
- Kazanma Oranı
- 55.5%
- Maçlar
- 2.352
- KDA
- 3.64
Kelvin vs Rem vs Rem
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 7.326
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 15 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
Kelvin Deadlock'ta etkileyici %55.5 kazanma oranıyla Rem'yi domineer eder. 2.352 oyunda, Kelvin ortalama %4.8 öldürme ve maç başına %8.961 daha fazla oyuncu hasarı alır. Bu uygun eşleşme agresif oyun ve erken savaş fırsatlarına izin verir.
Kelvin Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve Kelvin'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
Kelvin vs Rem eşleşmesini kim kazanır?

Kelvin vs Rem Eşleşme özeti
The Kelvin vs Rem matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 2.352 recent matches analyzed, Kelvin wins with a 55.5% win rate compared to Rem's 44.5%, giving Kelvin a 11.0 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in damage output, where Kelvin consistently outperforms. Kelvin has overwhelming statistical superiority in this matchup. Rem should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.
Kelvin vs Rem Savaş analizi
Kelvin claims 4 out of 5 combat metrics in the Kelvin vs Rem matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, kill production, damage output. Our analysis of 2.352 ranked games reveals Kelvin consistently outperforms Rem in direct combat scenarios. While Rem manages to win one metric, the overall picture favors Kelvin in fights. Rem players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where Kelvin dominates.
Kelvin vs Rem Ekonomi analizi
Kelvin generates approximately 676 more souls than Rem on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Kelvin a mid-game advantage. Kelvin secures more last hits (77.6 vs 70.7), while Kelvin leads in denies (2.8 vs 2.4). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
Kelvin vs Rem için önerilen eşyalar
Kelvin Build vs Rem







This winning build for Kelvin against Rem focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 55.5% win rate against Rem, these 7 items help Kelvin press the advantage and close out games efficiently. Yakıcı Büyü, Artan Hassasiyet, Yakından Vuruş, and 4 more items, totaling approximately 32.000 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Rem Build vs Kelvin







Rem's counter-build against Kelvin attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Rem players typically prioritize items that help them survive and scale. Büyü Kapma, Cadı Zırhı, Mistik Titreşimler, and 4 more items, totaling approximately 41.600 souls Knowing Rem's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 2.352 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak Kelvin vs Rem eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
Kelvin etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

Kelvin Deadlock'ta 34 kahramana karşı avantajlı ve 6 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. Kelvin'in en güçlü eşleşmesi Kapıcı'a karşı 60.5% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Paige ile 46.6% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 47.55% | 6.217 | 3.50 | 4.5 | 5.2 | 27.131 | 39.599 | |
| 53.98% | 5.821 | 3.54 | 4.6 | 5.4 | 27.359 | 39.660 | |
| 46.59% | 2.760 | 3.26 | 4.5 | 5.6 | 26.671 | 39.287 | |
| 48.80% | 2.717 | 3.37 | 4.8 | 5.7 | 27.953 | 39.150 | |
| 55.24% | 2.623 | 3.49 | 4.7 | 5.5 | 28.273 | 39.834 | |
| 53.24% | 2.577 | 3.40 | 5.0 | 5.7 | 28.401 | 40.459 | |
| 58.63% | 2.417 | 3.47 | 5.0 | 5.8 | 29.415 | 40.001 | |
| 55.48% | 2.352 | 3.64 | 4.8 | 5.3 | 28.878 | 39.477 | |
| 54.67% | 2.290 | 3.52 | 4.8 | 5.5 | 28.244 | 40.344 | |
| 50.34% | 2.217 | 3.61 | 5.0 | 5.3 | 28.361 | 40.213 | |
| 54.71% | 2.135 | 3.49 | 5.1 | 5.7 | 28.899 | 39.670 | |
| 53.48% | 1.928 | 3.14 | 5.0 | 6.0 | 27.178 | 39.614 | |
| 56.51% | 1.927 | 3.41 | 4.7 | 5.6 | 28.126 | 40.210 | |
| 51.07% | 1.913 | 3.41 | 4.7 | 5.5 | 27.410 | 39.071 | |
| 47.56% | 1.905 | 3.54 | 4.8 | 5.4 | 27.923 | 39.897 | |
| 52.97% | 1.748 | 3.59 | 4.8 | 5.3 | 27.961 | 39.615 | |
| 58.05% | 1.628 | 3.65 | 5.0 | 5.4 | 28.149 | 40.203 | |
| 52.77% | 1.624 | 3.51 | 4.8 | 5.6 | 27.929 | 39.482 | |
| 55.12% | 1.493 | 3.44 | 5.0 | 5.6 | 28.193 | 39.513 | |
| 49.83% | 1.439 | 3.34 | 4.8 | 5.6 | 29.734 | 39.453 | |
| 58.37% | 1.427 | 3.54 | 5.0 | 5.6 | 28.315 | 40.037 | |
| 53.60% | 1.401 | 3.48 | 4.9 | 5.5 | 29.544 | 39.666 | |
| 48.64% | 1.394 | 3.48 | 4.6 | 5.3 | 28.291 | 38.514 | |
| 54.35% | 1.378 | 3.44 | 5.2 | 5.8 | 29.751 | 39.681 | |
| 60.55% | 1.341 | 3.83 | 5.1 | 5.3 | 30.058 | 41.552 | |
| 53.95% | 1.329 | 3.47 | 4.9 | 5.7 | 29.574 | 39.498 | |
| 57.10% | 1.296 | 3.55 | 4.6 | 5.4 | 27.760 | 39.949 | |
| 54.31% | 1.254 | 3.57 | 4.8 | 5.4 | 28.684 | 39.921 | |
| 57.49% | 1.242 | 3.74 | 4.9 | 5.4 | 28.733 | 41.146 | |
| 55.65% | 1.238 | 3.78 | 4.9 | 5.3 | 29.820 | 41.205 | |
| 53.66% | 1.202 | 3.53 | 4.8 | 5.5 | 29.480 | 39.832 | |
| 57.06% | 1.048 | 3.59 | 5.0 | 5.6 | 28.524 | 39.601 | |
| 55.03% | 974 | 3.87 | 4.6 | 4.9 | 27.159 | 39.221 | |
| 57.20% | 944 | 3.50 | 4.7 | 5.4 | 27.308 | 39.800 | |
| 55.50% | 854 | 3.72 | 5.1 | 5.3 | 27.417 | 39.388 | |
| 56.76% | 828 | 3.57 | 4.8 | 5.3 | 28.994 | 40.157 | |
| 56.00% | 816 | 3.59 | 4.9 | 5.3 | 28.108 | 40.118 | |
| 55.24% | 773 | 3.59 | 4.7 | 5.1 | 26.655 | 39.417 | |
| 56.99% | 551 | 3.58 | 4.8 | 5.3 | 27.681 | 39.243 | |
| 55.35% | 533 | 3.96 | 3.5 | 3.7 | 21.153 | 35.439 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
Kelvin Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta Kelvin'nin en iyi eşleşmesi nedir?
Kelvin'nin en iyi eşleşmesi Kapıcı'e karşıdır, 60.5% kazanma oranı elde eder. Kelvin bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta Kelvin'nin en zor eşleşmesi nedir?
Kelvin'nin en zor eşleşmesi Paige'e karşıdır, sadece 46.6% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı Kelvin, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
Kelvin'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
Kelvin'nin Deadlock'ta 34 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 6 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
Kelvin'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
Kelvin'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
Kelvin'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
Kelvin'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
