Nuke
Četnost výběru
7.2%
Průměrné ADR
78.2
Prům. kol
21.9

Nuke Active Duty

Úroveň dovedností
Všechny ranky
Velikost vzorku
22 941
Aktualizováno
říjen 2026
Metodika
Metodika dat

Mapa Nuke má v Counter-Strike 2 pick rate 7.2 %, průměrné ADR 78.2, 21.9 kol za zápas a průměrný podíl headshotů 51.0 %, vše ze skutečných zápasů.

Nuke tier S

Hodnocení popularity mapy Nuke

6. místo z 7 map•Pick rate 7.2 %

V rotaci Active Duty v Counter-Strike 2 je Nuke jednou z nejhranějších map, s pick ratem 7.2 %, což jí vynáší 6th. místo z 7 sledovaných map. Čísla vycházejí z 22,941 skutečných zápasů FACEIT a měří, jak často hráči do mapy Nuke skutečně vstupují do fronty. Jde o ukazatel popularity, ne o skóre vyváženosti nebo win ratu.

Podrobné statistiky mapy Nuke

Četnost výběru7.2%
Průměrné ADR78.2
Průměrné HS %51.0%
Průměrné K/D1.06
Killy/kolo0.72
Poškození utility66
Prům. kol21.9
Velikost vzorku22 941

Pick rate a popularita mapy Nuke

Mapa Nuke je podle pick ratu 6th z 7 sledovaných map a vybírá se v 7.2 % zápasů, což je pod základní hodnotou 14.3 % při rovnoměrném rozdělení. Na Nuke narazíš téměř v každé session, takže čas strávený učením jejích úhlů a základních postupů se vyplácí pořád.

Bojový profil mapy Nuke vs. meta

Souboje na mapě Nuke mají průměrné poškození 78.2 za kolo (na úrovni průměru poolu 78.6), podíl headshotů 51.0 % (blízko průměru 49.7 %) a průměrné K/D 1.06. Bojové vzdálenosti jsou smíšené a odměňují flexibilní výbavu před jediným stylem hry. Týmy v průměru udělí 66 poškození utilitou za zápas, což značí mapu, kde čisté mířidlo obvykle rozhoduje víc než utility.

  • Nuke
  • Průměrná mapa

Taktický profil mapy Nuke

Mapa Nuke odměňuje víc než jen mířidlo. Clutcheři tu zvládnou 37.9 % svých 1v1 a 21.2 % svých 1v2 (zhruba na průměru poolu). Flashky jsou zhruba průměrné, s úspěšností 47.8 % a 4.0 oslepenými nepřáteli za zápas. Hráči navíc v průměru získají 3.9 kol s multikillem a 2.2 úvodních zabití za zápas.

  • Úvodní zabití / zápas2.2
  • Multikilly / zápas3.9
  • Oslepení nepřátelé / zápas4.0

Dynamika kol na mapě Nuke: vyváženost stran CT a T

Nuke je v zápasech nahraných uživateli MetaBot Desktop téměř vyvážená: Counter-Terrorists vyhrávají 46.9 % kol základní hrací doby a 95% interval spolehlivosti (43.3–50.5 %) zahrnuje 50 %, takže žádná strana nemá měřitelnou výhodu. Tým, který vyhraje pistolové kolo, získá i další dvě kola v 48.6 % případů, což je nad průměrem 41.9 % sledovaných map. Vedení v poločase se mění ve výhru v 86.7 % případů a 0.0 % zápasů jde do prodloužení.

CT46.9%53.1%T

Chybová úsečka: 95% interval spolehlivosti pro úspěšnost CT v kolech (43.3–50.5 %), z 742 kol základní hrací doby. Přerušovaná čára označuje 50 %.

Pistolová kola, poločas a prodloužení

  • Pistolová kola vyhraná CT37.8%Podíl pistolových kol (1. a 13. kolo) vyhraných obráncin = 74 pistolových kol
  • Konverze pistolky48.6%Vítězové pistolového kola, kteří vyhráli i další dvě kolan = 72 pistolových kol · průměr všech map 41.9 %
  • Vedení v poločase → výhra86.7%Týmy vedoucí v poločase, které zápas nakonec vyhrályn = 30 zápasů s vedením v poločase
  • Podíl prodloužení0.0%Zápasy nerozhodné 12–12 po základní hrací době0 z 37 zápasů
  • Podíl obratů5.7%Zápasy vyhrané po ztrátě 5 a více kol2 z 35 rozhodnutých zápasů
  • Průměrná délka zápasu31 minV průměru 20.1 kol na zápasn = 37 zápasů

Vychází z 742 kol základní hrací doby v 37 zápasech nahraných uživateli MetaBot Desktop (aktualizováno říjen 2026). Kola prodloužení se do rozdělení CT/T nezapočítávají; míry na úrovni zápasů používají všechny nahrané zápasy. Statistiky se zobrazí, až mapa dosáhne našeho minimálního vzorku.

MetaBot Desktop

Získej výhodu pro vítězství

Overlaye v reálném čase, automatické sledování zápasů a exkluzivní nástroje — vše, co potřebuješ k posunu výš, zdarma na tvém PC.

  • Overlaye ve hře
  • Automatické sledování zápasů
  • Nástroje exkluzivně pro desktop
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Časté dotazy ke statistikám Nuke v CS2

Jak populární je Nuke v CS2?

Mapa Nuke má v analyzovaných zápasech FACEIT pick rate 7.2 %.

Jaké je průměrné ADR na mapě Nuke?

Na mapě Nuke hráči v průměru dosahují 78.2 ADR a K/D 1.06.

Jak dlouhá jsou kola na mapě Nuke?

Na mapě Nuke se v průměru odehraje 21.9 kol za zápas.

Je Nuke mapa pro pušky, nebo pro AWP?

Nuke je vyvážená mapa se zdravou směsicí soubojů s puškami, pistolemi a AWP.

Je Nuke v CS2 CT, nebo T mapa?

Nuke je vyvážená: Counter-Terrorists vyhrávají 46.9 % kol základní hrací doby a Terrorists 53.1 %, přičemž 95% interval spolehlivosti (43.3–50.5 %) zahrnuje 50 %. Vychází to z 742 kol základní hrací doby z 37 zápasů nahraných uživateli MetaBot Desktop; kola prodloužení se nezapočítávají.

Jak důležité je pistolové kolo na mapě Nuke?

Na mapě Nuke tým, který vyhraje pistolové kolo, vyhraje i další dvě kola v 48.6 % případů, což je nad průměrem 41.9 % sledovaných map. Counter-Terrorists tu vyhrávají 37.8 % pistolových kol, měřeno na 74 pistolových kolech.

Jaká je úspěšnost clutchů na mapě Nuke?

Na mapě Nuke hráči vyhrají 37.9 % clutchů 1v1 a 21.2 % clutchů 1v2 podle skutečných zápasů FACEIT.

Jak účinné jsou flashbangy na mapě Nuke?

Na mapě Nuke vede 47.8 % flashek k zabití a hráči v průměru oslepí 4.0 nepřátel za zápas, což je zhruba průměr poolu map.