
- Kazanma Oranı
- 51.8%
- Maçlar
- 1.844
- KDA
- 2.69
Kundakçı vs McGinnis vs McGinnis
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 19.279
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 13 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Kundakçı 1.844 Deadlock maçına dayanarak McGinnis'ye karşı %51.8 kazanma oranı avantajı korur. Kundakçı ortalama %2.565 daha fazla net değer alır, daha erken öğe güç artışlarına çevrilir. Bu eşleşmeyi maksimize etmek için ekonomik avantajınız etrafında oyunun.
Kundakçı Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Kundakçı'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Kundakçı vs McGinnis eşleşmesini kim kazanır?

Kundakçı vs McGinnis Eşleşme özeti
The Kundakçı vs McGinnis matchup in Deadlock is orta düzeyde avantajlı bir eşleşme. Based on 1.844 recent matches analyzed, Kundakçı wins with a 51.8% win rate compared to McGinnis's 48.2%, giving Kundakçı a 3.6 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Kundakçı consistently outperforms. Kundakçı holds a meaningful advantage in this matchup. McGinnis players should play more cautiously, prioritize safe farming, and look for team fight opportunities where positioning and coordination matter more than 1v1 statistics.
Kundakçı vs McGinnis Savaş analizi
McGinnis edges out Kundakçı in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, survivability, damage output. With only a 3-2 margin based on 1.844 matches analyzed, this Kundakçı vs McGinnis matchup remains contestable for both sides. Kundakçı shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Kundakçı's favor.
Kundakçı vs McGinnis Ekonomi analizi
Kundakçı vastly out-earns McGinnis by 2.565 souls on average. This substantial economic gap means Kundakçı will consistently hit item breakpoints earlier, creating a snowballing advantage throughout the game. McGinnis secures more last hits (94.5 vs 87.6), while McGinnis leads in denies (6.7 vs 2.8). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Kundakçı vs McGinnis için önerilen eşyalar
Kundakçı Build vs McGinnis







This winning build for Kundakçı against McGinnis focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 51.8% win rate against McGinnis, these 7 items help Kundakçı press the advantage and close out games efficiently. Bela, Sınırsız Büyü, Büyülü Coşkunluk, and 4 more items, totaling approximately 33.600 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
McGinnis Build vs Kundakçı







McGinnis's counter-build against Kundakçı attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, McGinnis players typically prioritize items that help them survive and scale. Girdap Ağı, Odaklı Mercek, Büyücü Amblemi, and 4 more items, totaling approximately 40.399 souls Knowing McGinnis's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 1.844 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Kundakçı vs McGinnis eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Kundakçı etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Kundakçı Deadlock'ta 27 kahramana karşı avantajlı ve 13 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Kundakçı'in en güçlü eşleşmesi Bekçi'a karşı 56.1% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Paige ile 42.9% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.74% | 14.803 | 2.62 | 6.6 | 6.7 | 31.507 | 40.662 | |
| 43.00% | 14.196 | 2.58 | 6.5 | 6.6 | 30.836 | 40.580 | |
| 44.38% | 8.893 | 2.49 | 6.8 | 7.0 | 31.588 | 40.005 | |
| 51.11% | 7.032 | 2.60 | 6.8 | 6.8 | 31.797 | 40.857 | |
| 53.49% | 6.605 | 2.68 | 6.9 | 6.8 | 32.314 | 41.375 | |
| 42.95% | 6.372 | 2.57 | 6.8 | 6.8 | 31.219 | 40.912 | |
| 42.85% | 6.369 | 2.47 | 6.6 | 6.9 | 30.460 | 40.726 | |
| 50.80% | 6.006 | 2.56 | 7.2 | 7.2 | 32.732 | 40.677 | |
| 53.80% | 5.920 | 2.61 | 7.1 | 7.0 | 33.263 | 40.932 | |
| 53.06% | 5.801 | 2.70 | 6.9 | 6.7 | 32.380 | 40.584 | |
| 49.77% | 5.742 | 2.52 | 6.7 | 7.0 | 31.708 | 41.058 | |
| 46.21% | 5.680 | 2.69 | 7.0 | 6.7 | 32.317 | 41.235 | |
| 47.44% | 5.398 | 2.59 | 6.7 | 6.7 | 31.280 | 40.286 | |
| 49.50% | 5.083 | 2.50 | 6.8 | 6.9 | 30.646 | 40.225 | |
| 51.49% | 4.871 | 2.75 | 7.1 | 6.6 | 31.965 | 41.113 | |
| 50.43% | 4.305 | 2.63 | 6.9 | 6.9 | 31.770 | 40.305 | |
| 54.15% | 4.120 | 2.61 | 6.9 | 7.0 | 31.369 | 40.593 | |
| 48.64% | 4.040 | 2.54 | 6.9 | 7.0 | 32.686 | 40.423 | |
| 47.54% | 4.024 | 2.53 | 6.8 | 6.8 | 33.092 | 40.576 | |
| 51.18% | 4.019 | 2.57 | 7.1 | 7.0 | 31.948 | 40.599 | |
| 50.18% | 3.976 | 2.55 | 7.0 | 7.1 | 32.191 | 40.329 | |
| 55.77% | 3.932 | 2.79 | 7.0 | 6.6 | 31.574 | 41.527 | |
| 49.49% | 3.928 | 2.67 | 7.0 | 6.7 | 33.383 | 40.876 | |
| 47.12% | 3.748 | 2.64 | 6.9 | 6.7 | 32.630 | 40.351 | |
| 55.26% | 3.657 | 2.69 | 7.1 | 6.7 | 32.044 | 41.423 | |
| 50.10% | 3.591 | 2.70 | 7.1 | 6.8 | 34.091 | 42.018 | |
| 50.26% | 3.398 | 2.54 | 6.7 | 6.8 | 31.895 | 40.835 | |
| 54.32% | 3.229 | 2.77 | 7.1 | 6.7 | 32.617 | 41.857 | |
| 51.03% | 3.190 | 2.62 | 7.0 | 6.9 | 33.651 | 40.789 | |
| 55.02% | 3.026 | 2.74 | 7.0 | 6.7 | 32.589 | 41.746 | |
| 50.58% | 2.744 | 2.48 | 6.8 | 7.2 | 31.483 | 40.356 | |
| 46.76% | 2.577 | 2.58 | 6.8 | 6.8 | 34.247 | 40.459 | |
| 52.48% | 2.500 | 2.53 | 6.8 | 6.9 | 31.406 | 41.400 | |
| 50.60% | 2.237 | 2.65 | 7.0 | 6.7 | 31.071 | 40.038 | |
| 52.61% | 2.220 | 2.52 | 6.7 | 6.9 | 32.085 | 40.632 | |
| 54.26% | 2.184 | 2.92 | 7.0 | 6.2 | 31.763 | 41.194 | |
| 54.74% | 2.077 | 2.65 | 6.7 | 6.6 | 31.344 | 41.319 | |
| 51.79% | 1.844 | 2.69 | 6.7 | 6.4 | 31.000 | 41.334 | |
| 56.12% | 1.529 | 2.72 | 7.0 | 6.7 | 32.407 | 40.756 | |
| 52.39% | 1.153 | 2.73 | 4.6 | 4.8 | 23.330 | 35.933 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Kundakçı Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Kundakçı'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Kundakçı'nin en iyi eşleşmesi Bekçi'e karşıdır, 56.1% kazanma oranı elde eder. Kundakçı bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Kundakçı'nin en zor eşleşmesi nedir?
Kundakçı'nin en zor eşleşmesi Paige'e karşıdır, sadece 42.9% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Kundakçı, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Kundakçı'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Kundakçı'nin Deadlock'ta 27 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 13 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Kundakçı'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Kundakçı'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Kundakçı'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Kundakçı'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
