
- Četnost výběru
- 28.2%
- Průměrné ADR
- 78.5
- Prům. kol
- 21.9
Mirage Active Duty
- Úroveň dovedností
- Všechny ranky
- Velikost vzorku
- 89 313
- Aktualizováno
- říjen 2026
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
Mapa Mirage má v Counter-Strike 2 pick rate 28.2 %, průměrné ADR 78.5, 21.9 kol za zápas a průměrný podíl headshotů 49.7 %, vše ze skutečných zápasů.
Hodnocení popularity mapy Mirage
V rotaci Active Duty v Counter-Strike 2 je Mirage jednou z nejhranějších map, s pick ratem 28.2 %, což jí vynáší 1st. místo z 7 sledovaných map. Čísla vycházejí z 89,313 skutečných zápasů FACEIT a měří, jak často hráči do mapy Mirage skutečně vstupují do fronty. Jde o ukazatel popularity, ne o skóre vyváženosti nebo win ratu.
Podrobné statistiky mapy Mirage
Pick rate a popularita mapy Mirage
Mapa Mirage je podle pick ratu 1st z 7 sledovaných map a vybírá se v 28.2 % zápasů, což je výrazně nad 14.3 %, které bys čekal u rovnoměrně rozděleného poolu. Na Mirage narazíš téměř v každé session, takže čas strávený učením jejích úhlů a základních postupů se vyplácí pořád.
Bojový profil mapy Mirage vs. meta
Souboje na mapě Mirage mají průměrné poškození 78.5 za kolo (na úrovni průměru poolu 78.6), podíl headshotů 49.7 % (blízko průměru 49.7 %) a průměrné K/D 1.07. Dlouhé výhledy dávají AWP víc prostoru, takže čekej víc sniperských soubojů než na typické mapě. Týmy v průměru udělí 75 poškození utilitou za zápas, což značí mapu, kde čisté mířidlo obvykle rozhoduje víc než utility.
- Mirage
- Průměrná mapa
Taktický profil mapy Mirage
Mapa Mirage odměňuje víc než jen mířidlo. Clutcheři tu zvládnou 37.8 % svých 1v1 a 20.5 % svých 1v2 (zhruba na průměru poolu). Flashky jsou mimořádně účinné, s úspěšností 50.8 % a 7.4 oslepenými nepřáteli za zápas, takže tu vynikají pop-flashe a podpůrné utility. Hráči navíc v průměru získají 3.9 kol s multikillem a 2.2 úvodních zabití za zápas.
- Úvodní zabití / zápas2.2
- Multikilly / zápas3.9
- Oslepení nepřátelé / zápas7.4
Dynamika kol na mapě Mirage: vyváženost stran CT a T
Mirage je v zápasech nahraných uživateli MetaBot Desktop téměř vyvážená: Counter-Terrorists vyhrávají 52.2 % kol základní hrací doby a 95% interval spolehlivosti (49.8–54.5 %) zahrnuje 50 %, takže žádná strana nemá měřitelnou výhodu. Tým, který vyhraje pistolové kolo, získá i další dvě kola v 42.6 % případů, což odpovídá průměru 41.9 % sledovaných map. Vedení v poločase se mění ve výhru v 84.7 % případů a 4.6 % zápasů jde do prodloužení.
Chybová úsečka: 95% interval spolehlivosti pro úspěšnost CT v kolech (49.8–54.5 %), z 1 742 kol základní hrací doby. Přerušovaná čára označuje 50 %.
Pistolová kola, poločas a prodloužení
- Pistolová kola vyhraná CT48.3%Podíl pistolových kol (1. a 13. kolo) vyhraných obráncin = 174 pistolových kol
- Konverze pistolky42.6%Vítězové pistolového kola, kteří vyhráli i další dvě kolan = 169 pistolových kol · průměr všech map 41.9 %
- Vedení v poločase → výhra84.7%Týmy vedoucí v poločase, které zápas nakonec vyhrályn = 72 zápasů s vedením v poločase
- Podíl prodloužení4.6%Zápasy nerozhodné 12–12 po základní hrací době4 z 87 zápasů
- Podíl obratů4.9%Zápasy vyhrané po ztrátě 5 a více kol4 z 82 rozhodnutých zápasů
- Průměrná délka zápasu32 minV průměru 20.3 kol na zápasn = 87 zápasů
Mirage v Premier vs. Kompetitivní
| Metrika | Premier | Kompetitivní |
|---|---|---|
| Úspěšnost CT v kolech | 54.0% | 49.1% |
| Konverze pistolky | 39.0% | 48.4% |
| Vedení v poločase → výhra | 81.8% | 89.3% |
| Podíl prodloužení | 7.3% | 0.0% |
| Kola základní hrací doby | 1 098 | 644 |
| Zápasy | 55 | 32 |
Vychází z 1 742 kol základní hrací doby v 87 zápasech nahraných uživateli MetaBot Desktop (aktualizováno říjen 2026). Kola prodloužení se do rozdělení CT/T nezapočítávají; míry na úrovni zápasů používají všechny nahrané zápasy. Statistiky se zobrazí, až mapa dosáhne našeho minimálního vzorku.
Získej výhodu pro vítězství
Overlaye v reálném čase, automatické sledování zápasů a exkluzivní nástroje — vše, co potřebuješ k posunu výš, zdarma na tvém PC.
- Overlaye ve hře
- Automatické sledování zápasů
- Nástroje exkluzivně pro desktop
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Časté dotazy ke statistikám Mirage v CS2
Jak populární je Mirage v CS2?
Mapa Mirage má v analyzovaných zápasech FACEIT pick rate 28.2 %.
Jaké je průměrné ADR na mapě Mirage?
Na mapě Mirage hráči v průměru dosahují 78.5 ADR a K/D 1.07.
Jak dlouhá jsou kola na mapě Mirage?
Na mapě Mirage se v průměru odehraje 21.9 kol za zápas.
Je Mirage mapa pro pušky, nebo pro AWP?
Mirage se přiklání k AWP: má více zabití ze sniperek než průměrná mapa, takže čekej souboje na dálku a boj o výhledy.
Je Mirage v CS2 CT, nebo T mapa?
Mirage je vyvážená: Counter-Terrorists vyhrávají 52.2 % kol základní hrací doby a Terrorists 47.8 %, přičemž 95% interval spolehlivosti (49.8–54.5 %) zahrnuje 50 %. Vychází to z 1,742 kol základní hrací doby z 87 zápasů nahraných uživateli MetaBot Desktop; kola prodloužení se nezapočítávají.
Jak důležité je pistolové kolo na mapě Mirage?
Na mapě Mirage tým, který vyhraje pistolové kolo, vyhraje i další dvě kola v 42.6 % případů, což odpovídá průměru 41.9 % sledovaných map. Counter-Terrorists tu vyhrávají 48.3 % pistolových kol, měřeno na 174 pistolových kolech.
Jaká je úspěšnost clutchů na mapě Mirage?
Na mapě Mirage hráči vyhrají 37.8 % clutchů 1v1 a 20.5 % clutchů 1v2 podle skutečných zápasů FACEIT.
Jak účinné jsou flashbangy na mapě Mirage?
Na mapě Mirage vede 50.8 % flashek k zabití a hráči v průměru oslepí 7.4 nepřátel za zápas, což je nad průměrem poolu, takže zde jsou exekuce postavené na flashkách obzvlášť silné.