
- Kazanma Oranı
- 49.8%
- Maçlar
- 2.341
- KDA
- 2.95
Dinamo vs İntikamcı vs İntikamcı
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 28.099
- Surum
- 6860
- Son Güncelleme
- 7 Kas 2026 UTC
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Dinamo vs İntikamcı eşleşmesi 2.341 maçta %49.8 vs %50.2 kazanma oranıyla son derece yakındır. İntikamcı öldür-ölüm oranında hafif bir avantaja sahiptir. Bireysel beceri ve konumlandırma, bu dengeli eşleşmede kahraman seçiminden daha fazla sonucu belirleyecektir.
Dinamo Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Dinamo'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Dinamo vs İntikamcı eşleşmesini kim kazanır?

Dinamo vs İntikamcı Eşleşme özeti
The Dinamo vs İntikamcı matchup in Deadlock is bireysel becerinin belirleyici faktör olduğu son derece yakın bir eşleşme. Based on 2.341 recent matches analyzed, İntikamcı wins with a 50.2% win rate compared to Dinamo's 49.8%, giving İntikamcı a 0.5 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in damage output, where İntikamcı consistently outperforms. Both Dinamo and İntikamcı have roughly equal chances of winning. Focus on outplaying your opponent through superior positioning, ability usage, and map awareness rather than relying on any inherent hero advantage.
Dinamo vs İntikamcı Savaş analizi
İntikamcı achieves a clean sweep in the combat department, winning all five metrics against Dinamo in the Dinamo vs İntikamcı matchup. This comprehensive dominance across KDA efficiency, kill production, survivability demonstrates that İntikamcı holds systematic mechanical advantages in these encounters. Based on analysis of 2.341 competitive matches, İntikamcı players can approach duels against Dinamo with confidence, while Dinamo players must completely avoid fair fights and instead focus on ability-based contributions, objective play, and team coordination to remain impactful.
Dinamo vs İntikamcı Ekonomi analizi
Dinamo and İntikamcı have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Dinamo secures more last hits (57.0 vs 47.8), while İntikamcı leads in denies (1.5 vs 1.5). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Dinamo vs İntikamcı için önerilen eşyalar
Dinamo Build vs İntikamcı







This optimized build for Dinamo against İntikamcı is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 50.2% win rate disadvantage against İntikamcı, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Bela, Savaş Yeleği, Mistik Titreşimler, and 4 more items, totaling approximately 30.400 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
İntikamcı Build vs Dinamo







İntikamcı's recommended build against Dinamo leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring İntikamcı, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Kalıcı Hız, Büyülü Coşkunluk, Büyü Silahşoru, and 4 more items, totaling approximately 27.200 souls Understanding İntikamcı's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Bu eşya buildleri, 2.341 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Dinamo vs İntikamcı eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Dinamo etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Dinamo Deadlock'ta 33 kahramana karşı avantajlı ve 10 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Dinamo'in en güçlü eşleşmesi Vaha'a karşı 59.9% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 41.6% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 43.36% | 4.156 | 3.20 | 2.9 | 4.1 | 18.724 | 34.963 | |
| 50.44% | 3.838 | 3.34 | 2.9 | 4.2 | 21.507 | 34.509 | |
| 54.29% | 3.708 | 3.44 | 3.2 | 4.4 | 20.606 | 35.466 | |
| 55.37% | 3.657 | 3.34 | 3.3 | 4.5 | 20.787 | 35.169 | |
| 43.83% | 3.653 | 3.09 | 2.8 | 4.3 | 18.401 | 34.772 | |
| 50.80% | 3.551 | 3.26 | 3.2 | 4.5 | 20.186 | 35.081 | |
| 41.57% | 3.447 | 3.28 | 3.2 | 4.4 | 20.055 | 35.056 | |
| 52.21% | 3.444 | 3.35 | 3.4 | 4.5 | 20.586 | 35.368 | |
| 50.76% | 3.111 | 3.33 | 3.3 | 4.5 | 21.478 | 35.164 | |
| 43.31% | 3.110 | 3.08 | 3.0 | 4.3 | 18.954 | 35.299 | |
| 54.89% | 2.995 | 3.54 | 3.3 | 4.3 | 20.899 | 35.378 | |
| 51.91% | 2.926 | 3.35 | 3.5 | 4.6 | 20.794 | 34.998 | |
| 54.15% | 2.866 | 3.41 | 3.1 | 4.2 | 19.026 | 35.001 | |
| 51.39% | 2.851 | 3.40 | 3.4 | 4.4 | 20.377 | 35.171 | |
| 54.56% | 2.843 | 3.41 | 3.1 | 4.4 | 20.008 | 35.375 | |
| 48.11% | 2.729 | 3.50 | 3.1 | 4.2 | 20.057 | 35.792 | |
| 53.93% | 2.648 | 3.54 | 3.2 | 4.2 | 19.732 | 35.157 | |
| 52.74% | 2.643 | 3.39 | 3.2 | 4.3 | 20.485 | 35.207 | |
| 46.76% | 2.639 | 3.16 | 3.2 | 4.6 | 21.351 | 35.465 | |
| 58.18% | 2.585 | 3.50 | 3.4 | 4.3 | 20.392 | 35.300 | |
| 55.29% | 2.579 | 3.48 | 3.3 | 4.4 | 20.611 | 35.432 | |
| 55.90% | 2.383 | 3.46 | 3.3 | 4.4 | 20.448 | 35.168 | |
| 49.77% | 2.341 | 2.95 | 3.0 | 4.7 | 18.138 | 35.013 | |
| 55.78% | 2.239 | 3.51 | 3.3 | 4.3 | 19.794 | 35.269 | |
| 51.73% | 2.076 | 3.47 | 3.4 | 4.4 | 20.799 | 35.305 | |
| 48.77% | 1.915 | 3.32 | 3.1 | 4.3 | 20.494 | 35.207 | |
| 55.14% | 1.859 | 3.53 | 3.4 | 4.4 | 20.734 | 34.902 | |
| 50.59% | 1.856 | 3.32 | 3.3 | 4.5 | 20.980 | 35.376 | |
| 47.57% | 1.606 | 3.11 | 2.8 | 4.1 | 18.543 | 34.704 | |
| 54.61% | 1.584 | 3.59 | 3.4 | 4.3 | 20.290 | 35.937 | |
| 51.41% | 1.564 | 3.48 | 3.0 | 3.9 | 19.341 | 35.159 | |
| 57.48% | 1.557 | 3.55 | 3.3 | 4.2 | 20.348 | 35.418 | |
| 53.37% | 1.529 | 3.26 | 3.1 | 4.3 | 18.809 | 35.567 | |
| 54.59% | 1.471 | 3.43 | 3.3 | 4.5 | 21.550 | 35.420 | |
| 47.73% | 1.429 | 3.15 | 2.9 | 4.3 | 18.981 | 33.918 | |
| 53.39% | 1.418 | 3.50 | 3.2 | 4.3 | 20.950 | 35.497 | |
| 58.10% | 1.401 | 3.61 | 3.1 | 4.0 | 19.679 | 34.768 | |
| 50.40% | 1.387 | 3.33 | 3.0 | 4.3 | 20.422 | 35.097 | |
| 59.74% | 1.376 | 3.70 | 3.4 | 4.2 | 20.845 | 35.591 | |
| 56.70% | 1.305 | 3.76 | 3.3 | 3.9 | 19.431 | 34.473 | |
| 59.92% | 1.220 | 3.61 | 3.1 | 4.0 | 20.025 | 35.120 | |
| 53.63% | 1.117 | 3.57 | 3.5 | 4.5 | 21.207 | 35.406 | |
| 56.98% | 974 | 3.83 | 3.3 | 3.9 | 19.216 | 35.241 | |
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Dinamo Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Dinamo'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Dinamo'nin en iyi eşleşmesi Vaha'e karşıdır, 59.9% kazanma oranı elde eder. Dinamo bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Dinamo'nin en zor eşleşmesi nedir?
Dinamo'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 41.6% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Dinamo, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Dinamo'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Dinamo'nin Deadlock'ta 33 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 10 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Dinamo'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Dinamo'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Dinamo'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Dinamo'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
