Kundakçı
Kazanma Oranı
53.5%
Maçlar
6.605
KDA
2.68

Kundakçı vs Mina vs Mina

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
19.279
Surum
6774
Son Güncelleme
12 Eki 2026 UTC

Kundakçı 6.605 Deadlock maçına dayanarak Mina'ye karşı %53.5 kazanma oranı avantajı korur. Kundakçı ortalama %1.022 daha fazla net değer alır, daha erken öğe güç artışlarına çevrilir. Bu eşleşmeyi maksimize etmek için ekonomik avantajınız etrafında oyunun.

Kundakçı Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve Kundakçı'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
Kundakçı - bu eşleşmede 53.5% kazanma oranı
Kundakçı
53.5% KO
VS
Mina vs Kundakçı eşleşmesi - 46.5% kazanma oranı
Mina
46.5% KO

Kundakçı vs Mina eşleşmesini kim kazanır?

Kundakçı, Kundakçı vs Mina eşleşmesini kazanır
Kazanan
Kundakçı
Maçlar: 6.605
53.5%
Kazanma Oranı
46.5%
6.9
Ort. Öldürme
7.5
6.8
Ort. Ölüm
6.3
11.2
Ort. Asist
10.9
41.375
Ort. Net Değer
40.352
32.314
Oyuncu Hasarı
30.103
6.943
Hedef Hasarı
5.239
92.4
Son Vuruş
86.8

Kundakçı vs Mina Eşleşme özeti

The Kundakçı vs Mina matchup in Deadlock is önemli bir istatistiksel avantaj. Based on 6.605 recent matches analyzed, Kundakçı wins with a 53.5% win rate compared to Mina's 46.5%, giving Kundakçı a 7.0 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Kundakçı consistently outperforms. Kundakçı dominates this matchup statistically. Kundakçı can play aggressively and look for solo kills, while Mina should focus on minimizing losses, farming safely, and relying on teammates to even the odds.

Kundakçı vs Mina Savaş analizi

Mina wins combat stats against Kundakçı in Deadlock

Mina edges out Kundakçı in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, kill production, survivability. With only a 3-2 margin based on 6.605 matches analyzed, this Kundakçı vs Mina matchup remains contestable for both sides. Kundakçı shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Kundakçı's favor.

KDA oranı
2.68Kundakçı
2.89Mina
Mina holds a moderate KDA edge in this matchup, recording 2.89 compared to Kundakçı's 2.68. While this 0.21 point difference indicates Mina tends to come out ahead in engagements, the gap remains small enough that skilled Kundakçı players can overcome it through superior positioning, ability timing, or simply winning crucial duels. Kundakçı should focus on burst trade patterns and disengage before extended fights favor Mina's superior sustain.
Ort. öldürme
6.9Kundakçı
7.5Mina
Mina secures approximately 0.5 more kills per match than Kundakçı in this head-to-head (7.5 vs 6.9). Over the course of a typical match, this translates to Mina contributing several additional eliminations to their team's efforts. The gap indicates Mina's playstyle or kit provides slightly better kill-securing opportunities, though Kundakçı can compensate through superior objective focus, team fight positioning, or clutch performances.
Ort. ölüm
6.8Kundakçı
6.3Mina
Mina survives longer in this matchup, dying 6.3 times per game compared to Kundakçı's 6.8 deaths. This 0.4 death difference per match means Mina is available more often, contributing to late-game scenarios and objective fights more frequently. Kundakçı players should examine their positioning and aggression timing — the data suggests Mina's approach to these duels results in better survivability outcomes.
Oyuncu hasarı
32.314Kundakçı
30.103Mina
Kundakçı applies 2.212 more damage per game than Mina in this matchup (32.314 vs 30.103). While not overwhelming, this gap compounds meaningfully over a full match: Kundakçı contributes noticeably more chip damage, assists, and near-kills that set up teammates. Mina can close this gap through better trading patterns, ensuring their damage leads to actual eliminations rather than just tagging opponents who then escape or get healed.
Hedef hasarı
6.943Kundakçı
5.239Mina
Kundakçı contributes 1.704 more objective damage than Mina on average, making them more valuable for split pushing, securing guardian kills, and accelerating tower takes. Teams with Kundakçı may want to prioritize objective-focused strategies. Mina should focus on creating picks while Kundakçı pushes objectives.

Kundakçı vs Mina Ekonomi analizi

Net değer
41.375Kundakçı
40.352Mina
Son vuruşlar
92.4Kundakçı
86.8Mina

Kundakçı generates approximately 1.022 more souls than Mina on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Kundakçı a mid-game advantage. Kundakçı secures more last hits (92.4 vs 86.8), while Kundakçı leads in denies (3.1 vs 2.5). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.

Kundakçı vs Mina için önerilen eşyalar

Kundakçı build for Mina matchup

Kundakçı Build vs Mina

This winning build for Kundakçı against Mina focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 53.5% win rate against Mina, these 7 items help Kundakçı press the advantage and close out games efficiently. Ekstra Yenilenme, Merkür Magnum, Büyülü Coşkunluk, and 4 more items, totaling approximately 30.400 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.

Mina build for Kundakçı matchup

Mina Build vs Kundakçı

Mina's counter-build against Kundakçı attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Mina players typically prioritize items that help them survive and scale. Kâhin Zırhı, Ruhani Değişim, Yakıcı Büyü, and 4 more items, totaling approximately 39.200 souls Knowing Mina's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.

Bu eşya buildleri, 6.605 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Kundakçı vs Mina eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

Kundakçı etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

Kundakçı Deadlock'ta 27 kahramana karşı avantajlı ve 13 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Kundakçı'in en güçlü eşleşmesi Bekçi'a karşı 56.1% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Paige ile 42.9% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

Kundakçı matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6774)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
50.74%14.8032.626.66.731.50740.662
43.00%14.1962.586.56.630.83640.580
44.38%8.8932.496.87.031.58840.005
51.11%7.0322.606.86.831.79740.857
53.49%6.6052.686.96.832.31441.375
42.95%6.3722.576.86.831.21940.912
42.85%6.3692.476.66.930.46040.726
50.80%6.0062.567.27.232.73240.677
53.80%5.9202.617.17.033.26340.932
53.06%5.8012.706.96.732.38040.584
49.77%5.7422.526.77.031.70841.058
46.21%5.6802.697.06.732.31741.235
47.44%5.3982.596.76.731.28040.286
49.50%5.0832.506.86.930.64640.225
51.49%4.8712.757.16.631.96541.113
50.43%4.3052.636.96.931.77040.305
54.15%4.1202.616.97.031.36940.593
48.64%4.0402.546.97.032.68640.423
47.54%4.0242.536.86.833.09240.576
51.18%4.0192.577.17.031.94840.599
50.18%3.9762.557.07.132.19140.329
55.77%3.9322.797.06.631.57441.527
49.49%3.9282.677.06.733.38340.876
47.12%3.7482.646.96.732.63040.351
55.26%3.6572.697.16.732.04441.423
50.10%3.5912.707.16.834.09142.018
50.26%3.3982.546.76.831.89540.835
54.32%3.2292.777.16.732.61741.857
51.03%3.1902.627.06.933.65140.789
55.02%3.0262.747.06.732.58941.746
50.58%2.7442.486.87.231.48340.356
46.76%2.5772.586.86.834.24740.459
52.48%2.5002.536.86.931.40641.400
50.60%2.2372.657.06.731.07140.038
52.61%2.2202.526.76.932.08540.632
54.26%2.1842.927.06.231.76341.194
54.74%2.0772.656.76.631.34441.319
51.79%1.8442.696.76.431.00041.334
56.12%1.5292.727.06.732.40740.756
52.39%1.1532.734.64.823.33035.933
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

Kundakçı Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta Kundakçı'nin en iyi eşleşmesi nedir?

Kundakçı'nin en iyi eşleşmesi Bekçi'e karşıdır, 56.1% kazanma oranı elde eder. Kundakçı bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta Kundakçı'nin en zor eşleşmesi nedir?

Kundakçı'nin en zor eşleşmesi Paige'e karşıdır, sadece 42.9% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Kundakçı, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

Kundakçı'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

Kundakçı'nin Deadlock'ta 27 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 13 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

Kundakçı'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

Kundakçı'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

Kundakçı'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

Kundakçı'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.