The Thing - Marvel Rivals Vanguard
Kazanma Oranı
49.3%
Seçilme Oranı
1.3%
Ort. KDA
3.57

The Thing vs Cloak & Dagger

The Thing Tier F
Rol
Vanguard
Maçlar
5.325
Sezon
Season 10.5

The Thing, 166 maç analizine dayalı olarak karşılaşmaların %53.0'ini kazanarak Cloak & Dagger'a karşı avantaj sağlıyor. The Thing arka hatta Cloak & Dagger'e baskı yapıyor, ancak Cloak & Dagger'in 33.316 iyileştirmesi müttefikleri daha uzun süre savaştırıyor. Cloak & Dagger'a karşı The Thing oynarken, avantajınızı erken zorlayın ve üstün hasar çıktısı'ınızdan faydalanın.

The Thing Eşleşme Analizi

The Thing için detaylı eşleşme istatistiklerini görmek için açılır menüden bir rakip seçin. Her kafa kafaya eşleşmeyi anlamak için kazanma oranlarını, KDA'yı, verilen hasarı ve daha fazlasını karşılaştırın.

Rakiple karşılaştır
The Thing - bu eşleşmede 53.0% kazanma oranı
The Thing
53.0% KO
VS
Cloak & Dagger vs The Thing eşleşmesi - 47.0% kazanma oranı
Cloak & Dagger
47.0% KO

The Thing vs Cloak & Dagger eşleşmesini kim kazanır?

The Thing, The Thing vs Cloak & Dagger eşleşmesini kazanır
Kazanan
The Thing
Maçlar: 166
53.0%
Kazanma Oranı
47.0%
3.66
KDA
6.56
19.8
Öldürme
14.0
7.2
Ölüm
6.0
6.6
Asist
25.6
24.037
Hasar
10.869
170
İyileştirme
33.316

The Thing vs Cloak & Dagger Eşleşme Analizi

The Thing vs Cloak & Dagger eşleşmesi, 166 maç örneğine göre kesinlikle tek taraflı. The Thing, Cloak & Dagger yalnızca %47.0 ile yönetirken %53.0 kazanma oranıyla hükmedici, bu komuta edici %6.0 avantaj. Bu, Marvel Rivals'daki daha dengesiz kahraman eşleşmelerinden birini temsil ediyor ve oyuncular bu senaryoyla karşılaştığında takım kompozisyonunu güçlü bir şekilde düşünmeli. The Thing, dalış baskısıyla Cloak & Dagger'i tehdit edebilir, iyileştirme çıktısını bozabilir ve arka hatta kaos yaratabilir. Cloak & Dagger, 6.56 ile KDA istatistiklerine tamamen hükmedici, The Thing'a karşı devasa +2.90 avantaj. Bu, Cloak & Dagger'ın öldürme katılımında sürekli daha iyi performans gösterirken üstün hayatta kalma oranlarını koruduğunu gösteriyor. En büyük fark iyileştirme sayılarında görünüyor, Cloak & Dagger maç başına 33.146 daha fazla iyileştirme sağlıyor. Bu sürdürme avantajı genellikle hangi takımın uzun süreli angajmanları kazandığını belirliyor. The Thing olarak Cloak & Dagger ile karşılaşırken, olumlu bir eşleşmeniz var. Güvenle oynayın ama aşırı uzamaktan kaçının. İstatistiksel üstünlüğünüzden yararlanırken yetenekli rakiplerin sizi yine de alt edebileceğine saygı gösterin. Bir Öncü olarak, The Thing'nun Cloak & Dagger'a karşı performansı takımınızın angajmanları takip etmesine bağlı. Dalışlarınızı koordine edin ve taahhüt vermeden önce arka hat desteğini sağlayın.

The Thing vs Cloak & Dagger Savaş İstatistikleri

Cloak & Dagger, The Thing'a karşı savaş istatistiklerinde önde

Cloak & Dagger, The Thing'a karşı net savaş avantajı tutuyor, 4 istatistiksel kategoriden 3 tanesini kazanıyor (KDA, Ölüm ve Asist). Bu, doğrudan çatışmalarda anlamlı bir performans farkı olduğunu gösteriyor.

KDA
3.66The Thing
6.56Cloak & Dagger
Cloak & Dagger, KDA verimliliğinde The Thing'ı tamamen geçiyor, +2.90 avantajına kıyasla 6.56 gösteriyor. Bu baskın performans, Cloak & Dagger'ın sürekli takasları kazandığını ve takım dövüşlerinden sağ çıktığını gösteriyor.
Öldürme
19.8The Thing
14.0Cloak & Dagger
The Thing, 19.8 ortalama eleme ile öldürme sütununa hakim, Cloak & Dagger'a karşı devasa +5.7 avantaj. Bu öldürme farkı, ultimate ekonomisi aracılığıyla önemli kartopu potansiyeli yaratıyor.
Ölüm
7.2The Thing
6.0Cloak & Dagger
Cloak & Dagger, The Thing'ın 7.2'ine kıyasla 6.0 ölümle önemli ölçüde daha iyi hayatta kalabilirlik gösteriyor, takım varlığını ve ultimate şarjını koruyan -1.2 avantaj.
Asist
6.6The Thing
25.6Cloak & Dagger
Cloak & Dagger, 25.6 asist ile takım katkısına hakim, The Thing'dan +19.0 daha fazla. Bu büyük asist farkı, Cloak & Dagger'ın sürekli başarılı takım dövüşlerine katıldığını ve bunları etkinleştirdiğini gösteriyor.

The Thing vs Cloak & Dagger Etki Karşılaştırması

⚔️
Ort. Hasar
The Thing
24.037
+13.168 avantaj
The ThingThe Thing24.037
Cloak & DaggerCloak & Dagger10.869
💚
Ort. İyileştirme
Cloak & Dagger
33.316
+33.146 avantaj
The ThingThe Thing170
Cloak & DaggerCloak & Dagger33.316

Öncü olmasına rağmen, The Thing maç başına ortalama 24.037 ile etkileyici hasar veriyor. Bu beklenmedik hasar çıktısı, The Thing'ı Cloak & Dagger'ın görmezden gelemeyeceği bir tehdit yapıyor.

Bir Stratejist olarak, Cloak & Dagger maç başına ortalama 33.316 iyileştirme katkıda bulunuyor, takımını The Thing'ın baskısı boyunca sürdürüyor ve uzun süreli takım dövüşlerini mümkün kılıyor.

Vanguard vs Strategist Rol Eşleşmesi

The Thing
The ThingVanguard
vs
Cloak & Dagger
Cloak & DaggerStrategist

The Thing, %53.0 kazanma oranıyla Cloak & Dagger'ı etkili bir şekilde baskılıyor. Dalış potansiyeliniz arka hattı tehdit ediyor ve dayanıklılığınız baskıyı absorbe ediyor. Angaje olduğunuzda çökmeleri için takımınızla koordine olun.

MetaBot Desktop

The Thing etrafında en iyi takımı kur

Takım Komp Laboratuvarı iki takımı tek tahtaya koyar: aktif takım birleşimleri, ikili sinerjiler, rol dengesi ve her kahramanın rakip kadroya karşı eşleşme avantajı, hepsi gerçek maçlardan.

  • Tam 6v6 tahtası
  • Takım birleşimleri ve sinerjiler
  • Rakip takıma karşı eşleşmeler
MetaBot Desktop'ta Takım Komp Laboratuvarı

Marvel Rivals'da The Thing için tam eşleşme verileri (Season 10.5 sezonu). Kazanma oranına göre sıralanmış tüm kahraman eşleşmelerine göz atın, role göre filtreleyin veya belirli rakipleri arayın.

The Thing eşleşmeleri (Patch Season 10.5)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürme
Ölüm
Hasar
İyileştirme
53.0%1663.6619.87.224.037170
64.6%1473.7120.47.621.551511
50.4%1393.1216.87.200
51.9%1333.4818.56.922.05786
53.4%1163.6119.27.220.351405
62.6%1073.7118.36.621.1430
47.1%1043.2817.67.200
56.4%943.2717.87.323.4491.689
47.3%933.4117.56.825.713459
50.6%833.7116.46.120.056356
47.5%803.3416.36.517.040807
55.7%793.2817.37.300
44.9%783.6917.86.524.162207
43.2%742.9016.57.521.0411.518
52.9%702.9615.47.000
49.3%693.3616.26.622.69073
50.0%643.3316.46.726.137407
47.6%632.6914.87.217.5951.110
54.0%633.4518.97.423.3350
55.6%633.0115.37.120.438361
55.4%563.3615.56.318.722906
44.0%503.1516.97.39.9190
57.1%492.5114.57.711.0770
52.2%463.3019.98.000
53.5%433.1619.08.121.797795
67.5%404.1218.46.118.8370
52.6%383.0414.76.220.8887
55.3%383.5016.16.219.6380
47.4%383.2517.47.523.424899
57.1%353.8114.25.015.357403
59.4%324.6323.16.620.597768
45.2%313.0814.46.319.7500
55.2%293.5817.06.725.121352
44.8%292.7813.16.227.0840
71.4%283.9418.16.120.440221
60.7%283.6817.66.420.8012.669
33.3%272.7315.67.300
51.8%272.4113.27.100
40.7%272.3515.88.524.8380
63.0%273.6819.07.220.969366
65.4%263.0617.07.700
64.0%254.0417.96.000
66.7%244.4118.05.721.213311
43.5%232.8913.76.617.1620
59.1%223.1316.57.23.5190
63.6%223.1214.86.220.95917
33.3%213.0616.56.820.5943.541
47.6%212.1710.06.812.3270
60.0%203.8424.68.325.1842.669
57.9%192.7612.66.517.8530
42.1%193.3619.98.100
64.7%175.0914.93.900
53.3%153.0112.95.68.7900
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

The Thing vs Cloak & Dagger SSS

Marvel Rivals'da The Thing'in en iyi eşleşmeleri nelerdir?

The Thing, Cloak & Dagger, Doctor Strange, Jubilee'a karşı en iyi performansı gösteriyor. En güçlü eşleşme %71.4 kazanma oranıyla Star-Lord'ya karşı.

Marvel Rivals'da The Thing'in en kötü eşleşmeleri nelerdir?

The Thing, The Hood, Emma Frost, Spider-Man'a karşı zorlanıyor. En zorlu karşı seçim sadece %33.3 kazanma oranıyla Black Cat.

The Thing ile daha fazla eşleşmeyi nasıl kazanırım?

Vanguard olarak, The Thing 53 eşleşmeden 36'ini kazanıyor (>%50 kazanma oranı). Olumlu eşleşmeleri hedeflemeye odaklanın ve zorlu rakiplerle başa çıkmak için takımınızla çalışın.

The Thing farklı rollere karşı nasıl performans gösteriyor?

Vanguard olarak, The Thing'in eşleşme performansı rakip role göre değişir. Düellocular, Öncüler ve Stratejistlere karşı kazanma oranlarını karşılaştırmak için yukarıdaki tablodaki rol filtrelerini kullanın.