
- Winrate
- 49.1%
- Pick rate
- 4.4%
- Ban rate
- 2.9%
Pantheon vs Locke
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 5 726
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 15. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
Pantheon vs Locke je rozhodující matchup v LoL patchi 26.20. Locke vyhrává s winratem 53.9 % (+7.7 %) nad Pantheon na základě 26 her. Locke vyhrává early fázi na lajně, zatímco Pantheon lépe škáluje do late game. Níže najdeš nejlepší build postavy Pantheon, runy, statistiky lajny a strategie pro matchup Pantheon vs Locke.
Rozbor matchupu: Pantheon
V rozbalovací nabídce vyber soupeře a podívej se, jak si Pantheon proti němu vede. Uvidíš winrate z přímých soubojů, statistiky laningu, nejlepší build a runy pro tento matchup a rozbor early a late game, to vše na základě reálných dat z ranked.


Kdo vyhrává Pantheon vs Locke?
Pantheon vyhrává 45.8 % těchto her. S tímto počtem her je skutečný winrate nejspíš mezi 27.9 % a 64.9 % (95% rozmezí).
- Očekávaný
- 51.3% Z celkových winratů obou šampionů na roli Mid
- Efekt matchupu
- −5.4 b. Skutečnost minus očekávání
- Vzorek
- Počet her: 24 Lajna: Mid
- vs patch 26.19
- — Nedostatek her na obou patchích
Lajna: Mid · Ranked Solo/Duo a Flex · Server Severní Amerika · Všechny ranky · Patch 26.20 · 10. 10. – 11. 10.
Hlavní poznatky
- Současná data mírně nahrávají Locke, ale vzorek je příliš omezený na silný závěr: Pantheon vyhrává 45.8 % z 24 her (95% rozmezí 27.9–64.9 %).
- Celkové winraty obou šampionů na roli Mid předpovídají pro Pantheon 51.3 %; výsledek je v rámci odchylky, takže tento matchup převážně odráží obecnou sílu obou šampionů.
- Hráči Pantheon berou Zásilka sušenek proti Locke mnohem méně často: 22.8% jejich ostatních her na roli Mid, tady pod 2 %.
Jak to počítáme
Hry: rankedové Solo/Duo a Flex na serveru Severní Amerika z uvedeného patche. Remaky (hry kratší než 5 minut) jsou vyloučeny.
Hra se počítá, jen když Pantheon a Locke hráli stejnou pozici v opačných týmech, takže roaming, prohození lajn v rámci týmu nebo pouhá přítomnost šampiona ve stejné hře se jako tento matchup nikdy nepočítají.
95% rozmezí je Wilsonův intervalový odhad. Jistota vychází z šířky tohoto rozmezí: do ±3 body je velmi vysoká, ±5 vysoká, ±8 střední, širší nízká. Pod 20 her se matchup vůbec neklasifikuje.
Očekávaný winrate kombinuje winraty obou šampionů v této lajně (stejné hry a filtry) podle vzorce log5: E = A(1−B) / (A(1−B) + B(1−A)). Efekt matchupu = skutečnost − očekávání.
„Co se mění“ porovnává volby Pantheon v tomto matchupu s ostatními hrami stejného šampiona ve stejné lajně a uvádí změnu, jen když je alespoň 3 body a statisticky významná (z-test dvou podílů, |z| ≥ 2, 20+ her).
Výsledky nejsou rozděleny podle ranku: vzorek na jeden rank je příliš malý na poctivá čísla matchupu pro každý rank.
Statistiky lajny Pantheon vs Locke
Snímek v 15. minutě má zatím jen 23 her; čísla z fáze lajny se zobrazí od 30.
Průměry za celou hru
Winrate Pantheon vs Locke podle délky hry
Winrate Pantheon proti Locke podle délky hry. Tečka je winrate, úsečka jeho 95% rozmezí a přerušovaná čára obvyklý winrate šampiona v dané délce. Délky s méně než 25 hrami jsou prázdné.
Žádná délka hry nevybočuje: výsledky Pantheon proti Locke v krátkých a dlouhých hrách se od sebe liší v rámci odchylky.
Power spiky Pantheon vs Locke
Kdo je v jednotlivých fázích napřed, měřeno z těchto her. Fáze je označena „Vyrovnáno“, když je rozdíl v rámci odchylky, a „Nedostatek dat“, když je her příliš málo na posouzení.
- Lajna (15 min)Nedostatek dat
- První předmětNedostatek dat
- Hry pod 20 minNedostatek dat
- Hry 20–30 minNedostatek dat
- Hry 30+ minNedostatek dat
Co Pantheon mění proti Locke
Volby, které hráči Pantheon v tomto matchupu dělají znatelně častěji nebo méně často než v ostatních hrách na roli Mid.
Zásilka sušenekRunaObvykle22.8%vs Lockepod 2 %−22.8 b.
ProstoupeníRunaObvykle7.7%vs Locke20.8%+13.1 b.
Nával lovce bouříKlíčová runaObvykle3.6%vs Locke16.7%+13.1 b.

Doranův štít + Léčivý lektvar + Neviditelný totemStartovní předmětyObvykle3.9%vs Locke12.5%+8.6 b.
Pozdrav od lorda DominikaPředmětObvykle1.9%vs Locke8.3%+6.4 b.
Pěstnice LedorozenýchPředmětObvyklepod 0,5 %vs Locke4.2%+4.2 b.
Doranův mečStartovní předmětyObvyklepod 0,5 %vs Locke4.2%+4.2 b.


Dlouhý meč + Doranův meč + Léčivý lektvar + Zářící zrnkoStartovní předmětyObvyklepod 0,5 %vs Locke4.2%+4.2 b.
Nejlepší build Pantheon proti Locke
Obvyklý build Pantheon (Mid)
Winrate 64.5 % · her: 31
Proti Locke
Není dost dat o buildech specifických pro matchup: kompletní build mělo jen 2 z 15 her Pantheon proti Locke, což je málo na doporučení cesty předmětů. Použij raději standardní build Pantheon.
- Locke obvykle dokončuje Zhouba lichů jako první, v 11.2. minutě (medián ze 22 her).
- Priorita schopností: Q > W > E – stejná jako obvykle.
Buildy jsou řazeny podle spodní hranice rozmezí winrate, ne podle surového winrate, takže build viděný v hrstce výher nikdy nepředstihne osvědčený.
Nejlepší runy Pantheon proti Locke
Naplánuj draft za Pantheon v Draft Labu
Draft Lab rozloží oba týmy lajnu po lajně s živým winrate matchupů, profily poškození a sklonem podle fáze hry a z aktuálních dat mety navrhne picky a bany.
- Celý draftový board 5v5
- Winrate matchupů v lajnách
- Tipy na pick a ban

Data o matchupech Pantheon pro League of Legends patch 26.20. Tabulka níže ukazuje winrate, rozdíl ve zlatě a výkonnostní statistiky Pantheon proti každému šampionovi v aktuální metě. Klikni na jméno šampiona a zobrazí se podrobný rozbor přímého souboje včetně nejlepšího buildu Pantheon, run, statistik lajny a analýzy early vs late game pro konkrétní matchup.
Další matchupy Pantheon
Nejtěžší pro Pantheon
Nejsnazší pro Pantheon
Winrate a počet her pro každý matchup. Seznamy jsou řazeny podle hranice 95% rozmezí, aby je nemohly vést malé vzorky; jen matchupy s alespoň 50 hrami.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Pantheon vs Locke FAQ - patch 26.20
Kdo vyhrává Pantheon vs Locke?
Současná data mírně nahrávají Locke, ale vzorek je příliš omezený na silný závěr: Pantheon vyhrává 45.8 % z 24 her (95% rozmezí 27.9–64.9 %).
Jaký je winrate Pantheon proti Locke?
Pantheon vyhrává 45.8 % z 24 her na roli Mid proti Locke na patchi 26.20 (95% rozmezí 27.9–64.9 %). Na základě celkových winratů obou šampionů na roli Mid by se dalo očekávat 51.3 %.
Kontruje Pantheon šampiona Locke?
Nejednoznačně. Pantheon vyhrává 45.8 % z 24 her proti Locke a 95% rozmezí (27.9–64.9 %) zahrnuje 50 %, takže podle současných dat žádný ze šampionů toho druhého spolehlivě nekontruje.
Kdo vyhrává lajnu, Pantheon, nebo Locke?
Her se snímkem v 15. minutě je zatím málo (23) na to, abychom řekli, kdo vyhrává lajnu.
Je Pantheon v late game silnější než Locke?
Her každé délky je zatím příliš málo na to, abychom to poznali.
Kdy je Locke proti Pantheon nejsilnější?
Podle současných dat neexistuje fáze hry, ve které by Locke byl před Pantheon nad rámec odchylky.
Co by měl Pantheon stavět proti Locke?
Není dost her na core specifický pro matchup, použij proto obvyklý core Pantheon na roli Mid: Energetický cyklomeč, Zatmění, Rozpolcené nebe. Největší změna proti Locke: Doranův štít + Léčivý lektvar + Neviditelný totem (obvykle 3.9%, zde 12.5%).
Jaké runy by měl Pantheon používat proti Locke?
Použij obvyklou stránku run Pantheon s Zásah proudem (Dominance + Povzbuzení); her je příliš málo na stránku specifickou pro matchup. Největší změna proti Locke: Zásilka sušenek (obvykle 22.8%, zde pod 2 %).
