İntikamcı
Kazanma Oranı
42.6%
Maçlar
5.769
KDA
3.35

İntikamcı vs Graves vs Graves

Beceri Seviyesi
Tüm Beceri Seviyeleri
Maçlar
16.056
Surum
6774
Son Güncelleme
13 Eki 2026 UTC

Graves 5.769 maçta sadece %42.6 kazanma oranıyla İntikamcı'e güç karşı çıkar. Graves ortalama %-2.7 daha fazla ölüm alır. Bu karşı çıkanlara karşı yüzleşirken, savunmacı öğeleri, takım oyunu öncelendirin ve uzun çatışmalardan kaçının.

İntikamcı Eşleşme Analizi

Bir rakip seçmek ve İntikamcı'in onlara karşı nasıl performans gösterdiğinin detaylı dökümünü görmek için açılır menüyü kullanın. Birebir kazanma oranları, savaş istatistikleri, net değer karşılaştırması ve hasar analizini alacaksınız — gerçek Deadlock dereceli verilerine dayalı.

Rakiple karşılaştır
İntikamcı - bu eşleşmede 42.6% kazanma oranı
İntikamcı
42.6% KO
VS
Graves vs İntikamcı eşleşmesi - 57.4% kazanma oranı
Graves
57.4% KO

İntikamcı vs Graves eşleşmesini kim kazanır?

Graves, İntikamcı vs Graves eşleşmesini kazanır
Kazanan
Graves
Maçlar: 5.769
42.6%
Kazanma Oranı
57.4%
8.2
Ort. Öldürme
5.5
5.7
Ort. Ölüm
6.7
11.0
Ort. Asist
11.1
38.721
Ort. Net Değer
39.853
36.260
Oyuncu Hasarı
32.886
5.893
Hedef Hasarı
7.221
79.9
Son Vuruş
71.9

İntikamcı vs Graves Eşleşme özeti

The İntikamcı vs Graves matchup in Deadlock is belirleyici şekilde tek taraflı bir eşleşme. Based on 5.769 recent matches analyzed, Graves wins with a 57.4% win rate compared to İntikamcı's 42.6%, giving Graves a 14.8 percentage point advantage. The most significant statistical gap is in fragging power, where İntikamcı consistently outperforms. Graves has overwhelming statistical superiority in this matchup. İntikamcı should avoid direct confrontation, focus entirely on farm and objectives, and wait for team fight scenarios where individual matchup advantages are diluted.

İntikamcı vs Graves Savaş analizi

İntikamcı wins combat stats against Graves in Deadlock

İntikamcı claims 4 out of 5 combat metrics in the İntikamcı vs Graves matchup, establishing clear mechanical superiority with advantages in KDA efficiency, kill production, survivability. Our analysis of 5.769 ranked games reveals İntikamcı consistently outperforms Graves in direct combat scenarios. While Graves manages to win one metric, the overall picture favors İntikamcı in fights. Graves players should play around their one strength while minimizing exposure in areas where İntikamcı dominates.

KDA oranı
3.35İntikamcı
2.49Graves
The KDA disparity between İntikamcı and Graves is substantial: 3.35 versus 2.49, a commanding 0.86 point difference that reveals İntikamcı's dominance in direct combat exchanges. This matchup data from 5.769 games shows İntikamcı consistently outfragging and outliving Graves in these encounters. For Graves players, the strategic implication is clear: avoid 1v1 gunfights against İntikamcı whenever possible. Instead, leverage team utility, information gathering, and multi-person pushes to neutralize İntikamcı's mechanical advantage.
Ort. öldürme
8.2İntikamcı
5.5Graves
İntikamcı substantially outfrags Graves in this matchup, averaging 8.2 kills compared to 5.5 — a difference of nearly 2.7 eliminations per match. When İntikamcı faces Graves, the data clearly shows İntikamcı finding more fragging opportunities and converting them into kills. Graves players should recognize this statistical reality and adjust their approach: play more supportively, focus on enabling teammates, and avoid ego-challenging İntikamcı in situations where your team doesn't need you to take that duel.
Ort. ölüm
5.7İntikamcı
6.7Graves
İntikamcı survives longer in this matchup, dying 5.7 times per game compared to Graves's 6.7 deaths. This 0.9 death difference per match means İntikamcı is available more often, contributing to late-game scenarios and objective fights more frequently. Graves players should examine their positioning and aggression timing — the data suggests İntikamcı's approach to these duels results in better survivability outcomes.
Oyuncu hasarı
36.260İntikamcı
32.886Graves
İntikamcı significantly outdamages Graves in head-to-head encounters, posting 36.260 average damage versus 32.886. This 3.374 damage advantage means İntikamcı consistently wins the damage exchange in fights, either securing kills outright or leaving opponents weak for teammates to clean up. Graves players should avoid prolonged fights with İntikamcı — instead, look for quick picks with burst damage or rely on ability damage and team crossfires to compensate.
Hedef hasarı
5.893İntikamcı
7.221Graves
Graves contributes 1.329 more objective damage than İntikamcı on average, making them more valuable for split pushing, securing guardian kills, and accelerating tower takes. Teams with Graves may want to prioritize objective-focused strategies. İntikamcı should focus on creating picks while Graves pushes objectives.

İntikamcı vs Graves Ekonomi analizi

Net değer
38.721İntikamcı
39.853Graves
Son vuruşlar
79.9İntikamcı
71.9Graves

Graves generates approximately 1.133 more souls than İntikamcı on average. This moderate economic edge translates to earlier power spikes and item completions, giving Graves a mid-game advantage. İntikamcı secures more last hits (79.9 vs 71.9), while Graves leads in denies (3.9 vs 2.8). These farming dynamics shape the lane equilibrium and gold distribution.

İntikamcı vs Graves için önerilen eşyalar

İntikamcı build for Graves matchup

İntikamcı Build vs Graves

This optimized build for İntikamcı against Graves is designed to help overcome a statistically challenging matchup. Facing a 57.4% win rate disadvantage against Graves, these items prioritize survivability and efficient trading to close the gap. Vampir Coşkusu, Büyülü Coşkunluk, Sakatlayan Kafadan Vuruş, and 4 more items, totaling approximately 44.800 souls Focus on hitting item timings and avoid extended fights until you've completed key items that can shift the matchup in your favor.

Graves build for İntikamcı matchup

Graves Build vs İntikamcı

Graves's recommended build against İntikamcı leverages their statistical advantage in this matchup. With the matchup favoring Graves, these items emphasize aggressive play and damage output to secure the advantage. Yakıcı Büyü, Işınlanma Taşı, Kâhin Zırhı, and 4 more items, totaling approximately 33.600 souls Understanding Graves's likely build helps you anticipate their power spikes and adjust your timing accordingly.

Bu eşya buildleri, 5.769 rekabetçi maçtan elde edilen kazanma oranı verilerine dayanarak İntikamcı vs Graves eşleşmesi için optimize edilmiştir. Deadlock'ta eşya seçimleri eşleşme sonuçlarını önemli ölçüde etkiler — doğru build istatistiksel dezavantajları aşmaya veya mevcut avantajları genişletmeye yardımcı olabilir. Oyun durumuna, takım kompozisyonlarına, düşman eşyalarına ve ruhlarda önde veya geride olup olmadığınıza göre buildınızı uyarlamayı unutmayın.

MetaBot Desktop

İntikamcı etrafında en iyi takımı kur

Komp Laboratuvarı takımındaki her ikiliyi yüz binlerce maçtaki gerçek kazanma oranıyla puanlar, seçimlerini rakip kadroya karşı sınar ve kanıtlanmış yüksek kazanma oranlı kompozisyonları yükler.

  • Altı kahramanlık tahta
  • İkili sinerji kazanma oranları
  • Kanıtlanmış yüksek kazanan kompozisyonlar
MetaBot Desktop'ta Deadlock Komp Laboratuvarı

İntikamcı Deadlock'ta 26 kahramana karşı avantajlı ve 14 kahramana karşı dezavantajlı eşleşmelere sahiptir. İntikamcı'in en güçlü eşleşmesi Solomon'a karşı 57.8% kazanma oranıyla. En zor eşleşme Graves ile 42.6% kazanma oranında. Belirli eşleşme detayları ve build önerileri için aşağıdaki tabloyu kullanın.

İntikamcı matchup win rates and combat stats in Deadlock (Version 6774)
Rakip
Kazanma Oranı
Maçlar
KDA
Öldürmeler
Ölüm
Oyuncu Hasarı
Net Değer
44.99%13.9433.308.35.937.19438.926
53.22%10.1853.478.35.737.66739.165
46.13%7.9633.158.36.236.97238.414
42.61%5.7693.358.25.736.26038.721
43.62%5.7023.147.96.035.12238.584
51.62%5.6803.278.26.036.93738.959
53.03%5.6653.198.56.237.35139.283
53.41%5.3303.408.35.837.50738.607
50.50%5.0833.278.46.137.11038.962
53.31%4.9653.188.66.438.70739.010
50.34%4.8573.088.46.437.77638.992
49.08%4.8493.168.56.337.62938.586
46.53%4.8313.348.45.937.18638.939
48.67%4.7873.258.46.136.80438.577
52.77%3.8113.508.45.736.49039.060
54.85%3.6013.328.36.036.14739.105
55.79%3.5173.318.36.136.16938.534
52.03%3.3213.098.16.337.60938.866
48.46%3.3103.238.26.038.30338.830
49.21%3.3083.158.26.336.20538.235
51.13%3.2253.048.26.536.18637.975
50.47%3.1903.298.56.139.26739.987
51.79%2.8523.228.46.237.10439.268
47.49%2.8263.308.46.037.90138.526
47.77%2.7783.238.56.039.23238.910
48.67%2.7763.298.56.138.21338.793
55.40%2.7113.268.46.137.18939.426
57.14%2.6813.548.85.938.49740.033
54.37%2.6233.378.46.038.18439.939
52.68%2.2973.208.56.337.51038.973
52.49%2.2483.108.66.437.70039.844
56.48%1.9683.688.75.638.36939.855
46.52%1.9283.068.26.339.06138.229
52.25%1.9103.318.56.139.65839.241
49.78%1.8423.508.55.735.96438.226
54.72%1.7783.268.25.937.03238.231
56.17%1.6773.348.56.038.05340.080
52.48%1.3933.287.85.635.32138.689
57.40%1.3923.498.65.837.92838.850
57.79%1.0334.376.43.628.54734.745
🔍

Help us maintain accuracy! If you notice incorrect stats, missing data, or any issues, your feedback directly improves the quality of our data for the entire community.

Report an Issue

İntikamcı Eşleşmeler - SSS

Deadlock'ta İntikamcı'nin en iyi eşleşmesi nedir?

İntikamcı'nin en iyi eşleşmesi Solomon'e karşıdır, 57.8% kazanma oranı elde eder. İntikamcı bu eşleşmede superior savaş istatistikleri ve uygun yetenek etkileşimleri aracılığıyla parlak olur.

Deadlock'ta İntikamcı'nin en zor eşleşmesi nedir?

İntikamcı'nin en zor eşleşmesi Graves'e karşıdır, sadece 42.6% kazanma oranı ile. Bu rakibe karşı İntikamcı, takım koordinasyonuna odaklanmalı ve savunmacı bir şekilde item almalıdır.

İntikamcı'nin kaç tane uygun eşleşmesi vardır?

İntikamcı'nin Deadlock'ta 26 uygun eşleşmesi (%50+ kazanma oranı) ve 14 uygun olmayan eşleşmesi vardır. Bu eşleşme dinamiklerini anlamak, daha iyi kahraman seçimleri yapmanıza ve oyun tarzınızı uyarlamanıza yardımcı olur.

İntikamcı'i zor eşleşmelerde nasıl oynarım?

İntikamcı'i zor eşleşmelerde oynarken, güvenli farminge, konumlandırmaya ve takım koordinasyonuna öncelik verin. Eşleşme dezavantajını telafi etmek için yapı yapınızı ayarlayın ve doğrudan çatışmadan ziyade yetenekler aracılığıyla dövüşleri etkilemeye yönelik fırsatları arayın.

İntikamcı'nin eşleşmelerinde hangi istatistiklere odaklanmalıyım?

İntikamcı'nin eşleşmelerinde analiz edilecek temel istatistikler kazanma oranı, KDA oranı, ortalama oyuncu hasarı ve net değer farkını içerir. Yüksek hasar eşleşmeleri agresif oyunu tercih ederken, düşük KDA eşleşmeleri daha savunmacı ve takım desteğine dayalı oyun oynamayı gösterir.