İntikamcı
Kazanma Oranı
53.0%
Maçlar
5.665
KDA
3.19

İntikamcı vs Mina vs Mina

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
16.056
Surum
6774
Son Güncelleme
13 Eki 2026 UTC

İntikamcı 5.665 Deadlock maçına dayanarak Mina'ye karşı %53.0 kazanma oranı avantajı korur. İntikamcı ortalama %-322 daha fazla net değer alır, daha erken öğe güç artışlarına çevrilir. Bu eşleşmeyi maksimize etmek için ekonomik avantajınız etrafında oyunun.

İntikamcı Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve İntikamcı'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
İntikamcı - bu eşleşmede 53.0% kazanma oranı
İntikamcı
53.0% KO
VS
Mina vs İntikamcı eşleşmesi - 47.0% kazanma oranı
Mina
47.0% KO

İntikamcı vs Mina eşleşmesini kim kazanır?

İntikamcı, İntikamcı vs Mina eşleşmesini kazanır
Kazanan
İntikamcı
Maçlar: 5.665
53.0%
Kazanma Oranı
47.0%
8.5
Ort. Öldürme
7.5
6.2
Ort. Ölüm
6.7
11.4
Ort. Asist
10.3
39.283
Ort. Net Değer
39.605
37.351
Oyuncu Hasarı
29.053
6.223
Hedef Hasarı
4.816
81.4
Son Vuruş
82.2

İntikamcı vs Mina Eşleşme özeti

The İntikamcı vs Mina matchup in Deadlock is önemli bir istatistiksel avantaj. Based on 5.665 recent matches analyzed, İntikamcı wins with a 53.0% win rate compared to Mina's 47.0%, giving İntikamcı a 6.1 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in objective contribution, where İntikamcı consistently outperforms. İntikamcı dominates this matchup statistically. İntikamcı can play aggressively and look for solo kills, while Mina should focus on minimizing losses, farming safely, and relying on teammates to even the odds.

İntikamcı vs Mina Savaş analizi

İntikamcı wins combat stats against Mina in Deadlock

İntikamcı achieves a clean sweep in the combat department, winning all five metrics against Mina in the İntikamcı vs Mina matchup. This comprehensive dominance across KDA efficiency, kill production, survivability demonstrates that İntikamcı holds systematic mechanical advantages in these encounters. Based on analysis of 5.665 competitive matches, İntikamcı players can approach duels against Mina with confidence, while Mina players must completely avoid fair fights and instead focus on ability-based contributions, objective play, and team coordination to remain impactful.

KDA oranı
3.19İntikamcı
2.65Mina
İntikamcı demonstrates noticeably stronger kill-death-assist performance against Mina, maintaining a 3.19 KDA versus 2.65. This 0.53 point gap reflects İntikamcı's superior ability to secure eliminations while avoiding death in these head-to-head encounters. Mina players facing İntikamcı should prioritize team coordination over solo aggression — look for 2v1 situations, coordinate ability usage with teammates, and focus on trading rather than taking isolated duels where İntikamcı's statistical advantage becomes most pronounced.
Ort. öldürme
8.5İntikamcı
7.5Mina
İntikamcı secures approximately 1.0 more kills per match than Mina in this head-to-head (8.5 vs 7.5). Over the course of a typical match, this translates to İntikamcı contributing several additional eliminations to their team's efforts. The gap indicates İntikamcı's playstyle or kit provides slightly better kill-securing opportunities, though Mina can compensate through superior objective focus, team fight positioning, or clutch performances.
Ort. ölüm
6.2İntikamcı
6.7Mina
İntikamcı survives longer in this matchup, dying 6.2 times per game compared to Mina's 6.7 deaths. This 0.5 death difference per match means İntikamcı is available more often, contributing to late-game scenarios and objective fights more frequently. Mina players should examine their positioning and aggression timing — the data suggests İntikamcı's approach to these duels results in better survivability outcomes.
Oyuncu hasarı
37.351İntikamcı
29.053Mina
The damage differential between İntikamcı and Mina is exceptional: 37.351 compared to just 29.053. İntikamcı deals 8.297 more damage per game on average, indicating absolute dominance in direct combat exchanges. This level of disparity suggests İntikamcı's kit, typical playstyle, or positioning patterns give them massive advantages in dealing damage while Mina struggles to even trade effectively. Mina players should treat İntikamcı as a must-avoid duel and focus entirely on non-combat contributions or ability-based damage.
Hedef hasarı
6.223İntikamcı
4.816Mina
İntikamcı contributes 1.408 more objective damage than Mina on average, making them more valuable for split pushing, securing guardian kills, and accelerating tower takes. Teams with İntikamcı may want to prioritize objective-focused strategies. Mina should focus on creating picks while İntikamcı pushes objectives.

İntikamcı vs Mina Ekonomi analizi

Net değer
39.283İntikamcı
39.605Mina
Son vuruşlar
81.4İntikamcı
82.2Mina

İntikamcı and Mina have nearly identical economic performance in this matchup, generating comparable souls throughout the game. Item timing advantages will come from efficient farming and securing kills rather than inherent hero advantages. Both heroes farm at comparable rates, so lane control will depend on harassment patterns and jungle support rather than inherent farming advantages.

İntikamcı vs Mina için önerilen eşyalar

İntikamcı build for Mina matchup

İntikamcı Build vs Mina

This winning build for İntikamcı against Mina focuses on maximizing your statistical advantages in this favorable matchup. With a 53.0% win rate against Mina, these 7 items help İntikamcı press the advantage and close out games efficiently. Yankı Parçası, Yakın Mesafe, Cadı Zırhı, and 4 more items, totaling approximately 39.200 souls The build includes high-value items that scale well into the late game. Farm efficiently and look for opportunities to extend your lead before completing these power spikes.

Mina build for İntikamcı matchup

Mina Build vs İntikamcı

Mina's counter-build against İntikamcı attempts to mitigate the matchup disadvantage through smart itemization. Facing an unfavorable matchup, Mina players typically prioritize items that help them survive and scale. Ruhani Değişim, Seraf Kanatları, Boyun Eğmez, and 4 more items, totaling approximately 48.399 souls Knowing Mina's likely itemization helps you exploit windows where they're weaker and predict their item timing.

Bu eşya buildleri, 5.665 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak İntikamcı vs Mina eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

İntikamcı etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

İntikamcı Deadlock'ta 26 kahramana karşı avantajlı ve 14 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. İntikamcı'in en güçlü eşleşmesi Solomon'a karşı 57.8% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 42.6% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

İntikamcı matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6774)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
44.99%13.9433.308.35.937.19438.926
53.22%10.1853.478.35.737.66739.165
46.13%7.9633.158.36.236.97238.414
42.61%5.7693.358.25.736.26038.721
43.62%5.7023.147.96.035.12238.584
51.62%5.6803.278.26.036.93738.959
53.03%5.6653.198.56.237.35139.283
53.41%5.3303.408.35.837.50738.607
50.50%5.0833.278.46.137.11038.962
53.31%4.9653.188.66.438.70739.010
50.34%4.8573.088.46.437.77638.992
49.08%4.8493.168.56.337.62938.586
46.53%4.8313.348.45.937.18638.939
48.67%4.7873.258.46.136.80438.577
52.77%3.8113.508.45.736.49039.060
54.85%3.6013.328.36.036.14739.105
55.79%3.5173.318.36.136.16938.534
52.03%3.3213.098.16.337.60938.866
48.46%3.3103.238.26.038.30338.830
49.21%3.3083.158.26.336.20538.235
51.13%3.2253.048.26.536.18637.975
50.47%3.1903.298.56.139.26739.987
51.79%2.8523.228.46.237.10439.268
47.49%2.8263.308.46.037.90138.526
47.77%2.7783.238.56.039.23238.910
48.67%2.7763.298.56.138.21338.793
55.40%2.7113.268.46.137.18939.426
57.14%2.6813.548.85.938.49740.033
54.37%2.6233.378.46.038.18439.939
52.68%2.2973.208.56.337.51038.973
52.49%2.2483.108.66.437.70039.844
56.48%1.9683.688.75.638.36939.855
46.52%1.9283.068.26.339.06138.229
52.25%1.9103.318.56.139.65839.241
49.78%1.8423.508.55.735.96438.226
54.72%1.7783.268.25.937.03238.231
56.17%1.6773.348.56.038.05340.080
52.48%1.3933.287.85.635.32138.689
57.40%1.3923.498.65.837.92838.850
57.79%1.0334.376.43.628.54734.745
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

İntikamcı Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta İntikamcı'nin en iyi eşleşmesi nedir?

İntikamcı'nin en iyi eşleşmesi Solomon'e karşıdır, 57.8% kazanma oranı elde eder. İntikamcı bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta İntikamcı'nin en zor eşleşmesi nedir?

İntikamcı'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 42.6% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı İntikamcı, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

İntikamcı'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

İntikamcı'nin Deadlock'ta 26 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 14 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

İntikamcı'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

İntikamcı'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

İntikamcı'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

İntikamcı'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.