
- Kazanma Oranı
- 47.5%
- Maçlar
- 4.024
- KDA
- 2.53
Kundakçı vs Dinamo vs Dinamo
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 19.279
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 12 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Kundakçı bu Deadlock eşleşmesinde Dinamo'ye karşı %47.5 kazanma oranında zorluk yaşar. 4.024 oyundan veriler, Kundakçı'in ortalama %0.9 daha fazla ölüme sahip olduğunu gösterir. Güvenli çiftçiliğe, takım koordinasyonuna odaklanın ve 1v1 çatışmalarından kaçının.
Kundakçı Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Kundakçı'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Kundakçı vs Dinamo eşleşmesini kim kazanır?

Kundakçı vs Dinamo Eşleşme özeti
The Kundakçı vs Dinamo matchup in Deadlock is orta düzeyde avantajlı bir eşleşme. Based on 4.024 recent matches analyzed, Dinamo wins with a 52.5% win rate compared to Kundakçı's 47.5%, giving Dinamo a 4.9 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Kundakçı consistently outperforms. Dinamo holds a meaningful advantage in this matchup. Kundakçı players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.
Kundakçı vs Dinamo Savaş analizi
Kundakçı edges out Dinamo in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 4.024 matches analyzed, this Kundakçı vs Dinamo matchup remains contestable for both sides. Dinamo shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Dinamo's favor.
Kundakçı vs Dinamo Ekonomi analizi
Kundakçı generates approximately 1.031 more souls than Dinamo on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Kundakçı a mid-game advantage. Both heroes farm at comparable rates, so lane control will depend on harassment patterns and jungle support rather than inherent farming advantages.
Kundakçı vs Dinamo için önerilen eşyalar
Kundakçı Build vs Dinamo







This optimized build for Kundakçı against Dinamo is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 52.5% win rate disadvantage against Dinamo, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Kozmik Seyahat, Yıkıcı Güç, Mistik Titreşimler, and 4 more items, totaling approximately 41.600 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Dinamo Build vs Kundakçı







Dinamo's recommended build against Kundakçı leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Dinamo, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. İlahi Bariyer, Merkür Magnum, Cadı Zırhı, and 4 more items, totaling approximately 44.800 souls Understanding Dinamo's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Bu eşya buildleri, 4.024 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Kundakçı vs Dinamo eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Kundakçı etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Kundakçı Deadlock'ta 27 kahramana karşı avantajlı ve 13 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Kundakçı'in en güçlü eşleşmesi Bekçi'a karşı 56.1% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Paige ile 42.9% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.74% | 14.803 | 2.62 | 6.6 | 6.7 | 31.507 | 40.662 | |
| 43.00% | 14.196 | 2.58 | 6.5 | 6.6 | 30.836 | 40.580 | |
| 44.38% | 8.893 | 2.49 | 6.8 | 7.0 | 31.588 | 40.005 | |
| 51.11% | 7.032 | 2.60 | 6.8 | 6.8 | 31.797 | 40.857 | |
| 53.49% | 6.605 | 2.68 | 6.9 | 6.8 | 32.314 | 41.375 | |
| 42.95% | 6.372 | 2.57 | 6.8 | 6.8 | 31.219 | 40.912 | |
| 42.85% | 6.369 | 2.47 | 6.6 | 6.9 | 30.460 | 40.726 | |
| 50.80% | 6.006 | 2.56 | 7.2 | 7.2 | 32.732 | 40.677 | |
| 53.80% | 5.920 | 2.61 | 7.1 | 7.0 | 33.263 | 40.932 | |
| 53.06% | 5.801 | 2.70 | 6.9 | 6.7 | 32.380 | 40.584 | |
| 49.77% | 5.742 | 2.52 | 6.7 | 7.0 | 31.708 | 41.058 | |
| 46.21% | 5.680 | 2.69 | 7.0 | 6.7 | 32.317 | 41.235 | |
| 47.44% | 5.398 | 2.59 | 6.7 | 6.7 | 31.280 | 40.286 | |
| 49.50% | 5.083 | 2.50 | 6.8 | 6.9 | 30.646 | 40.225 | |
| 51.49% | 4.871 | 2.75 | 7.1 | 6.6 | 31.965 | 41.113 | |
| 50.43% | 4.305 | 2.63 | 6.9 | 6.9 | 31.770 | 40.305 | |
| 54.15% | 4.120 | 2.61 | 6.9 | 7.0 | 31.369 | 40.593 | |
| 48.64% | 4.040 | 2.54 | 6.9 | 7.0 | 32.686 | 40.423 | |
| 47.54% | 4.024 | 2.53 | 6.8 | 6.8 | 33.092 | 40.576 | |
| 51.18% | 4.019 | 2.57 | 7.1 | 7.0 | 31.948 | 40.599 | |
| 50.18% | 3.976 | 2.55 | 7.0 | 7.1 | 32.191 | 40.329 | |
| 55.77% | 3.932 | 2.79 | 7.0 | 6.6 | 31.574 | 41.527 | |
| 49.49% | 3.928 | 2.67 | 7.0 | 6.7 | 33.383 | 40.876 | |
| 47.12% | 3.748 | 2.64 | 6.9 | 6.7 | 32.630 | 40.351 | |
| 55.26% | 3.657 | 2.69 | 7.1 | 6.7 | 32.044 | 41.423 | |
| 50.10% | 3.591 | 2.70 | 7.1 | 6.8 | 34.091 | 42.018 | |
| 50.26% | 3.398 | 2.54 | 6.7 | 6.8 | 31.895 | 40.835 | |
| 54.32% | 3.229 | 2.77 | 7.1 | 6.7 | 32.617 | 41.857 | |
| 51.03% | 3.190 | 2.62 | 7.0 | 6.9 | 33.651 | 40.789 | |
| 55.02% | 3.026 | 2.74 | 7.0 | 6.7 | 32.589 | 41.746 | |
| 50.58% | 2.744 | 2.48 | 6.8 | 7.2 | 31.483 | 40.356 | |
| 46.76% | 2.577 | 2.58 | 6.8 | 6.8 | 34.247 | 40.459 | |
| 52.48% | 2.500 | 2.53 | 6.8 | 6.9 | 31.406 | 41.400 | |
| 50.60% | 2.237 | 2.65 | 7.0 | 6.7 | 31.071 | 40.038 | |
| 52.61% | 2.220 | 2.52 | 6.7 | 6.9 | 32.085 | 40.632 | |
| 54.26% | 2.184 | 2.92 | 7.0 | 6.2 | 31.763 | 41.194 | |
| 54.74% | 2.077 | 2.65 | 6.7 | 6.6 | 31.344 | 41.319 | |
| 51.79% | 1.844 | 2.69 | 6.7 | 6.4 | 31.000 | 41.334 | |
| 56.12% | 1.529 | 2.72 | 7.0 | 6.7 | 32.407 | 40.756 | |
| 52.39% | 1.153 | 2.73 | 4.6 | 4.8 | 23.330 | 35.933 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Kundakçı Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Kundakçı'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Kundakçı'nin en iyi eşleşmesi Bekçi'e karşıdır, 56.1% kazanma oranı elde eder. Kundakçı bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Kundakçı'nin en zor eşleşmesi nedir?
Kundakçı'nin en zor eşleşmesi Paige'e karşıdır, sadece 42.9% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Kundakçı, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Kundakçı'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Kundakçı'nin Deadlock'ta 27 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 13 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Kundakçı'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Kundakçı'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Kundakçı'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Kundakçı'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
