- Kazanma Oranı
- 50.2%
- Seçilme Oranı
- 2.2%
- Ort. KDA
- 4.36
Namor vs Scarlet Witch
- Rol
- Duelist
- Maçlar
- 9.063
- Sezon
- Season 10.5
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Namor, 124 karşılaşmada yalnızca %43.5 kazanma oranı elde ederek Scarlet Witch'a karşı zorlu bir eşleşmeyle karşı karşıya. Bu Düellocu ayna eşleşmesi mekanik beceri ve konumlandırmayı ödüllendiriyor—Scarlet Witch tipik olarak 20.8 öldürme alırken Namor ortalama 18.9. Scarlet Witch'a karşı, Namor oyuncuları temkinli oynamalı, takım desteği beklemeli ve izole 1v1 durumlarından kaçınmalı.
Namor Eşleşme Analizi
Namor için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.
Namor vs Scarlet Witch eşleşmesini kim kazanır?
Namor vs Scarlet Witch Eşleşme Analizi
Namor vs Scarlet Witch eşleşmesi, 124 maç örneğine göre kesinlikle tek taraflı. Scarlet Witch, Namor yalnızca %43.5 ile yönetirken %56.5 kazanma oranıyla hükmedici, bu komuta edici %12.9 avantaj. Bu, Marvel Rivals'daki daha dengesiz kahraman eşleşmelerinden birini temsil ediyor ve oyuncular bu senaryoyla karşılaştığında takım kompozisyonunu güçlü bir şekilde düşünmeli. Namor ve Scarlet Witch arasındaki bu Duelist ayna eşleşmesi olarak, bu mekanik beceriye ve yetenek kullanım zamanlamasına bağlı. Scarlet Witch bu kafa kafaya karşılaşmalarda biraz daha etkili olduğunu kanıtladı. KDA performansı Namor (3.78) ve Scarlet Witch (3.64) arasında neredeyse aynı, bu her iki kahramanın da bu eşleşmede takım dövüşlerine benzer şekilde katkıda bulunduğunu gösteriyor. En büyük fark elemelerde, Scarlet Witch maç başına ortalama 1.9 daha fazla öldürme yapıyor. Bu doğrudan ultimate şarj oranını ve kartopu potansiyelini etkiliyor. Bu, Namor için Scarlet Witch'a karşı zor bir eşleşme. Yalnızca %43.5 kazanma oranı ile 1v1 çatışmalardan kaçınmayı, takım arkadaşlarının yakınında oynamayı ve doğrudan dövüşler almak yerine takımınızı etkinleştirmeye odaklanmayı düşünün. Bir Düellocu olarak, Namor'nun Scarlet Witch'a karşı başarısı genellikle zamanlamaya bağlı. Temel bekleme sürelerini bekleyin, fırsatları belirleyin ve verimsiz takas yapmak yerine kararlı bir şekilde taahhüt edin.
Namor vs Scarlet Witch Savaş İstatistikleri
Namor, Scarlet Witch'a karşı net savaş avantajı tutuyor, 4 istatistiksel kategoriden 3 tanesini kazanıyor (KDA, Ölüm ve Asist). Bu, doğrudan çatışmalarda anlamlı bir performans farkı olduğunu gösteriyor.
Namor vs Scarlet Witch Etki Karşılaştırması
Her iki Düellocu da etkileyici hasar sayıları gösteriyor - Namor ortalama 14.994 yaparken Scarlet Witch ortalama 15.299. Bunun gibi yakın hasar aynalarında, isabet ve hedef seçimi farklılaştırıcılar haline geliyor.
Namor, Scarlet Witch'dan maç başına 0 daha fazla iyileştirme sağlıyor. Bu sürdürme avantajı, takımlarının uzun süreli dövüşleri kazanmasına ve hedeflerde varlık sürdürmesine yardımcı oluyor.
Duelist vs Duelist Rol Eşleşmesi
Bu Duelist ayna eşleşmesinde, Scarlet Witch %56.5 kazanma oranı avantajı gösterdi. Ayna eşleşmeler kahraman ustalığının en saf testidir - başarı yetenek zamanlamasına, konumlandırmaya ve kahramanınızın belirli güçlerini anlamaya bağlıdır. Ayna maç performansınızı geliştirmek için Scarlet Witch'ın yaygın kalıplarını inceleyin.
Namor etrafında en iyi takımı kur
Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.
- Tam 6v6 tahtası
- Takım birleşimleri ve sinerjiler
- Rakip takıma karşı eşleşmeler

Marvel Rivals'da Namor için tam eşleşme verileri (Season 10.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürme | Ölüm | Hasar | İyileştirme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.9% | 218 | 3.71 | 21.3 | 6.8 | 18.393 | 393 | |
| 45.3% | 212 | 3.50 | 18.9 | 6.5 | 0 | 0 | |
| 54.9% | 173 | 3.69 | 22.6 | 7.1 | 19.030 | 466 | |
| 43.8% | 162 | 3.19 | 17.7 | 6.4 | 18.383 | 80 | |
| 45.2% | 157 | 3.75 | 18.2 | 5.7 | 14.619 | 612 | |
| 42.5% | 153 | 3.13 | 17.9 | 6.7 | 17.572 | 6 | |
| 50.7% | 146 | 3.55 | 20.7 | 6.8 | 22.909 | 31 | |
| 42.8% | 145 | 3.32 | 18.4 | 6.7 | 0 | 0 | |
| 39.6% | 144 | 3.64 | 19.6 | 6.3 | 17.607 | 117 | |
| 49.3% | 142 | 3.41 | 19.2 | 6.7 | 17.960 | 76 | |
| 44.7% | 132 | 3.74 | 19.8 | 6.2 | 19.002 | 189 | |
| 43.5% | 124 | 3.78 | 18.9 | 6.2 | 14.994 | 0 | |
| 48.4% | 122 | 3.63 | 18.6 | 6.2 | 0 | 0 | |
| 56.7% | 120 | 3.83 | 18.6 | 5.9 | 15.526 | 53 | |
| 53.5% | 114 | 3.79 | 18.6 | 5.9 | 20.188 | 14 | |
| 56.4% | 94 | 4.48 | 19.5 | 5.1 | 0 | 0 | |
| 48.9% | 94 | 3.03 | 18.8 | 7.0 | 21.549 | 1 | |
| 37.5% | 88 | 4.06 | 20.2 | 5.9 | 0 | 0 | |
| 47.6% | 82 | 3.93 | 20.8 | 6.3 | 19.999 | 1.436 | |
| 55.0% | 80 | 3.66 | 17.8 | 5.8 | 13.282 | 182 | |
| 44.9% | 78 | 3.50 | 19.4 | 6.5 | 18.999 | 209 | |
| 48.0% | 75 | 4.01 | 20.4 | 6.0 | 22.698 | 4 | |
| 45.6% | 68 | 3.17 | 16.6 | 6.1 | 17.236 | 220 | |
| 37.5% | 64 | 3.27 | 17.3 | 6.6 | 15.681 | 0 | |
| 57.1% | 63 | 3.79 | 19.4 | 6.1 | 18.084 | 1.808 | |
| 45.2% | 62 | 3.50 | 20.5 | 6.7 | 31.244 | 4 | |
| 55.0% | 60 | 3.74 | 18.9 | 5.8 | 32.909 | 0 | |
| 37.3% | 59 | 2.82 | 14.9 | 6.2 | 17.014 | 0 | |
| 52.6% | 57 | 4.52 | 18.6 | 5.2 | 15.488 | 0 | |
| 50.0% | 56 | 3.60 | 19.8 | 6.4 | 13.780 | 1.132 | |
| 43.4% | 53 | 3.53 | 19.4 | 6.8 | 0 | 0 | |
| 41.5% | 53 | 3.46 | 16.6 | 5.9 | 19.953 | 0 | |
| 39.6% | 53 | 3.60 | 19.2 | 6.1 | 28.017 | 0 | |
| 24.5% | 53 | 2.81 | 16.5 | 6.9 | 19.834 | 16 | |
| 48.1% | 52 | 3.84 | 20.3 | 6.0 | 0 | 0 | |
| 33.3% | 48 | 3.04 | 15.9 | 6.4 | 0 | 0 | |
| 43.5% | 46 | 3.62 | 18.2 | 5.8 | 21.148 | 95 | |
| 46.7% | 45 | 3.27 | 16.9 | 6.1 | 16.958 | 81 | |
| 40.9% | 44 | 2.46 | 12.8 | 5.9 | 18.719 | 196 | |
| 51.2% | 43 | 3.77 | 19.3 | 5.8 | 18.149 | 128 | |
| 48.8% | 41 | 3.34 | 17.9 | 6.4 | 19.310 | 45 | |
| 47.4% | 38 | 3.01 | 15.7 | 6.0 | 10.710 | 0 | |
| 40.5% | 37 | 3.42 | 15.7 | 5.9 | 13.391 | 73 | |
| 41.7% | 36 | 3.15 | 19.0 | 6.8 | 21.328 | 24 | |
| 45.7% | 35 | 3.89 | 17.1 | 5.3 | 15.611 | 0 | |
| 53.1% | 32 | 3.58 | 21.1 | 6.5 | 0 | 0 | |
| 50.0% | 32 | 3.59 | 19.8 | 6.6 | 18.747 | 80 | |
| 35.5% | 31 | 3.26 | 15.0 | 5.7 | 16.318 | 291 | |
| 40.0% | 30 | 3.11 | 16.3 | 6.2 | 16.217 | 0 | |
| 60.7% | 28 | 4.60 | 17.6 | 4.6 | 16.114 | 0 | |
| 33.3% | 27 | 3.75 | 16.4 | 5.7 | 0 | 0 | |
| 50.0% | 26 | 3.58 | 17.5 | 5.7 | 19.107 | 251 | |
| 36.0% | 25 | 2.99 | 16.0 | 6.4 | 0 | 0 | |
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Namor vs Scarlet Witch SSS
Marvel Rivals'da Namor'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?
Namor, Cloak & Dagger, Doctor Strange, Rocket Raccoon'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %60.7 kazanma oranıyla Hawkeye'ya karşı.
Marvel Rivals'da Namor'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?
Namor, Jubilee, Invisible Woman, Luna Snow'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %24.5 kazanma oranıyla Thor.
Namor ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?
Duelist olarak, Namor 53 eşleşmeden 16'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.
Namor farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?
Duelist olarak, Namor'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.