 avantaj. Bu, Mantis'ın öldürme katılımında sürekli daha iyi performans gösterirken üstün hayatta kalma oranlarını koruduğunu gösteriyor. En önemli istatistiksel fark hasar çıktısında, Luna Snow maç başına ortalama 1.736 daha fazla hasar veriyor, bu daha hızlı elemelere ve daha fazla takım dövüşü varlığına dönüşüyor. Bu, Luna Snow için Mantis'a karşı zor bir eşleşme. Yalnızca %35.6 kazanma oranı ile 1v1 çatışmalardan kaçınmayı, takım arkadaşlarının yakınında oynamayı ve doğrudan dövüşler almak yerine takımınızı etkinleştirmeye odaklanmayı düşünün. Bir Stratejist olarak, Luna Snow'nun Mantis'a karşı eşleşmesi büyük ölçüde takım korumasından etkileniyor. Savunma yapabilecek müttefiklerin yakınında konumlanın ve baskı altında olduğunuzda iletişim kurun.
Luna Snow vs Mantis Savaş İstatistikleri
Luna Snow, savaş istatistiklerinde Mantis'ı geçiyor, ama sadece 2 kategoride (Öldürme ve Ölüm). Bu yakın marj, bireysel beceri ve konumlandırmanın genellikle dövüş sonuçlarını belirlediği anlamına geliyor.
Luna Snow vs Mantis Etki Karşılaştırması
İlginç bir şekilde, Stratejist Luna Snow ortalama 5.721 ile hasar önde, Mantis'a karşı güçlü saldırı yetenekleri veya sürekli baskı kalıpları düşündürüyor.
Bu Stratejist eşleşmesinde, Luna Snow maç başına 2.586 daha fazla iyileştirme ile Mantis'ı önemli ölçüde geçiyor. Bu sürdürme avantajı, Luna Snow'ın takımının yıpratma dövüşlerini ve uzun süreli çatışmaları kazanmasına izin veriyor.
Strategist vs Strategist Rol Eşleşmesi
Bu Strategist ayna eşleşmesinde, Mantis %64.4 kazanma oranı avantajı gösterdi. Ayna eşleşmeler kahraman ustalığının en saf testidir - başarı yetenek zamanlamasına, konumlandırmaya ve kahramanınızın belirli güçlerini anlamaya bağlıdır. Ayna maç performansınızı geliştirmek için Mantis'ın yaygın kalıplarını inceleyin.
Luna Snow etrafında en iyi takımı kur
Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.
- Tam 6v6 tahtası
- Takım birleşimleri ve sinerjiler
- Rakip takıma karşı eşleşmeler

Marvel Rivals'da Luna Snow için tam eşleşme verileri (Season 10.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürme | Ölüm | Hasar | İyileştirme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 46.2% | 344 | 6.15 | 14.3 | 5.8 | 6.261 | 15.033 | |
| 42.7% | 307 | 6.59 | 14.6 | 5.7 | 5.758 | 14.388 | |
| 55.9% | 288 | 6.57 | 15.5 | 5.8 | 6.934 | 15.776 | |
| 44.7% | 284 | 8.16 | 15.2 | 5.1 | 4.681 | 11.776 | |
| 43.2% | 280 | 7.27 | 14.4 | 5.2 | 4.839 | 11.707 | |
| 46.4% | 265 | 7.83 | 16.6 | 5.2 | 5.520 | 10.816 | |
| 50.2% | 263 | 9.17 | 16.6 | 5.0 | 4.420 | 9.996 | |
| 51.3% | 259 | 11.04 | 18.3 | 4.4 | 5.596 | 10.896 | |
| 46.6% | 251 | 7.09 | 14.6 | 5.3 | 4.746 | 10.403 | |
| 48.6% | 251 | 5.45 | 13.0 | 5.8 | 6.638 | 17.644 | |
| 47.1% | 246 | 7.98 | 14.1 | 5.2 | 4.139 | 10.918 | |
| 44.3% | 246 | 8.82 | 15.9 | 4.9 | 4.221 | 9.363 | |
| 53.3% | 231 | 7.75 | 14.8 | 5.0 | 4.388 | 10.698 | |
| 45.9% | 231 | 7.47 | 13.7 | 4.9 | 4.419 | 10.701 | |
| 48.9% | 225 | 4.90 | 12.4 | 5.7 | 0 | 0 | |
| 42.7% | 220 | 6.28 | 14.7 | 5.7 | 6.707 | 14.400 | |
| 51.6% | 217 | 8.99 | 16.5 | 4.7 | 5.134 | 11.779 | |
| 46.3% | 214 | 8.41 | 15.3 | 5.0 | 4.516 | 9.885 | |
| 48.8% | 209 | 7.22 | 15.2 | 5.6 | 4.998 | 11.437 | |
| 44.6% | 193 | 8.44 | 15.1 | 5.0 | 5.008 | 12.246 | |
| 36.2% | 174 | 4.44 | 11.7 | 6.1 | 0 | 0 | |
| 50.6% | 172 | 6.10 | 14.9 | 5.8 | 7.524 | 12.396 | |
| 46.2% | 169 | 7.34 | 15.6 | 5.4 | 5.141 | 10.412 | |
| 40.2% | 169 | 7.79 | 15.1 | 5.5 | 4.417 | 11.000 | |
| 52.5% | 160 | 6.59 | 13.7 | 5.3 | 4.662 | 13.914 | |
| 53.9% | 152 | 4.51 | 11.9 | 6.0 | 4.950 | 11.780 | |
| 56.2% | 146 | 7.28 | 13.5 | 4.8 | 5.692 | 12.758 | |
| 52.8% | 144 | 7.46 | 14.6 | 5.4 | 4.727 | 10.033 | |
| 43.4% | 143 | 8.85 | 15.2 | 4.8 | 4.716 | 11.077 | |
| 51.1% | 139 | 7.74 | 16.2 | 5.3 | 5.768 | 11.780 | |
| 53.4% | 133 | 10.34 | 17.8 | 4.6 | 4.868 | 10.902 | |
| 35.6% | 132 | 6.27 | 13.1 | 5.3 | 5.721 | 10.985 | |
| 48.9% | 131 | 7.18 | 14.3 | 5.2 | 4.294 | 9.624 | |
| 39.4% | 127 | 6.09 | 13.8 | 5.7 | 6.944 | 13.162 | |
| 41.9% | 117 | 5.89 | 13.4 | 5.8 | 4.056 | 10.224 | |
| 51.3% | 115 | 10.47 | 17.7 | 4.5 | 5.613 | 10.503 | |
| 45.4% | 108 | 7.35 | 14.9 | 5.4 | 5.612 | 12.925 | |
| 44.3% | 106 | 6.33 | 14.7 | 5.6 | 6.752 | 14.215 | |
| 43.0% | 100 | 8.23 | 16.3 | 5.2 | 5.583 | 11.160 | |
| 39.4% | 99 | 5.80 | 13.3 | 5.7 | 5.097 | 10.779 | |
| 38.8% | 98 | 8.88 | 15.8 | 5.0 | 3.896 | 9.735 | |
| 52.1% | 94 | 7.18 | 14.7 | 5.3 | 3.956 | 10.106 | |
| 44.9% | 89 | 8.77 | 15.7 | 4.9 | 4.645 | 12.030 | |
| 38.6% | 88 | 6.15 | 13.3 | 5.3 | 4.293 | 12.442 | |
| 48.3% | 87 | 5.04 | 12.4 | 5.6 | 0 | 0 | |
| 41.7% | 84 | 7.45 | 14.6 | 5.0 | 5.523 | 13.060 | |
| 50.6% | 79 | 8.48 | 16.2 | 4.8 | 4.993 | 10.680 | |
| 50.7% | 75 | 5.77 | 13.7 | 5.9 | 5.009 | 11.333 | |
| 42.6% | 68 | 4.48 | 12.0 | 6.0 | 0 | 0 | |
| 55.9% | 68 | 8.75 | 16.0 | 5.0 | 4.424 | 11.124 | |
| 56.1% | 66 | 7.58 | 14.4 | 4.8 | 5.443 | 11.876 | |
| 60.7% | 56 | 5.97 | 14.1 | 5.5 | 4.673 | 10.330 | |
| 55.9% | 34 | 8.13 | 14.6 | 4.5 | 4.755 | 10.316 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Luna Snow vs Mantis SSS
Marvel Rivals'da Luna Snow'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?
Luna Snow, Doctor Strange, Moon Knight, Devil Dinosaur'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %60.7 kazanma oranıyla Black Widow'ya karşı.
Marvel Rivals'da Luna Snow'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?
Luna Snow, Cloak & Dagger, Invisible Woman, Hela'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %35.6 kazanma oranıyla Mantis.
Luna Snow ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?
Strategist olarak, Luna Snow 53 eşleşmeden 20'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.
Luna Snow farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?
Strategist olarak, Luna Snow'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.