- Winrate
- 48.4%
- Pickrate
- 0.2%
- KDA
- 1.28
Gekko Matchupy
- Patch
- 13.06
- Mecze
- 873 870
- Region
- Wszystkie regiony
- Ranga
- Wszystkie rangi
- Platforma
- Wszystkie platformy
- Tryb
- Competitive
- Ostatnia aktualizacja
- 13 paź 2026 UTC
- Metodologia
- Metodologia danych
- Autor
- Dakota Chinnick
Współczynniki wygranych Gekko przeciwko wszystkim agentom Valorant. Najlepszy matchup: Gekko vs Killjoy (100.0% WW). Najtrudniejszy matchup: vs Reyna (16.7% WW). Porównaj KDA, obrażenia i wydajność w ataku/obronie w każdym pojedynku.
Analiza matchupu Gekko
Wybierz przeciwnego agenta, aby zobaczyć szczegółowe statystyki bezpośrednie. Porównaj wydajność Gekko pod względem wskaźnika wygranych, KDA, obrażeń, procentu headshotów i skuteczności ataku/obrony — na podstawie prawdziwych danych z meczów rankingowych Valorant.
Zbuduj idealny skład drużyny
Ustaw oba zespoły w Comp Lab, wybierz mapę i zobacz balans ról, dopasowanie agentów do mapy oraz przewagi w matchupach — wszystko obliczone na podstawie prawdziwych meczów rankingowych, zanim zacznie się runda.
- Pełny kreator składów 5v5
- Dopasowanie do mapy i wygrane agentów
- Przewagi matchupów nad pickami wroga

Gekko ma korzystne starcia przeciwko 9 agentom i niekorzystne starcia przeciwko 8 agentom w Valorant. Najsilniejsze starcie Gekko jest przeciwko Killjoy ze wskaźnikiem wygranych 100.0%. Najtrudniejsze starcie to Reyna ze wskaźnikiem wygranych 16.7%. Użyj tabeli poniżej, aby znaleźć szczegóły konkretnych starć i metryki wydajności.
Przeciwnik | Wsk. Wygranych | Mecze | KDA | Obrażenia/Rnd | HS % | Atak WR | Obr. WR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.94% | 17 | 1.29 | 126.8 | 34.0% | 52.8% | 47.5% | |
| 35.29% | 17 | 1.11 | 112.7 | 27.6% | 37.8% | 50.0% | |
| 46.67% | 15 | 1.11 | 124.7 | 30.7% | 50.9% | 44.1% | |
| 60.00% | 10 | 1.38 | 147.5 | 28.7% | 50.5% | 51.4% | |
| 22.22% | 9 | 1.04 | 117.1 | 31.4% | 36.3% | 46.0% | |
| 75.00% | 8 | 1.47 | 132.5 | 31.3% | 57.4% | 51.9% | |
| 57.14% | 7 | 1.20 | 129.1 | 29.3% | 48.6% | 47.5% | |
| 50.00% | 6 | 1.29 | 126.2 | 27.0% | 47.0% | 60.0% | |
| 16.67% | 6 | 1.17 | 127.8 | 33.2% | 31.7% | 44.3% | |
| 33.33% | 6 | 1.30 | 135.2 | 32.6% | 30.8% | 50.8% | |
| 33.33% | 6 | 1.00 | 114.0 | 32.2% | 43.1% | 39.5% | |
| 80.00% | 5 | 1.31 | 128.7 | 37.1% | 61.5% | 51.1% | |
| 50.00% | 4 | 1.26 | 132.5 | 34.3% | 45.8% | 53.8% | |
| 25.00% | 4 | 1.05 | 115.9 | 24.6% | 39.6% | 58.3% | |
| 66.67% | 3 | 1.82 | 155.2 | 36.0% | 74.2% | 41.2% | |
| 100.00% | 3 | 1.79 | 141.6 | 30.7% | 58.1% | 70.0% | |
| 33.33% | 3 | 1.00 | 111.5 | 27.6% | 44.8% | 44.4% |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Frequently Asked Questions
Jakie jest najlepsze starcie Gekko w Valorant?
Najlepsze starcie Gekko jest przeciwko Killjoy, osiągając wskaźnik wygranych 100.0%. Gekko doskonale radzi sobie w tym starciu dzięki lepszym zdolnościom fraggingu i korzystnym interakcjom narzędzi.
Jakie jest najtrudniejsze starcie Gekko?
Najtrudniejsze starcie Gekko jest przeciwko Reyna, z tylko 16.7% wskaźnikiem wygranych. Przeciwko temu przeciwnikowi, Gekko powinien skupić się na koordynacji drużynowej i użyciu narzędzi, aby to zrekompensować.
Ile korzystnych starć ma Gekko?
Gekko ma 9 korzystnych starć (50%+ wskaźnik wygranych) i 8 niekorzystnych starć w Valorant. Zrozumienie dynamiki tych starć pomaga dokonywać lepszych wyborów agentów i dostosowywać styl gry.
Jak powinienem grać Gekko w trudnych starciach?
Grając Gekko w trudnych starciach, priorytetyzuj koordynację drużynową, użycie narzędzi i crossfire. Unikaj izolowanych pojedynków 1v1 przeciwko niekorzystnym przeciwnikom i szukaj okazji do użycia umiejętności Gekko, aby stworzyć przewagę. Dostosuj pozycjonowanie w zależności od tego, czy jesteś w ataku czy obronie.
Które statystyki mają największe znaczenie w starciach Gekko?
Kluczowe statystyki do analizy w starciach Gekko obejmują wskaźnik wygranych, stosunek KDA, średnie obrażenia na rundę i wskaźniki wygranych w ataku/obronie. Starcia z wysokimi obrażeniami faworyzują agresywną grę, podczas gdy starcia z niskim KDA sugerują granie bardziej wspierająco i poleganie na wymianach drużynowych.