- Kazanma Oranı
- 52.1%
- Seçilme Oranı
- 2.6%
- Ort. KDA
- 3.71
Phoenix vs Moon Knight
- Rol
- Duelist
- Maçlar
- 10.649
- Sezon
- Season 10.5
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Phoenix vs Moon Knight eşleşmesi yakın rekabet halinde, Phoenix 415 oyunda %47.5 kazanma oranıyla öne geçiyor. Bu Düellocu ayna eşleşmesi mekanik beceri ve konumlandırmayı ödüllendiriyor—Moon Knight tipik olarak 24.8 öldürme alırken Phoenix ortalama 19.6. Bu eşit eşleşmede, Phoenix oyuncuları Moon Knight'a karşı maksimum etki için takım koordinasyonuna ve yetenek zamanlamasına odaklanmalı.
Phoenix Eşleşme Analizi
Phoenix için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.
Phoenix vs Moon Knight eşleşmesini kim kazanır?
Phoenix vs Moon Knight Eşleşme Analizi
Phoenix vs Moon Knight eşleşmesinde, 415 maçlık veriden anlamlı bir avantaj ortaya çıkıyor. Moon Knight, Phoenix'ın %47.5'sine karşı çatışmaların %52.5'ini kazanıyor, bu %5.1 fark beceriden bağımsız fark edilir bir avantaj olduğunu gösteriyor. Oyuncular taslak veya angajman yaparken bu eşleşme farkını göz önünde bulundurmalı. Phoenix ve Moon Knight arasındaki bu Duelist ayna eşleşmesi olarak, bu mekanik beceriye ve yetenek kullanım zamanlamasına bağlı. Moon Knight bu kafa kafaya karşılaşmalarda biraz daha etkili olduğunu kanıtladı. Moon Knight, bu eşleşmede Phoenix'ın 3.63'sına karşı önemli ölçüde daha güçlü 4.14 KDA gösteriyor. Bu fark, Moon Knight'ın ya daha fazla eleme aldığını, ya daha az öldüğünü ya da her ikisini birden yaptığını düşündürüyor. Bu, Phoenix için Moon Knight'a karşı zor bir eşleşme. Yalnızca %47.5 kazanma oranı ile 1v1 çatışmalardan kaçınmayı, takım arkadaşlarının yakınında oynamayı ve doğrudan dövüşler almak yerine takımınızı etkinleştirmeye odaklanmayı düşünün. Bir Düellocu olarak, Phoenix'nun Moon Knight'a karşı başarısı genellikle zamanlamaya bağlı. Temel bekleme sürelerini bekleyin, fırsatları belirleyin ve verimsiz takas yapmak yerine kararlı bir şekilde taahhüt edin.
Phoenix vs Moon Knight Savaş İstatistikleri
Phoenix, savaş istatistiklerinde Moon Knight'ı geçiyor, ama sadece 2 kategoride (Ölüm ve Asist). Bu yakın marj, bireysel beceri ve konumlandırmanın genellikle dövüş sonuçlarını belirlediği anlamına geliyor.
Phoenix vs Moon Knight Etki Karşılaştırması
Bu Düellocu kapışmasında, Moon Knight hasar çıktısında Phoenix'ı 2.770 ile önemli ölçüde geçiyor. Bu önemli fark genellikle dövüş sonuçlarını belirler, çünkü daha yüksek hasar daha hızlı elemeler ve daha fazla ultimate şarjı anlamına gelir.
Phoenix, Moon Knight'dan maç başına 239 daha fazla iyileştirme sağlıyor. Bu sürdürme avantajı, takımlarının uzun süreli dövüşleri kazanmasına ve hedeflerde varlık sürdürmesine yardımcı oluyor.
Duelist vs Duelist Rol Eşleşmesi
Bu Duelist ayna eşleşmesinde, Moon Knight %52.5 kazanma oranı avantajı gösterdi. Ayna eşleşmeler kahraman ustalığının en saf testidir - başarı yetenek zamanlamasına, konumlandırmaya ve kahramanınızın belirli güçlerini anlamaya bağlıdır. Ayna maç performansınızı geliştirmek için Moon Knight'ın yaygın kalıplarını inceleyin.
Phoenix etrafında en iyi takımı kur
Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.
- Tam 6v6 tahtası
- Takım birleşimleri ve sinerjiler
- Rakip takıma karşı eşleşmeler

Marvel Rivals'da Phoenix için tam eşleşme verileri (Season 10.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürme | Ölüm | Hasar | İyileştirme |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 47.5% | 415 | 3.63 | 19.6 | 6.1 | 6.132 | 334 | |
| 53.3% | 409 | 3.52 | 18.6 | 6.1 | 5.883 | 409 | |
| 41.1% | 370 | 3.23 | 18.6 | 6.5 | 5.325 | 278 | |
| 50.7% | 347 | 4.19 | 21.6 | 5.9 | 6.733 | 300 | |
| 48.8% | 338 | 3.73 | 19.3 | 5.9 | 6.091 | 344 | |
| 44.8% | 324 | 3.45 | 18.6 | 6.2 | 6.499 | 436 | |
| 38.0% | 297 | 3.34 | 19.1 | 6.5 | 10.022 | 896 | |
| 52.6% | 287 | 3.24 | 18.5 | 6.4 | 5.759 | 285 | |
| 46.2% | 279 | 3.56 | 19.2 | 6.1 | 5.886 | 271 | |
| 43.6% | 264 | 3.61 | 19.4 | 6.0 | 6.516 | 338 | |
| 43.6% | 259 | 3.21 | 18.4 | 6.7 | 6.886 | 535 | |
| 48.8% | 254 | 3.56 | 20.1 | 6.6 | 9.971 | 1.031 | |
| 51.0% | 239 | 3.69 | 19.4 | 6.1 | 6.524 | 541 | |
| 49.5% | 224 | 3.51 | 20.7 | 6.8 | 11.505 | 754 | |
| 47.4% | 213 | 3.56 | 19.4 | 6.3 | 6.625 | 330 | |
| 51.4% | 212 | 3.99 | 19.8 | 5.7 | 6.184 | 269 | |
| 45.9% | 209 | 3.94 | 20.5 | 5.9 | 7.214 | 433 | |
| 38.2% | 207 | 3.47 | 19.0 | 6.1 | 5.815 | 286 | |
| 53.4% | 206 | 3.82 | 20.3 | 6.0 | 7.003 | 341 | |
| 55.4% | 193 | 3.68 | 18.9 | 6.0 | 7.537 | 499 | |
| 39.6% | 192 | 3.57 | 19.1 | 6.2 | 7.329 | 737 | |
| 52.9% | 187 | 3.98 | 20.4 | 5.9 | 6.206 | 330 | |
| 44.3% | 174 | 3.78 | 19.8 | 6.1 | 7.915 | 533 | |
| 42.1% | 171 | 3.26 | 18.3 | 6.4 | 5.330 | 264 | |
| 51.5% | 161 | 3.41 | 18.6 | 6.3 | 7.468 | 421 | |
| 51.6% | 157 | 3.44 | 18.8 | 6.4 | 13.743 | 1.561 | |
| 39.9% | 153 | 3.58 | 21.0 | 6.7 | 10.451 | 634 | |
| 43.4% | 152 | 3.78 | 19.2 | 5.8 | 5.943 | 349 | |
| 43.8% | 144 | 3.11 | 17.4 | 6.4 | 5.060 | 260 | |
| 64.7% | 136 | 3.92 | 20.4 | 6.1 | 10.071 | 831 | |
| 44.9% | 136 | 3.57 | 18.8 | 6.0 | 9.586 | 671 | |
| 55.6% | 133 | 4.55 | 21.1 | 5.3 | 5.509 | 277 | |
| 46.9% | 130 | 3.50 | 19.1 | 6.2 | 6.510 | 426 | |
| 55.5% | 128 | 3.35 | 17.8 | 6.2 | 6.450 | 331 | |
| 47.2% | 127 | 3.34 | 19.0 | 6.4 | 6.161 | 301 | |
| 55.9% | 118 | 4.18 | 20.0 | 5.5 | 6.491 | 332 | |
| 43.0% | 114 | 3.47 | 18.6 | 6.2 | 6.552 | 350 | |
| 50.9% | 112 | 3.27 | 18.1 | 6.5 | 7.101 | 804 | |
| 55.0% | 109 | 4.03 | 19.5 | 5.4 | 5.694 | 291 | |
| 48.1% | 106 | 3.53 | 19.7 | 6.4 | 8.585 | 962 | |
| 51.5% | 99 | 4.01 | 19.0 | 5.3 | 6.281 | 441 | |
| 41.8% | 91 | 3.22 | 17.5 | 6.3 | 5.736 | 281 | |
| 50.0% | 88 | 3.36 | 19.2 | 6.7 | 10.430 | 931 | |
| 54.1% | 85 | 3.29 | 19.1 | 6.6 | 6.694 | 541 | |
| 57.5% | 80 | 3.78 | 19.4 | 5.9 | 6.743 | 479 | |
| 50.6% | 79 | 3.01 | 16.0 | 6.4 | 7.735 | 1.436 | |
| 47.4% | 76 | 3.30 | 16.9 | 6.6 | 0 | 0 | |
| 57.3% | 75 | 3.66 | 19.1 | 6.0 | 8.101 | 556 | |
| 39.6% | 53 | 2.94 | 15.5 | 6.5 | 0 | 0 | |
| 47.6% | 42 | 3.42 | 20.2 | 6.7 | 9.006 | 475 | |
| 46.2% | 39 | 3.12 | 15.7 | 6.0 | 0 | 0 | |
| 71.8% | 39 | 4.11 | 19.6 | 5.7 | 6.465 | 345 | |
| 28.6% | 28 | 2.86 | 13.6 | 5.8 | 0 | 0 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Phoenix vs Moon Knight SSS
Marvel Rivals'da Phoenix'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?
Phoenix, Elsa Bloodstone, Devil Dinosaur, Scarlet Witch'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %71.8 kazanma oranıyla Black Widow'ya karşı.
Marvel Rivals'da Phoenix'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?
Phoenix, Moon Knight, Iron Man, Hela'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %28.6 kazanma oranıyla Gorr The God Butcher.
Phoenix ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?
Duelist olarak, Phoenix 53 eşleşmeden 23'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.
Phoenix farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?
Duelist olarak, Phoenix'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.