
- Winrate
- 50.1%
- Pick rate
- 4.9%
- Ban rate
- 4.3%
Sett Build a staty pro ARAM
- Patch
- 26.20
- Zápasy
- 6 373
- Lajna
- Všechny linie
- Tier
- Všechny tiery
- Poslední aktualizace
- 13. 10. 2026 UTC
- Metodika
- Metodika dat
- Autor
- Dakota Chinnick
ARAM statistiky postavy Sett v patchi 26.20 ukazují winrate 52.0 % a je na #66. místě v režimu ARAM. Objev nejlepší spoluhráče, countery a ARAM buildy postavy Sett a ovládni Howling Abyss.
Výkon Sett v ARAM
Sett tier CBojové statistiky
Statistiky poškození
Statistiky užitečnosti
📊Profil stylu hry Sett v ARAM Mayhem
Podívej se, jak si Sett stojí oproti všem ostatním šampionům v ARAM. Vyšší percentily znamenají lepší výsledky v dané kategorii.
Sett se méně zaměřuje na čisté poškození a dává přednost jiným stránkám hry.
Sett exceluje v pohlcování poškození a tankuje víc než 94 % všech šampionů v ARAM.
Sett se v dlouhých soubojích spoléhá na léčení a výdrž od spoluhráčů.
Sett má tendenci vyměňovat agresivně a smrt přijímá kvůli užitku pro tým.
Analýza stylu hry
Podle dat o výkonu z 100 zápasů ARAM hraje Sett nejlépe jako: tank v první linii. Díky elitním statistikám ve své hlavní roli má Sett při správné hře velký dopad.
Pro optimalizaci buildu Sett v ARAM v patchi 16.20 upřednostňuj předměty s nejvyšším winrate. Nejúspěšnější build používá jako základní předměty Srdcová ocel, Warmogova zbroj, Vládcovo krvavé brnění a dosahuje winrate 55.6%. Mercury's Treads jsou pro tento build doporučená obuv. Build průběžně upravuj podle nepřátelského týmu, jak se hra vyvíjí.
Zvládni Sett na Howling Abyss
ARAM Companion ukazuje winrate každého šampiona na Howling Abyss, čísla boje, poškození a goldů, jak si stojí proti celému rosteru a buildy, spoluhráče a matchupy, které vyhrávají.
- Winrate a tier v ARAM
- Percentily napříč rosterem
- Buildy, spoluhráči a matchupy

Šampioni, kteří mají s Sett v ARAM nejlepší synergii. Hra s těmito spoluhráči zvyšuje tvůj winrate.
Šampion | Winrate | Rozdíl WR |
|---|---|---|
| 83.3% | +31.3% | |
| 83.3% | +31.3% | |
| 80.0% | +28.0% | |
| 80.0% | +28.0% | |
| 71.4% | +19.4% |
Šampioni, kteří counterují Sett v ARAM. Při hře proti nim na Howling Abyss buď opatrný.
Šampion | Winrate proti | Rozdíl WR |
|---|---|---|
| 16.7% | -35.3% | |
| 16.7% | -35.3% | |
| 25.0% | -27.0% | |
| 33.3% | -18.7% | |
| 33.3% | -18.7% |
Je Sett v ARAM dobrý?
Sett je v současnosti šampion tieru C v ARAM (patch 16.20), což z něj dělá: situační pick.52.0% winrate Pořadí: #66 mezi všemi šampiony,Sett má nadprůměrné výsledky v režimu ARAM.
Analýza výkonu Sett v ARAM
V ARAM má Sett v průměru 8.8/11.7/20.4 KDA v 100 analyzovaných zápasů. Tento styl hry (tank v první linii) umožňuje: pohlcuje velké množství poškození pro tým.
S pickrate 0.6% Sett se používá specializovaněji. Nadprůměrné výsledky odmění hráče, kteří ovládnou schopnosti Sett.
Nejlepší šampioni pro hru po boku Sett
Složení týmu v ARAM hraje roli. Sett si výjimečně dobře vede po boku: Ashe, čímž dosahuje celkem 83.3% winrate když jsou ve stejném týmu.
Mezi další silné spojence patří: Brand (83.3% winrate) Viktor (80.0% winrate).. Hledej tyto synergie, když váš tým losuje šampiony.
Countery na Sett v ARAM
Buď opatrný při střetu s: Shaco, kteří counterují Sett s 16.7% winrate proti nim. Potíže dělají i Wukong and Miss Fortune.
Při střetu s těmito hrozbami uprav postavení i itemizaci.
Optimální postup buildu Sett v ARAM
Build s nejvyšším winrate pro Sett obsahuje: Srdcová ocel, Warmogova zbroj, Vládcovo krvavé brnění jako základní předměty.55.6% winrate. Pro mobilitu se doporučují Mercury's Treads.
Protože ARAM je režim s jednou linií a stálými týmovými souboji, upřednostňuj předměty, které ti okamžitě zvýší bojovou efektivitu.
Tipy pro hru za Sett v ARAM
Jako tank se postav dopředu, abys pohlcoval skillshoty a zahajoval souboje. Křoví využívej strategicky.
V ARAM sestavuj předměty na poškození brzy pro maximální dopad. Rychle kup Srdcová ocel pro svůj první velký skok ve síle.
Využívej načasování zdravotních relikvií. Po úspěšném pokeování se s týmem domluv na společném útoku.
Závěrečný verdikt: Vyplatí se hrát za Sett v ARAM?
Sett je v ARAM průměrný (winrate 52.0%). Při správném provedení může podávat dobré výkony.
Data vycházejí z patche 16.20. Pravidelně se vracej, výkon Sett se může s aktualizacemi balancu změnit. Analýza vychází z 100 zápasů.
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
ARAM FAQ o Sett - patch 16.20
Je Sett dobrý v ARAM?
Sett má v ARAM v patchi 16.20 jen Analyzované zápasy: 100, což zatím nestačí k zařazení vůči ostatním šampionům. Pozorovaný winrate je 52.0% — ber to jako první dojem, ne jako verdikt.
Jaký je nejlepší build pro Sett v ARAM?
Build s nejvyšším winrate v ARAM pro Sett používá jako základní předměty Srdcová ocel, Warmogova zbroj, Vládcovo krvavé brnění s winrate 55.6%. Doporučená obuv: Mercury's Treads. ARAM je jeden nepřetržitý souboj, takže předměty s okamžitou hodnotou v boji mají přednost před těmi, které se rozvíjejí později.
Kteří šampioni se hodí k Sett v ARAM?
Nejlepší spoluhráč pro Sett v ARAM je Ashe s winrate 83.3%, když jsou ve stejném týmu. Mezi další silné spojence patří Brand, Viktor. Hledej tyto šampiony ve svém týmu, abys zvýšil své šance.
Kdo kontruje Sett v ARAM?
Shaco je největší counter proti Sett v ARAM a vyhrává 16.7% her proti němu. Mezi další obtížné matchupy patří Wukong, Miss Fortune. Když tyto šampiony uvidíš, uprav své postavení i build.
Jaký je winrate Sett v ARAM?
Sett má v ARAM v patchi 16.20 winrate 52.0%, v pořadí všech šampionů je na místě #66. Pickrate je 0.6% z Analyzované zápasy: 100.
Jaký tier má Sett v ARAM?
Sett nemá v ARAM v patchi 16.20 dost zápasů na přidělení tieru. Pozorovaný winrate je 52.0% z Analyzované zápasy: 100, což je příliš málo her na srovnání s ostatními šampiony.
Runy a poškození šampiona Sett v ARAM
Nejběžnější stránka run šampiona Sett v ARAM začíná runou Spáry nehynoucích: 39% her, winrate 61,5% z 39 her.
- Poškození za minutu
- 1 457
- Zlato za minutu
- 672
- Léčení za minutu
- 267
- KDA
- 2,51
Vzorky z ARAM jsou mnohem menší než z ranked; stránky run s méně než 30 hrami se nezobrazují.