Scarlet Witch - Marvel Rivals Duelist
Kazanma Oranı
49.8%
Seçilme Oranı
1.2%
Ort. KDA
4.31

Scarlet Witch vs Storm

Scarlet Witch Tier F
Rol
Duelist
Maçlar
4.759
Sezon
Season 10.5

Storm, Marvel Rivals'da Scarlet Witch'i sert karşılıyor—Scarlet Witch bu zorlu eşleşmede 249 oyunun yalnızca %40.2'ini kazanıyor. Bu Düellocu ayna eşleşmesi mekanik beceri ve konumlandırmayı ödüllendiriyor—Storm tipik olarak 22.9 öldürme alırken Scarlet Witch ortalama 23.6. Storm'a karşı, Scarlet Witch oyuncuları temkinli oynamalı, takım desteği beklemeli ve izole 1v1 durumlarından kaçınmalı.

Scarlet Witch Eşleşme Analizi

Scarlet Witch için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.

Rakiple karşılaştır
Scarlet Witch - bu eşleşmede 40.2% kazanma oranı
Scarlet Witch
40.2% KO
VS
Storm vs Scarlet Witch eşleşmesi - 59.8% kazanma oranı
Storm
59.8% KO

Scarlet Witch vs Storm eşleşmesini kim kazanır?

Storm, Scarlet Witch vs Storm eşleşmesini kazanır
Kazanan
Storm
Maçlar: 249
40.2%
Kazanma Oranı
59.8%
4.12
KDA
9.93
23.6
Öldürme
22.9
6.4
Ölüm
6.6
2.9
Asist
43.1
4.999
Hasar
6.033
21
İyileştirme
37

Scarlet Witch vs Storm Eşleşme Analizi

Scarlet Witch vs Storm eşleşmesi, 249 maç örneğine göre kesinlikle tek taraflı. Storm, Scarlet Witch yalnızca %40.2 ile yönetirken %59.8 kazanma oranıyla hükmedici, bu komuta edici %19.7 avantaj. Bu, Marvel Rivals'daki daha dengesiz kahraman eşleşmelerinden birini temsil ediyor ve oyuncular bu senaryoyla karşılaştığında takım kompozisyonunu güçlü bir şekilde düşünmeli. Scarlet Witch ve Storm arasındaki bu Duelist ayna eşleşmesi olarak, bu mekanik beceriye ve yetenek kullanım zamanlamasına bağlı. Storm bu kafa kafaya karşılaşmalarda biraz daha etkili olduğunu kanıtladı. Storm, 9.93 ile KDA istatistiklerine tamamen hükmedici, Scarlet Witch'a karşı devasa +5.81 avantaj. Bu, Storm'ın öldürme katılımında sürekli daha iyi performans gösterirken üstün hayatta kalma oranlarını koruduğunu gösteriyor. Bu, Scarlet Witch için Storm'a karşı zor bir eşleşme. Yalnızca %40.2 kazanma oranı ile 1v1 çatışmalardan kaçınmayı, takım arkadaşlarının yakınında oynamayı ve doğrudan dövüşler almak yerine takımınızı etkinleştirmeye odaklanmayı düşünün. Bir Düellocu olarak, Scarlet Witch'nun Storm'a karşı başarısı genellikle zamanlamaya bağlı. Temel bekleme sürelerini bekleyin, fırsatları belirleyin ve verimsiz takas yapmak yerine kararlı bir şekilde taahhüt edin.

Scarlet Witch vs Storm Savaş İstatistikleri

Scarlet Witch, Storm'a karşı savaş istatistiklerinde önde

Scarlet Witch, savaş istatistiklerinde Storm'ı geçiyor, ama sadece 2 kategoride (Öldürme ve Ölüm). Bu yakın marj, bireysel beceri ve konumlandırmanın genellikle dövüş sonuçlarını belirlediği anlamına geliyor.

KDA
4.12Scarlet Witch
9.93Storm
Storm, KDA verimliliğinde Scarlet Witch'ı tamamen geçiyor, +5.81 avantajına kıyasla 9.93 gösteriyor. Bu baskın performans, Storm'ın sürekli takasları kazandığını ve takım dövüşlerinden sağ çıktığını gösteriyor.
Öldürme
23.6Scarlet Witch
22.9Storm
Scarlet Witch, Storm (22.9)'dan biraz daha fazla eleme ortalaması yapıyor (23.6), ultimate şarj ve momentumda marjinal avantajlar sağlayan +0.7 fark.
Ölüm
6.4Scarlet Witch
6.6Storm
Hem Scarlet Witch (6.4 ölüm) hem de Storm (6.6 ölüm) bu eşleşmede benzer hayatta kalma oranları gösteriyor, dengeli dayanıklılık ve konumlandırma olduğunu işaret ediyor.
Asist
2.9Scarlet Witch
43.1Storm
Storm, 43.1 asist ile takım katkısına hakim, Scarlet Witch'dan +40.2 daha fazla. Bu büyük asist farkı, Storm'ın sürekli başarılı takım dövüşlerine katıldığını ve bunları etkinleştirdiğini gösteriyor.

Scarlet Witch vs Storm Etki Karşılaştırması

⚔️
Ort. Hasar
Storm
6.033
+1.034 avantaj
Scarlet WitchScarlet Witch4.999
StormStorm6.033
💚
Ort. İyileştirme
Storm
37
+16 avantaj
Scarlet WitchScarlet Witch21
StormStorm37

Bu Düellocu kapışmasında, Storm hasar çıktısında Scarlet Witch'ı 1.034 ile önemli ölçüde geçiyor. Bu önemli fark genellikle dövüş sonuçlarını belirler, çünkü daha yüksek hasar daha hızlı elemeler ve daha fazla ultimate şarjı anlamına gelir.

Storm, Scarlet Witch'dan maç başına 16 daha fazla iyileştirme sağlıyor. Bu sürdürme avantajı, takımlarının uzun süreli dövüşleri kazanmasına ve hedeflerde varlık sürdürmesine yardımcı oluyor.

Duelist vs Duelist Rol Eşleşmesi

Scarlet Witch
Scarlet WitchDuelist
vs
Storm
StormDuelist

Bu Duelist ayna eşleşmesinde, Storm %59.8 kazanma oranı avantajı gösterdi. Ayna eşleşmeler kahraman ustalığının en saf testidir - başarı yetenek zamanlamasına, konumlandırmaya ve kahramanınızın belirli güçlerini anlamaya bağlıdır. Ayna maç performansınızı geliştirmek için Storm'ın yaygın kalıplarını inceleyin.

MetaBot Desktop

Scarlet Witch etrafında en iyi takımı kur

Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.

  • Tam 6v6 tahtası
  • Takım birleşimleri ve sinerjiler
  • Rakip takıma karşı eşleşmeler
MetaBot Desktop'ta Takım Komp Laboratuvarı

Marvel Rivals'da Scarlet Witch için tam eşleşme verileri (Season 10.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.

Scarlet Witch eşleşmeleri (Patch Season 10.5)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürme
Ölüm
Hasar
İyileştirme
52.8%4304.6124.36.05.43419
48.7%4134.6924.46.05.21015
53.0%4044.8925.05.85.08620
49.4%3874.7425.16.15.0996
45.9%3794.3623.86.24.97921
48.7%3475.2227.56.05.88812
47.2%3374.4324.16.25.11818
53.3%3284.6424.56.16.35058
49.7%3044.6723.85.85.75627
44.5%2924.2322.56.15.35019
47.2%2904.6524.46.15.27513
47.4%2875.0025.65.85.3396
44.6%2874.2823.56.24.94221
47.0%2534.6624.26.05.64715
47.2%2504.7923.75.65.53013
40.2%2494.1223.66.44.99921
52.6%2474.4323.56.26.35267
49.8%2414.7225.16.05.36314
41.3%2374.1423.36.56.25573
46.8%2314.2122.86.35.54418
47.9%2114.2622.96.15.40012
44.1%2044.5324.46.25.42919
52.5%2024.3522.66.14.93919
53.7%1903.7019.36.100
52.7%1844.9224.65.65.16126
52.5%1834.4323.26.15.524103
52.1%1654.7724.05.86.05770
48.2%1644.8925.66.15.3309
44.6%1595.0925.75.75.2708
54.7%1505.0625.95.75.5379
55.0%1494.5322.35.75.57245
50.3%1494.2522.16.26.2924
43.5%1384.3322.25.95.32613
42.6%1364.6225.36.15.48914
39.9%1334.0722.26.35.7417
47.7%1283.4518.16.06.7893
47.5%1224.2823.56.35.18820
48.8%1214.5823.15.85.16511
50.4%1214.0522.06.35.50610
55.5%1194.1219.85.700
54.7%1175.0724.25.45.68926
54.0%1115.0825.15.65.80920
55.0%1094.7823.45.75.18231
50.0%1024.7825.56.15.29025
48.0%1024.3223.56.25.56839
52.7%934.9424.45.75.606102
44.1%934.9423.95.75.45623
56.0%845.0023.65.55.73668
58.0%814.2718.95.200
56.8%745.5225.35.15.9661
44.1%684.0020.56.200
42.5%473.4719.96.85.12519
50.0%444.8223.55.65.08320
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Scarlet Witch vs Storm SSS

Marvel Rivals'da Scarlet Witch'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?

Scarlet Witch, Jeff The Land Shark, Hela, Cloak & Dagger'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %58.0 kazanma oranıyla Cyclops'ya karşı.

Marvel Rivals'da Scarlet Witch'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?

Scarlet Witch, Moon Knight, Elsa Bloodstone, Iron Man'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %39.9 kazanma oranıyla Mantis.

Scarlet Witch ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?

Duelist olarak, Scarlet Witch 53 eşleşmeden 23'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.

Scarlet Witch farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?

Duelist olarak, Scarlet Witch'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.