Rell, šampion League of Legends
Winrate
51.4%
Pick rate
1.4%
Ban rate
0.9%

Rell Synergie a nejlepší spoluhráči

Rell tier BTankSupport
Patch
26.20
Zápasy
2 461
Lajna
Všechny linie
Tier
Všechny tiery
Poslední aktualizace
16. 10. 2026 UTC
Metodika
Metodika dat

S kým Rell v patchi 26.20 vyhrává: každý spoluhráč v každé roli, změřený vůči tomu, kolik oba šampioni vyhrávají sami, takže silná dvojice znamená skutečnou synergii, a ne jen dva silné šampiony.

Nejlepší ADC
Caitlyn58,2% · her: 153
Nejlepší džunglař
Mistr Yi63,7% · her: 91

Synergie Rell - patch 26.20

Změřené dvojice spoluhráčů: 85

Rell (Support) nejvíc vyhrává s Mistr Yi jako džunglař (63,7%, +10,6 nad očekávání) a Caitlyn jako ADC (58,2%, +6,4). Nejslabší dvojice je Jinx jako ADC s 45,9%, o 6,9 p. b. pod očekáváním. Nejčastější partner v lajně je Miss Fortune, v 10,2% her za Rell.

Nejlepší ADC pro Rell

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Caitlyn58.2%+6.4153
Miss Fortune54.8%+3.3241
Jhin55.0%+3.3149
Kai'Sa53.4%+1.4191
Aphelios56.3%+5.564
Yunara53.4%+2.4103

Nejslabší dvojice

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Jinx45.9%−6.9183
Samira44.3%−5.8140
Draven41.3%−9.763

Nejlepší džunglaři pro Rell

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Mistr Yi63.7%+10.691
Kayn56.2%+5.0137
Kha'Zix59.6%+10.147
Amumu64.3%+10.342
Hecarim55.6%+7.854
Graves55.6%+4.472

Nejslabší dvojice

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Shaco39.7%−10.468
Viego44.3%−6.597
Lillia47.7%−5.565

Nejlepší mid lajneři s Rell

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Ekko67.2%+13.061
Xerath65.0%+12.240
Viktor60.3%+8.268
Akali56.4%+7.178
Yasuo56.4%+3.2110
Diana57.5%+7.140

Nejslabší dvojice

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Veigar44.0%−8.584
Malzahar44.3%−7.697
Ahri47.5%−5.1118

Nejlepší top lajneři s Rell

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Jax66.2%+14.171
Urgot62.8%+10.543
Yone56.5%+4.792
Yorick59.6%+6.547
Volibear54.2%+3.872
Nasus55.7%+3.561

Nejslabší dvojice

SpoluhráčWinrateSynergieZápasy
Mordekaiser46.0%−6.6113
Tryndamere42.9%−8.642
Darius44.0%−4.675

Nejsilnější a nejslabší dvojice s Rell

  • Mistr Yi · džunglař+10.6
  • Caitlyn · ADC+6.4
  • Miss Fortune · ADC+3.3
  • Malzahar · mid lajner−7.6
  • Veigar · mid lajner−8.5
  • Jinx · ADC−6.9

Synergie je winrate s daným spoluhráčem minus winrate, který bychom od těchto dvou šampionů společně očekávali z jejich vlastních winratů v jejich rolích (log5). Seznamy jsou řazeny podle dolní hranice 95% intervalu každé synergie, takže malý vzorek nemůže vést seznam jen díky štěstí.

Kontrola týmové synergie pro Rell

Vyber své spoluhráče

Vyber spoluhráče a uvidíš, jak každý z nich mění winrate Rell jako Support, a také odhad pro celý tým.

Odhadovaný winrate51,4%Vyber alespoň jednoho spoluhráče

Jde o odhad: sčítá změřenou synergii každé dvojice na škále šancí a předpokládá, že dvojice jsou nezávislé. Skutečné týmy závisí i na nepřátelském draftu a hráčích.

Porovnat všechna dua na bot lajně →

🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Synergie Rell - FAQ - patch 26.20

Kdo je nejlepší ADC pro Rell?

Caitlyn. Rell (Support) vyhrává 58,2% z 153 rankových her s Caitlyn jako ADC, o 6,4 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Miss Fortune, Jhin.

Kdo je nejlepší džunglař pro Rell?

Mistr Yi. Rell (Support) vyhrává 63,7% z 91 rankových her s Mistr Yi jako džunglař, o 10,6 p. b. více, než oba šampioni vyhrávají samostatně. Silní jsou také: Kayn, Graves.

S kterými šampiony má Rell synergii?

V tomto patchi získává Rell (Support) největší posílení od Mistr Yi (džunglař, 63,7%), Caitlyn (ADC, 58,2%), Miss Fortune (ADC, 54,8%).

Kteří spoluhráči s Rell nefungují?

Rell (Support) si vede nejhůř vedle Jinx (ADC, 45,9%), Veigar (mid lajner, 44,0%), Malzahar (mid lajner, 44,3%) — vždy pod tím, co oba šampioni vyhrávají samostatně.

Jak se počítá synergie?

Z rankových her solo a flex v tomto patchi: winrate, když jsou oba šampioni ve stejném týmu, minus winrate očekávaný z vlastního winratu každého šampiona v jeho roli. Kladné číslo znamená, že dvojice vyhrává společně častěji, než vysvětluje jejich individuální síla. Do seznamu se dvojice dostanou od 40 her.