- Kazanma Oranı
- 52.3%
- Seçilme Oranı
- 2.5%
- Ort. KDA
- 3.76
Moon Knight vs mantis
- Rol
- Duelist
- Maçlar
- 10.346
- Sezon
- Mevcut
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Moon Knight vs Mantis eşleşmesi yakın rekabet halinde, Moon Knight 205 oyunda %49.3 kazanma oranıyla öne geçiyor. Moon Knight, 23.8 ortalama öldürme için Mantis'i avlıyor, ancak korunursa Mantis 9.271 iyileştirme çıktısıyla savaşları çevirebilir. Bu eşit eşleşmede, Moon Knight oyuncuları Mantis'a karşı maksimum etki için takım koordinasyonuna ve yetenek zamanlamasına odaklanmalı.
Moon Knight Eşleşme Analizi
Moon Knight için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.
Moon Knight vs Mantis eşleşmesini kim kazanır?
Moon Knight vs Mantis Eşleşme Analizi
Moon Knight vs Mantis eşleşmesi, 205 analiz edilen maçtan gelen verilere göre son derece yakın. Mantis, Moon Knight'ın %49.3'sine kıyasla %50.7 kazanma oranıyla ince bir avantaj tutuyor, bu yalnızca %1.5 fark temsil ediyor. Mantis hafif bir istatistiksel üstünlüğe sahip olsa da, her iki kahraman da geçerli seçimler ve sonuç genellikle uygulamaya bağlı. Mantis, Moon Knight'in patlamasından kurtulmak ve takım arkadaşlarının aşırı uzamayı cezalandırmasını sağlamak için araçlara sahip. Mantis, 8.62 ile KDA istatistiklerine tamamen hükmedici, Moon Knight'a karşı devasa +4.71 avantaj. Bu, Mantis'ın öldürme katılımında sürekli daha iyi performans gösterirken üstün hayatta kalma oranlarını koruduğunu gösteriyor. En büyük fark iyileştirme sayılarında görünüyor, Mantis maç başına 9.139 daha fazla iyileştirme sağlıyor. Bu sürdürme avantajı genellikle hangi takımın uzun süreli angajmanları kazandığını belirliyor. Moon Knight vs Mantis eşleşmesi etkili bir şekilde eşit. Kahraman seçimine güvenmek yerine rakibinizi mekanik olarak geçmeye, iyi konumlandırma sürdürmeye ve takımınızla çalışmaya odaklanın. Bir Düellocu olarak, Moon Knight'nun Mantis'a karşı başarısı genellikle zamanlamaya bağlı. Temel bekleme sürelerini bekleyin, fırsatları belirleyin ve verimsiz takas yapmak yerine kararlı bir şekilde taahhüt edin.
Moon Knight vs Mantis Savaş İstatistikleri
Mantis, Moon Knight'a karşı net savaş avantajı tutuyor, 4 istatistiksel kategoriden 3 tanesini kazanıyor (KDA, Ölüm ve Asist). Bu, doğrudan çatışmalarda anlamlı bir performans farkı olduğunu gösteriyor.
Moon Knight vs Mantis Etki Karşılaştırması
Bir Düellocu olarak, Moon Knight beklendiği gibi maç başına ortalama 10.831 hasar ile önde. Bu hasar çıktısı, eleme tehdit etmelerine ve Mantis'ı sürekli baskı altında tutmalarına izin veriyor.
Bir Stratejist olarak, Mantis maç başına ortalama 9.271 iyileştirme katkıda bulunuyor, takımını Moon Knight'ın baskısı boyunca sürdürüyor ve uzun süreli takım dövüşlerini mümkün kılıyor.
Duelist vs Strategist Rol Eşleşmesi
Moon Knight, şaşırtıcı bir şekilde %49.3 kazanma oranıyla Mantis'a karşı zorlanıyor. Bu Stratejist, patlamanızdan kurtulmak için araçlara sahip - ister öz savunma, ister iyileştirme veya müttefik koruması yoluyla. Tam taahhüt vermeden önce savunma yeteneklerini yemleyin.
Moon Knight etrafında en iyi takımı kur
Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.
- Tam 6v6 tahtası
- Takım birleşimleri ve sinerjiler
- Rakip takıma karşı eşleşmeler

Marvel Rivals'da Moon Knight için tam eşleşme verileri (mevcut sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürme | Ölüm | Hasar | İyileştirme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44.2% | 548 | 4.22 | 24.3 | 5.9 | 8.460 | 54 | |
| 56.3% | 535 | 4.56 | 25.7 | 5.8 | 8.450 | 45 | |
| 53.2% | 532 | 4.41 | 25.1 | 5.9 | 8.592 | 67 | |
| 47.7% | 512 | 4.22 | 23.9 | 5.9 | 9.242 | 119 | |
| 45.1% | 435 | 4.37 | 24.8 | 6.0 | 8.737 | 50 | |
| 56.4% | 420 | 5.55 | 29.3 | 5.6 | 10.511 | 31 | |
| 46.4% | 420 | 3.89 | 24.2 | 6.5 | 10.519 | 212 | |
| 44.0% | 418 | 4.39 | 24.9 | 5.9 | 9.176 | 59 | |
| 52.5% | 415 | 4.14 | 24.8 | 6.2 | 8.902 | 95 | |
| 51.3% | 413 | 4.50 | 25.2 | 5.8 | 9.136 | 38 | |
| 44.4% | 394 | 4.03 | 24.4 | 6.3 | 9.173 | 74 | |
| 50.8% | 362 | 3.83 | 23.7 | 6.4 | 11.359 | 297 | |
| 53.3% | 345 | 4.39 | 25.3 | 6.0 | 9.164 | 96 | |
| 42.8% | 341 | 4.51 | 25.1 | 5.8 | 8.818 | 79 | |
| 47.3% | 336 | 4.27 | 25.0 | 6.1 | 10.421 | 173 | |
| 43.7% | 302 | 4.05 | 23.8 | 6.1 | 9.536 | 76 | |
| 58.5% | 296 | 4.70 | 25.8 | 5.7 | 9.240 | 63 | |
| 44.0% | 291 | 3.95 | 24.2 | 6.4 | 9.685 | 79 | |
| 51.6% | 283 | 4.83 | 26.8 | 5.7 | 10.044 | 28 | |
| 58.6% | 275 | 3.92 | 24.8 | 6.7 | 10.952 | 358 | |
| 49.8% | 263 | 4.25 | 25.0 | 6.2 | 10.019 | 150 | |
| 45.8% | 236 | 4.10 | 24.8 | 6.5 | 11.304 | 392 | |
| 55.0% | 229 | 4.98 | 26.2 | 5.4 | 9.097 | 33 | |
| 52.6% | 228 | 4.37 | 25.2 | 5.9 | 8.665 | 46 | |
| 58.8% | 228 | 5.44 | 27.4 | 5.2 | 9.427 | 26 | |
| 52.4% | 227 | 4.91 | 26.4 | 5.5 | 8.809 | 19 | |
| 60.4% | 222 | 4.11 | 23.5 | 5.9 | 8.511 | 87 | |
| 52.6% | 209 | 4.63 | 25.7 | 5.7 | 10.222 | 26 | |
| 49.3% | 205 | 3.91 | 23.8 | 6.3 | 10.831 | 132 | |
| 59.3% | 204 | 4.97 | 26.8 | 5.6 | 10.677 | 184 | |
| 51.5% | 200 | 3.63 | 23.5 | 6.8 | 11.806 | 348 | |
| 55.8% | 165 | 4.11 | 25.0 | 6.4 | 10.174 | 225 | |
| 51.5% | 163 | 4.15 | 24.1 | 6.1 | 8.686 | 29 | |
| 54.7% | 161 | 4.15 | 24.0 | 5.9 | 8.920 | 61 | |
| 42.0% | 157 | 4.24 | 25.4 | 6.2 | 8.561 | 45 | |
| 48.3% | 151 | 4.41 | 26.0 | 6.1 | 9.624 | 35 | |
| 54.7% | 148 | 4.03 | 24.4 | 6.2 | 9.864 | 243 | |
| 47.2% | 142 | 4.45 | 25.5 | 6.1 | 10.041 | 91 | |
| 52.8% | 142 | 4.43 | 24.1 | 5.6 | 9.068 | 142 | |
| 55.5% | 128 | 4.86 | 26.8 | 5.7 | 9.705 | 37 | |
| 41.3% | 126 | 4.15 | 22.1 | 5.5 | 9.408 | 41 | |
| 44.3% | 122 | 4.17 | 24.0 | 6.0 | 9.688 | 254 | |
| 53.4% | 116 | 4.01 | 23.6 | 6.0 | 8.278 | 156 | |
| 55.6% | 115 | 4.58 | 24.8 | 5.6 | 11.535 | 6 | |
| 48.7% | 113 | 2.87 | 17.9 | 6.8 | 0 | 0 | |
| 54.9% | 111 | 4.89 | 26.9 | 5.7 | 10.638 | 5 | |
| 49.4% | 89 | 2.78 | 17.7 | 6.9 | 0 | 0 | |
| 45.6% | 79 | 3.70 | 21.8 | 6.1 | 10.781 | 28 | |
| 58.9% | 73 | 4.32 | 25.2 | 6.3 | 9.007 | 18 | |
| 50.8% | 59 | 3.17 | 18.8 | 6.5 | 0 | 0 | |
| 60.8% | 51 | 4.73 | 25.4 | 5.5 | 11.516 | 2 | |
| 57.8% | 45 | 3.72 | 23.0 | 6.5 | 11.212 | 0 | |
| 41.7% | 24 | 2.60 | 17.0 | 6.9 | 0 | 0 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Moon Knight vs mantis SSS
Marvel Rivals'da Moon Knight'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?
Moon Knight, Elsa Bloodstone, hela, Devil Dinosaur'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %60.8 kazanma oranıyla hawkeye'ya karşı.
Marvel Rivals'da Moon Knight'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?
Moon Knight, iron man, jeff the land shark, squirrel girl'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %40.5 kazanma oranıyla moon knight.
Moon Knight ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?
Duelist olarak, Moon Knight 54 eşleşmeden 31'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.
Moon Knight farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?
Duelist olarak, Moon Knight'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.