
- Kazanma Oranı
- 49.9%
- Maçlar
- 4.762
- KDA
- 3.20
Dinamo vs Hemşire Harrow vs Hemşire Harrow
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 24.616
- Surum
- 6844
- Son Güncelleme
- 4 Kas 2026 UTC
- Yazar
- Dakota Chinnick
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
Dinamo vs Hemşire Harrow eşleşmesi 4.762 maçta %49.9 vs %50.1 kazanma oranıyla son derece yakındır. Dinamo öldür-ölüm oranında hafif bir avantaja sahiptir. Bireysel beceri ve konumlandırma, bu dengeli eşleşmede kahraman seçiminden daha fazla sonucu belirleyecektir.
Dinamo Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Dinamo'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Dinamo vs Hemşire Harrow eşleşmesini kim kazanır?

Dinamo vs Hemşire Harrow Eşleşme özeti
The Dinamo vs Hemşire Harrow matchup in Deadlock is bireysel becerinin belirleyici faktör olduğu son derece yakın bir eşleşme. Based on 4.762 recent matches analyzed, Hemşire Harrow wins with a 50.1% win rate compared to Dinamo's 49.9%, giving Hemşire Harrow a 0.3 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where Dinamo consistently outperforms. Both Dinamo and Hemşire Harrow have roughly equal chances of winning. Focus on outplaying your opponent through superior positioning, ability usage, and map awareness rather than relying on any inherent hero advantage.
Dinamo vs Hemşire Harrow Savaş analizi
Dinamo edges out Hemşire Harrow in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in kill production, damage output, objective damage. With only a 3-2 margin based on 4.762 matches analyzed, this Dinamo vs Hemşire Harrow matchup remains contestable for both sides. Hemşire Harrow shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Hemşire Harrow's favor.
Dinamo vs Hemşire Harrow Ekonomi analizi
Dinamo generates approximately 1.409 more souls than Hemşire Harrow on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Dinamo a mid-game advantage. Dinamo secures more last hits (68.7 vs 59.1), while Hemşire Harrow leads in denies (2.2 vs 2.1). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Dinamo vs Hemşire Harrow için önerilen eşyalar
Dinamo Build vs Hemşire Harrow







This optimized build for Dinamo against Hemşire Harrow is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 50.1% win rate disadvantage against Hemşire Harrow, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Mistik Titreşimler, Kahramanlık Aurası, Mistik Kanal, and 4 more items, totaling approximately 33.999 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.
Hemşire Harrow Build vs Dinamo







Hemşire Harrow's recommended build against Dinamo leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Hemşire Harrow, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Mistik Kanal, Kutup Patlaması, Mermi Sekmesi, and 4 more items, totaling approximately 51.998 souls Understanding Hemşire Harrow's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.
Bu eşya buildleri, 4.762 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Dinamo vs Hemşire Harrow eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Dinamo etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Dinamo Deadlock'ta 30 kahramana karşı avantajlı ve 13 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Dinamo'in en güçlü eşleşmesi Sinclair'a karşı 59.3% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 40.3% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 49.85% | 4.762 | 3.20 | 3.4 | 4.9 | 23.660 | 36.338 | |
| 43.35% | 4.288 | 3.12 | 3.2 | 4.7 | 20.486 | 36.061 | |
| 44.44% | 3.857 | 3.03 | 3.2 | 4.8 | 20.429 | 36.106 | |
| 50.32% | 3.591 | 3.19 | 3.6 | 5.1 | 22.570 | 36.752 | |
| 54.29% | 3.557 | 3.30 | 3.6 | 4.9 | 22.649 | 36.830 | |
| 54.76% | 3.358 | 3.22 | 3.6 | 5.0 | 22.616 | 36.542 | |
| 40.32% | 3.353 | 3.15 | 3.6 | 5.0 | 22.003 | 36.284 | |
| 52.40% | 3.313 | 3.25 | 3.7 | 5.1 | 22.390 | 36.749 | |
| 50.21% | 3.117 | 3.18 | 3.5 | 5.0 | 22.412 | 36.581 | |
| 43.92% | 2.896 | 2.97 | 3.3 | 4.9 | 20.667 | 36.740 | |
| 51.50% | 2.858 | 3.21 | 3.8 | 5.2 | 22.900 | 36.705 | |
| 50.65% | 2.845 | 3.20 | 3.6 | 5.0 | 22.045 | 36.402 | |
| 50.88% | 2.836 | 3.24 | 3.5 | 4.9 | 22.831 | 36.192 | |
| 55.36% | 2.789 | 3.38 | 3.6 | 4.9 | 22.815 | 36.584 | |
| 47.92% | 2.759 | 3.40 | 3.6 | 4.8 | 22.343 | 37.264 | |
| 54.73% | 2.757 | 3.34 | 3.5 | 4.9 | 22.102 | 36.829 | |
| 47.00% | 2.679 | 3.12 | 3.6 | 5.1 | 23.647 | 36.928 | |
| 56.91% | 2.678 | 3.26 | 3.7 | 5.0 | 22.428 | 37.047 | |
| 52.36% | 2.624 | 3.37 | 3.6 | 4.8 | 21.583 | 36.290 | |
| 54.03% | 2.621 | 3.28 | 3.5 | 4.7 | 21.151 | 36.389 | |
| 54.32% | 2.614 | 3.33 | 3.8 | 5.0 | 22.968 | 36.830 | |
| 56.08% | 2.343 | 3.32 | 3.6 | 4.9 | 22.366 | 36.554 | |
| 49.98% | 2.281 | 2.84 | 3.3 | 5.3 | 19.976 | 36.600 | |
| 51.66% | 2.170 | 3.29 | 3.8 | 5.1 | 22.971 | 36.890 | |
| 55.84% | 2.090 | 3.39 | 3.7 | 4.8 | 21.968 | 36.867 | |
| 53.91% | 1.905 | 3.34 | 3.9 | 5.1 | 23.110 | 36.481 | |
| 49.02% | 1.779 | 3.23 | 3.5 | 4.9 | 22.135 | 35.907 | |
| 49.54% | 1.738 | 3.14 | 3.5 | 5.1 | 22.704 | 36.567 | |
| 50.93% | 1.616 | 3.18 | 3.7 | 5.2 | 24.106 | 36.774 | |
| 49.33% | 1.557 | 3.09 | 3.2 | 4.7 | 20.081 | 36.086 | |
| 58.67% | 1.447 | 3.47 | 3.6 | 4.7 | 22.083 | 36.970 | |
| 55.69% | 1.433 | 3.58 | 3.7 | 4.7 | 22.335 | 37.380 | |
| 46.11% | 1.427 | 3.04 | 3.2 | 4.8 | 21.110 | 35.398 | |
| 52.25% | 1.397 | 3.12 | 3.5 | 5.0 | 20.604 | 37.228 | |
| 52.57% | 1.362 | 3.36 | 3.2 | 4.3 | 20.595 | 35.942 | |
| 58.15% | 1.288 | 3.48 | 3.7 | 4.8 | 22.530 | 37.126 | |
| 58.08% | 1.262 | 3.47 | 3.4 | 4.5 | 21.235 | 36.150 | |
| 49.52% | 1.258 | 3.16 | 3.4 | 4.9 | 22.376 | 36.314 | |
| 56.70% | 1.247 | 3.59 | 3.6 | 4.4 | 21.265 | 35.579 | |
| 54.23% | 1.217 | 3.43 | 3.5 | 4.7 | 22.468 | 36.586 | |
| 59.09% | 1.127 | 3.34 | 3.4 | 4.6 | 22.122 | 36.190 | |
| 53.86% | 1.062 | 3.42 | 3.9 | 5.1 | 23.579 | 37.102 | |
| 59.25% | 930 | 3.63 | 3.6 | 4.5 | 20.791 | 36.749 | |
Doğruluğu korumamıza yardım edin! Yanlış istatistikler, eksik veriler veya herhangi bir sorun fark ederseniz, geri bildiriminiz tüm topluluk için veri kalitemizi doğrudan iyileştirir.
Dinamo Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Dinamo'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Dinamo'nin en iyi eşleşmesi Sinclair'e karşıdır, 59.3% kazanma oranı elde eder. Dinamo bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Dinamo'nin en zor eşleşmesi nedir?
Dinamo'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 40.3% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Dinamo, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Dinamo'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Dinamo'nin Deadlock'ta 30 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 13 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Dinamo'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Dinamo'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Dinamo'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Dinamo'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
