
- Kazanma Oranı
- 50.5%
- Maçlar
- 3.190
- KDA
- 3.29
İntikamcı vs Leydi Geist vs Leydi Geist
- Beceri Seviyesi
- Tüm Beceri Seviyeleri
- Maçlar
- 16.056
- Surum
- 6774
- Son Güncelleme
- 14 Eki 2026 UTC
- Metodoloji
- Veri Metodolojisi
- Yazar
- Dakota Chinnick
İntikamcı vs Leydi Geist eşleşmesi 3.190 maçta %50.5 vs %49.5 kazanma oranıyla son derece yakındır. İntikamcı öldür-ölüm oranında hafif bir avantaja sahiptir. Bireysel beceri ve konumlandırma, bu dengeli eşleşmede kahraman seçiminden daha fazla sonucu belirleyecektir.
İntikamcı Eşleşme Analizi
Bir rakip seçmek ve İntikamcı'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.
İntikamcı vs Leydi Geist eşleşmesini kim kazanır?

İntikamcı vs Leydi Geist Eşleşme özeti
The İntikamcı vs Leydi Geist matchup in Deadlock is bireysel becerinin belirleyici faktör olduğu son derece yakın bir eşleşme. Based on 3.190 recent matches analyzed, İntikamcı wins with a 50.5% win rate compared to Leydi Geist's 49.5%, giving İntikamcı a 0.9 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in fragging power, where İntikamcı consistently outperforms. Both İntikamcı and Leydi Geist have roughly equal chances of winning. Focus on outplaying your opponent through superior positioning, ability usage, and map awareness rather than relying on any inherent hero advantage.
İntikamcı vs Leydi Geist Savaş analizi
İntikamcı edges out Leydi Geist in a competitive combat comparison, winning 3 of 5 metrics with notable advantages in KDA efficiency, kill production, survivability. With only a 3-2 margin based on 3.190 matches analyzed, this İntikamcı vs Leydi Geist matchup remains contestable for both sides. Leydi Geist shouldn't feel outmatched — the statistical gap is narrow enough that individual skill, positioning choices, and in-game decision making can easily swing specific encounters in Leydi Geist's favor.
İntikamcı vs Leydi Geist Ekonomi analizi
Leydi Geist generates approximately 1.407 more souls than İntikamcı on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Leydi Geist a mid-game advantage. Leydi Geist secures more last hits (98.5 vs 82.7), while İntikamcı leads in denies (3.1 vs 2.2). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.
İntikamcı vs Leydi Geist için önerilen eşyalar
İntikamcı Build vs Leydi Geist







This winning build for İntikamcı against Leydi Geist focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 50.5% win rate against Leydi Geist, these 7 items help İntikamcı press the advantage and close out games efficiently. Şanslı Atış, Kuvvet Ustalığı, Sülük, and 4 more items, totaling approximately 41.600 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.
Leydi Geist Build vs İntikamcı







Leydi Geist's counter-build against İntikamcı attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Leydi Geist players typically prioritize items that help them survive and scale. Yakıcı Büyü, Aşılayıcı, Mistik Titreşimler, and 4 more items, totaling approximately 44.800 souls Knowing Leydi Geist's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.
Bu eşya buildleri, 3.190 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak İntikamcı vs Leydi Geist eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.
İntikamcı etrafında en iyi takımı kur
Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.
- Altı kahramanlık tahta
- İkili sinerji kazanma oranları
- Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar

İntikamcı Deadlock'ta 26 kahramana karşı avantajlı ve 14 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. İntikamcı'in en güçlü eşleşmesi Solomon'a karşı 57.8% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 42.6% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.
Rakip | Kazanma Oranı | Maçlar | KDA | Öldürmeler | Ölüm | Oyuncu Hasarı | Net Değer |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 44.99% | 13.943 | 3.30 | 8.3 | 5.9 | 37.194 | 38.926 | |
| 53.22% | 10.185 | 3.47 | 8.3 | 5.7 | 37.667 | 39.165 | |
| 46.13% | 7.963 | 3.15 | 8.3 | 6.2 | 36.972 | 38.414 | |
| 42.61% | 5.769 | 3.35 | 8.2 | 5.7 | 36.260 | 38.721 | |
| 43.62% | 5.702 | 3.14 | 7.9 | 6.0 | 35.122 | 38.584 | |
| 51.62% | 5.680 | 3.27 | 8.2 | 6.0 | 36.937 | 38.959 | |
| 53.03% | 5.665 | 3.19 | 8.5 | 6.2 | 37.351 | 39.283 | |
| 53.41% | 5.330 | 3.40 | 8.3 | 5.8 | 37.507 | 38.607 | |
| 50.50% | 5.083 | 3.27 | 8.4 | 6.1 | 37.110 | 38.962 | |
| 53.31% | 4.965 | 3.18 | 8.6 | 6.4 | 38.707 | 39.010 | |
| 50.34% | 4.857 | 3.08 | 8.4 | 6.4 | 37.776 | 38.992 | |
| 49.08% | 4.849 | 3.16 | 8.5 | 6.3 | 37.629 | 38.586 | |
| 46.53% | 4.831 | 3.34 | 8.4 | 5.9 | 37.186 | 38.939 | |
| 48.67% | 4.787 | 3.25 | 8.4 | 6.1 | 36.804 | 38.577 | |
| 52.77% | 3.811 | 3.50 | 8.4 | 5.7 | 36.490 | 39.060 | |
| 54.85% | 3.601 | 3.32 | 8.3 | 6.0 | 36.147 | 39.105 | |
| 55.79% | 3.517 | 3.31 | 8.3 | 6.1 | 36.169 | 38.534 | |
| 52.03% | 3.321 | 3.09 | 8.1 | 6.3 | 37.609 | 38.866 | |
| 48.46% | 3.310 | 3.23 | 8.2 | 6.0 | 38.303 | 38.830 | |
| 49.21% | 3.308 | 3.15 | 8.2 | 6.3 | 36.205 | 38.235 | |
| 51.13% | 3.225 | 3.04 | 8.2 | 6.5 | 36.186 | 37.975 | |
| 50.47% | 3.190 | 3.29 | 8.5 | 6.1 | 39.267 | 39.987 | |
| 51.79% | 2.852 | 3.22 | 8.4 | 6.2 | 37.104 | 39.268 | |
| 47.49% | 2.826 | 3.30 | 8.4 | 6.0 | 37.901 | 38.526 | |
| 47.77% | 2.778 | 3.23 | 8.5 | 6.0 | 39.232 | 38.910 | |
| 48.67% | 2.776 | 3.29 | 8.5 | 6.1 | 38.213 | 38.793 | |
| 55.40% | 2.711 | 3.26 | 8.4 | 6.1 | 37.189 | 39.426 | |
| 57.14% | 2.681 | 3.54 | 8.8 | 5.9 | 38.497 | 40.033 | |
| 54.37% | 2.623 | 3.37 | 8.4 | 6.0 | 38.184 | 39.939 | |
| 52.68% | 2.297 | 3.20 | 8.5 | 6.3 | 37.510 | 38.973 | |
| 52.49% | 2.248 | 3.10 | 8.6 | 6.4 | 37.700 | 39.844 | |
| 56.48% | 1.968 | 3.68 | 8.7 | 5.6 | 38.369 | 39.855 | |
| 46.52% | 1.928 | 3.06 | 8.2 | 6.3 | 39.061 | 38.229 | |
| 52.25% | 1.910 | 3.31 | 8.5 | 6.1 | 39.658 | 39.241 | |
| 49.78% | 1.842 | 3.50 | 8.5 | 5.7 | 35.964 | 38.226 | |
| 54.72% | 1.778 | 3.26 | 8.2 | 5.9 | 37.032 | 38.231 | |
| 56.17% | 1.677 | 3.34 | 8.5 | 6.0 | 38.053 | 40.080 | |
| 52.48% | 1.393 | 3.28 | 7.8 | 5.6 | 35.321 | 38.689 | |
| 57.40% | 1.392 | 3.49 | 8.6 | 5.8 | 37.928 | 38.850 | |
| 57.79% | 1.033 | 4.37 | 6.4 | 3.6 | 28.547 | 34.745 | |
Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.
İntikamcı Eşleşmeler - SSS
Deadlock'ta İntikamcı'nin en iyi eşleşmesi nedir?
İntikamcı'nin en iyi eşleşmesi Solomon'e karşıdır, 57.8% kazanma oranı elde eder. İntikamcı bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.
Deadlock'ta İntikamcı'nin en zor eşleşmesi nedir?
İntikamcı'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 42.6% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı İntikamcı, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.
İntikamcı'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?
İntikamcı'nin Deadlock'ta 26 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 14 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.
İntikamcı'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?
İntikamcı'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.
İntikamcı'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?
İntikamcı'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.
