
- Winrate
- 45.8%
- Pick rate
- 1.3%
- Ban rate
- 0.6%
Kalista Build a staty pro ARAM
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 1 687
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 14. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
ARAM statistiky postavy Kalista v patchi 26.20 ukazují winrate 62.2 % a je na #9. místě v režimu ARAM. Objev nejlepší spoluhráče, countery a ARAM buildy postavy Kalista a ovládni Howling Abyss.
Výkon Kalista v ARAM
Kalista tier SBojové statistiky
Statistiky poškození
Statistiky užitečnosti
📊Profil stylu hry Kalista v ARAM Mayhem
Podívej se, jak si Kalista stojí oproti všem ostatním šampionům v ARAM. Vyšší percentily znamenají lepší výsledky v dané kategorii.
Kalista je elitní dealer poškození a v poškození předčí 90 % šampionů v ARAM.
Kalista se nejlépe hraje z bezpečné vzdálenosti a vyhýbá se přímým střetům.
Kalista nabízí trochu léčení nebo výdrže, které týmu pomáhají přežít delší souboje.
Kalista má dobré schopnosti přežít a slušnou účast na zabitích.
Analýza stylu hry
Podle dat o výkonu z 98 zápasů ARAM hraje Kalista nejlépe jako: damage carry. Díky elitním statistikám ve své hlavní roli má Kalista při správné hře velký dopad.
Pro optimalizaci buildu Kalista v ARAM v patchi 16.20 upřednostňuj předměty s nejvyšším winrate. Nejúspěšnější build používá jako základní předměty Výběrčí, Čepel Padlého krále, Runaanin hurikán a dosahuje winrate 100.0%. Berserker's Greaves jsou pro tento build doporučená obuv. Nejlepší buildy (3) mají průměrný winrate 83.3%. Build průběžně upravuj podle nepřátelského týmu, jak se hra vyvíjí.
Zvládni Kalista na Howling Abyss
ARAM Companion ukazuje winrate každého šampiona na Howling Abyss, čísla boje, poškození a goldů, jak si stojí proti celému rosteru a buildy, spoluhráče a matchupy, které vyhrávají.
- Winrate a tier v ARAM
- Percentily napříč rosterem
- Buildy, spoluhráči a matchupy

Šampioni, kteří mají s Kalista v ARAM nejlepší synergii. Hra s těmito spoluhráči zvyšuje tvůj winrate.
Šampion | Winrate | Rozdíl WR |
|---|---|---|
| 100.0% | +37.8% | |
| 83.3% | +21.1% | |
| 83.3% | +21.1% | |
| 80.0% | +17.8% | |
| 80.0% | +17.8% |
Šampioni, kteří counterují Kalista v ARAM. Při hře proti nim na Howling Abyss buď opatrný.
Šampioni, proti kterým si Kalista v ARAM vede nejlépe. Vybírej tyto matchupy pro vyšší winrate.
Šampion | Winrate proti | Rozdíl WR |
|---|---|---|
| 100.0% | +37.8% | |
| 87.5% | +25.3% | |
| 85.7% | +23.5% | |
| 85.7% | +23.5% | |
| 85.7% | +23.5% |
Je Kalista v ARAM dobrý?
Kalista je v současnosti šampion tieru S v ARAM (patch 16.20), což z něj dělá: jeden z nejsilnějších picků.62.2% winrate Pořadí: #9 mezi všemi šampiony,Kalista má nadprůměrné výsledky v režimu ARAM.
Analýza výkonu Kalista v ARAM
V ARAM má Kalista v průměru 13.7/9.8/19.2 KDA v 98 analyzovaných zápasů. Tento styl hry (poke a dealer poškození) exceluje ve způsobování poškození a patří do horních 10.469999999999999 % dealerů poškození v ARAM. Kalista si udržuje vynikající přežití a v KDA patří do horních 35.47 %.
S pickrate 0.6% Kalista se používá specializovaněji. Nadprůměrné výsledky odmění hráče, kteří ovládnou schopnosti Kalista.
Nejlepší šampioni pro hru po boku Kalista
Složení týmu v ARAM hraje roli. Kalista si výjimečně dobře vede po boku: Mordekaiser, čímž dosahuje celkem 100.0% winrate když jsou ve stejném týmu.
Mezi další silné spojence patří: Veigar (83.3% winrate) Karthus (83.3% winrate).. Hledej tyto synergie, když váš tým losuje šampiony.
Countery na Kalista v ARAM
Buď opatrný při střetu s: Ziggs, kteří counterují Kalista s 0.0% winrate proti nim. Potíže dělají i Lux and Xerath.
Při střetu s těmito hrozbami uprav postavení i itemizaci.
Optimální postup buildu Kalista v ARAM
Build s nejvyšším winrate pro Kalista obsahuje: Výběrčí, Čepel Padlého krále, Runaanin hurikán jako základní předměty.100.0% winrate. Pro mobilitu se doporučují Berserker's Greaves.
Protože ARAM je režim s jednou linií a stálými týmovými souboji, upřednostňuj předměty, které ti okamžitě zvýší bojovou efektivitu.
Tipy pro hru za Kalista v ARAM
Stůj na maximální vzdálenost, abys mohl bezpečně dávat poškození. Postav se za přední linii a hlídej si zálohy z boku.
V ARAM sestavuj předměty na poškození brzy pro maximální dopad. Rychle kup Výběrčí pro svůj první velký skok ve síle.
Hledej příležitosti k pokeování mezi vlnami. Zdravotní relikvie používej rozumně a zaútoč, když mají nepřátelé málo životů.
Závěrečný verdikt: Vyplatí se hrát za Kalista v ARAM?
Kalista je v ARAM výjimečný s winrate 62.2%. Vřele doporučujeme pro lezení v žebříčku!
Data vycházejí z patche 16.20. Pravidelně se vracej, výkon Kalista se může s aktualizacemi balancu změnit. Analýza vychází z 98 zápasů.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
ARAM FAQ o Kalista - patch 16.20
Je Kalista dobrý v ARAM?
Kalista má v ARAM v patchi 16.20 jen Analyzované zápasy: 98, což zatím nestačí k zařazení vůči ostatním šampionům. Pozorovaný winrate je 62.2% — ber to jako první dojem, ne jako verdikt.
Jaký je nejlepší build pro Kalista v ARAM?
Build s nejvyšším winrate v ARAM pro Kalista používá jako základní předměty Výběrčí, Čepel Padlého krále, Runaanin hurikán s winrate 100.0%. Doporučená obuv: Berserker's Greaves. ARAM je jeden nepřetržitý souboj, takže předměty s okamžitou hodnotou v boji mají přednost před těmi, které se rozvíjejí později.
Kteří šampioni se hodí k Kalista v ARAM?
Nejlepší spoluhráč pro Kalista v ARAM je Mordekaiser s winrate 100.0%, když jsou ve stejném týmu. Mezi další silné spojence patří Veigar, Karthus. Hledej tyto šampiony ve svém týmu, abys zvýšil své šance.
Kdo kontruje Kalista v ARAM?
Ziggs je největší counter proti Kalista v ARAM a vyhrává 0.0% her proti němu. Mezi další obtížné matchupy patří Lux, Xerath. Když tyto šampiony uvidíš, uprav své postavení i build.
Jaký je winrate Kalista v ARAM?
Kalista má v ARAM v patchi 16.20 winrate 62.2%, v pořadí všech šampionů je na místě #9. Pickrate je 0.6% z Analyzované zápasy: 98.
Jaký tier má Kalista v ARAM?
Kalista nemá v ARAM v patchi 16.20 dost zápasů na přidělení tieru. Pozorovaný winrate je 62.2% z Analyzované zápasy: 98, což je příliš málo her na srovnání s ostatními šampiony.
Runy a poškození šampiona Kalista v ARAM
Nejběžnější stránka run šampiona Kalista v ARAM začíná runou Smrtící tempo: 57% her, winrate 60,7% z 56 her.
- Poškození za minutu
- 1 785
- Zlato za minutu
- 780
- Léčení za minutu
- 329
- KDA
- 3,34
Vzorky z ARAM jsou mnohem menší než z ranked; stránky run s méně než 30 hrami se nezobrazují.